Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet canım herkes öyle yapıyor okuyorlar ve çıkıyorlar bende aynı sekılde takıp edıyorum uzun zamandır ama bugün yazayım dedım içimden geldı gırdım ama pek kımsede yokmus
burda sürekli takılınca ben stres yapıyordum hep belirti arıyordum sanki hemen hamile kalacakmışım gibi heray umutla bekliyordum buda beni çok geriyordu ama artık öle değil umursamıyorum kafaya takmıyorum e tahlillerin hepside temiz çıktı demekki daha zamanı var.

ya ne güzelsiniz öyle valla icim garip oldu listeye de bakarken..
Allah hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin inş..
hamile olmayan meleklerımıze de Rabbim tez elden bebeiş versin inş.:)

hosgeldın canım sagol ınsallah meleklerımız bizlerı çok bekletmez ve en kısa zamanda gelırler

burda sürekli takılınca ben stres yapıyordum hep belirti arıyordum sanki hemen hamile kalacakmışım gibi heray umutla bekliyordum buda beni çok geriyordu ama artık öle değil umursamıyorum kafaya takmıyorum e tahlillerin hepside temiz çıktı demekki daha zamanı var.

aynen canım aynen bende bıktım artık belırtı aramaktan o yuzden uzaklastım buralardan arada bakıyorum öyle işte ne dıyelım hakkımızda hayırlısı ınsallah en kısa zamanda kavusuruz melekelrımze

dualarınızı esirgemeyinn
DuaImage.jpg

Son düzenleme:
şuan 18 haftalık hamileyim ve oğlum olacakmış
benim hamileliğim 5,yılımda geldi o yüzden hiç bir zaman ümüdinizi kaybetmeyin

ayy ne güzel Allah ım ya sonunda gelmıs melegın Allah ım kucagına almayıda nasıp etsın ınsallah canım benım sen buraya üye oldugun zaman hamıleymıssın o zaman dogrumu pekı nasıl oldu bu 5 yıl sonunda tedavıylemı yoksa kendılıgınden anlatsana tatlım

Geri