Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar merhaba birz önce acil çıkmam lazımdı
ben 5,yılımda hamile kaldım ve bunu soğan ve incir kürüne bağlıyorum onları kullandığım ay hamile kaldım

ve kızlar birde ben rahim filmi çekmiştim temizdi en son gittiğimde doktor tekrar istedi ve o ay rahattım olmayacak dedim ve stres yapmadım hem incir hem soğan kürü kullandım ve hamile kaldım:)

kızlar merhaba birz önce acil çıkmam lazımdı
ben 5,yılımda hamile kaldım ve bunu soğan ve incir kürüne bağlıyorum onları kullandığım ay hamile kaldım

canım ben bu ay incir kürünü uyguladım havuçlu olarak ama hamıle degılım lekeler basladı yavas yavas ama sogan suyu içmedım ben sen nasıl yaptın

canım ben bu ay incir kürünü uyguladım havuçlu olarak ama hamıle degılım lekeler basladı yavas yavas ama sogan suyu içmedım ben sen nasıl yaptın
ben adetimin bittiği gün 7 gün sabah akşam incir kürü içtim aç karınla ama havuç koymadım incirin bittiği gün soğana başladım ve 15 gün soğan içtim sabah akşam aç karınla ve bende acayip akıntı oldu ve adetime 2 gün vardı test yaptım hamileyimmmmmm:(

ben adetimin bittiği gün 7 gün sabah akşam incir kürü içtim aç karınla ama havuç koymadım incirin bittiği gün soğana başladım ve 15 gün soğan içtim sabah akşam aç karınla ve bende acayip akıntı oldu ve adetime 2 gün vardı test yaptım hamileyimmmmmm:(

canım incir suyu 21 gün için denıyor ve sogan suyuda 15 gün sen farklı yapmıssın ama senın en büyük etken rahım fılmı çekınmende olmus olabılır sonuçta hamıle kalmıssın ne güzel Allah ım bızlerede nasıp etsın ınsallah

şuan 18 haftalık hamileyim ve oğlum olacakmış
benim hamileliğim 5,yılımda geldi o yüzden hiç bir zaman ümüdinizi kaybetmeyin

allah kucağına almayı nasşp etsin canım

jelibon ranagül selzeh konuşun kızlar

canım ne yazayım ki rabbim bilir artık bu satten sonra napyım verirse veriri vermezse vermez vermeyceği bellide bu sate kadar olurdu ama işte ya benim umudum yok o yüzden canım sıkkın

Geri