Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

SELAM güzel kardeşim ne alemdesin bakalım
Bu ara drlarla haşırneşirdim çocukların okulundan bahsetmiştim koştur koştur öyle işte cnm.Yazılanları genelde okudum ama benim girdiğim saatte kimseler olmadığı için ben okumaya devam ettim yazamadım... sen nasılsın düşük tehliken geçtimi cnm.

Bu ara drlarla haşırneşirdim çocukların okulundan bahsetmiştim koştur koştur öyle işte cnm.Yazılanları genelde okudum ama benim girdiğim saatte kimseler olmadığı için ben okumaya devam ettim yazamadım... sen nasılsın düşük tehliken geçtimi cnm.
leke geliyorduya gelmiyor artık.genede dikkat et dedi doktor.midemle başım dertte ama hiçbir şey yiyemiyorum.nasıl da karnım aç :)bilsen.senin miden nasıl ne zaman geçer bu bulantılar.

Semracım benim bulantılarımın şiddeti azalsada geçmedi cnm bebeğim 16 haftalık oldu normalde geçermiş ama geçmedi ama en azından bazı yiyemediklerimi yiyebiliyorum domatesten tiksinmiştim okadar çok severdimki bir daha hiç yiyemiyeckmiyim diyordum yiyebiliyorum çok şükür ......
Benim bulantılarım bayağı vardı hala bile kokulara acayip hassasım.Yemek yapmaya gelince kayınvalidem üstümde oturuyor amma ondan yardım alamadım Çok şükür Rabime zorlansamda yemeklerimi yaptım e birinin yapması lazım iki çocuk aç kalmamalı eş idare edliyorda....Öyle işte cnm.

a.s. Selzehcim nasılsın bayağıdır denk gelemedik.Benim Böbreklerimi kontrol ettirmem lazımdı hasteneye gitmem gerekti Pazarteside ultrasona çağırdılar.Bi koşturmaca işte cnm bulantılarda geçmedi o yüzden sık sık giremiyorum fırsat buldukçada burda olmaya çalışıyorum cnm.:)

ıyıyım canım sen nasılsın umarım hersey yolundadır bebiş nasıl bakalım:)

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
japonica..............................10 Ekim
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim
selzeh..................................13 Ekim
Lost_Angel..........................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
jellibon...............................17 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
özzlemm...........................21 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
hestia..................................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Geri