Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sunflower

sunflower

Hamiş Melek
Ben uzun süredir giremedim oğlumu 37+5 te 3400 kg 51 cm normal doğum olarak dünyaya getirdim şuan 5,5 aylık oldu ;) rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
sunflower' Alıntı:
Ben uzun süredir giremedim oğlumu 37+5 te 3400 kg 51 cm normal doğum olarak dünyaya getirdim şuan 5,5 aylık oldu ;) rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün darısı başıma inşalllah:)

sunflower

sunflower

Hamiş Melek
muamma' Alıntı:
canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün darısı başıma inşalllah:)
Sağol cAnım inşallah sende sağlıkla hayırlısıyla kavuşursun bebişine ;)

@nur

@nur

Hamiş Melek
Üye
muamma canım gözün aydın , maşallah büyümüş bile nasıl geçiyo hamilelik,cinsiyeti belli oldu mu?

@nur

@nur

Hamiş Melek
Üye
sunflower' Alıntı:
Sağol cAnım inşallah sende sağlıkla hayırlısıyla kavuşursun bebişine ;)

sunflower canım sen nasılsın? ben aylardır girmiyorum siteye,seninde gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin,seninki nekadar oldu?

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
@nur' Alıntı:
muamma canım gözün aydın , maşallah büyümüş bile nasıl geçiyo hamilelik,cinsiyeti belli oldu mu?
sağol canım zararlı diye internete girmek istemiyorum o yüzden biraz uzak kaldım. 19. haftadayız allah izin verirse bir prensesin olacak. her şey yolunda gidiyor şimdilik inşallah bir sıkıntı da olmaz. sen nasılsın nasıl gidiyo:)

@nur

@nur

Hamiş Melek
Üye
muamma' Alıntı:
sağol canım zararlı diye internete girmek istemiyorum o yüzden biraz uzak kaldım. 19. haftadayız allah izin verirse bir prensesin olacak. her şey yolunda gidiyor şimdilik inşallah bir sıkıntı da olmaz. sen nasılsın nasıl gidiyo:)

maşallah canım ya allah kucağına almayı nasip etsin.bende iyiyim 10 haftalık olduk bizde,herşey yolunda çok şükür. cinsiyetini öğrenmek için sabırsızlanıyorum :D

E

emirazra

Yeni Üye
Üye
Meraba arkadaşlar ben yeni üye oldum umarım doğru yere yazio rum çok acil bişey soracam yardimci olurmusunuz