Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yaz güneşiii sen nasılsın cnm ya ne zammndır görüşemedikk ayy kızlarr ne güzel ya ilklerden herkes hamiş kalmya baladı iice azalıyoruzz Allahım darısa bana butterflya selzehe hazala elaya mrs.m ye ve dipğer tüm isteyen arkadaşilara inşallah eskilerden kalanlar bu kadar aklıma geldi canlarım inşlalah hepimiz bu mutluluğumuzu burda paylaşırız en kısa zamnda

sağolasınız kızlar,insan çoktandır sahip olmak istediği bişeye sahip olunca kaygılar duyuyo biliyorsunuz,hepinizi çok seviyorum sizler olmasanız kimle paylaşırdım canlarım benim,inş sırayla hepimiz bu duyguları yaşayacağız
canımmm hazirandan beri iyi kötü her anımızı paylaştık ve birer birer mutlu haberleri almaya başladık tekrar.uzun zamandır yoktu ses sultanla başladı sen geldin arkadan inşallah bizlerde geliriz peşpeşe inşallah hayırlısıylaa.

yaz esintisi canım çooookkkkkkkkkkkkkkk tebrik ederim allahım inş.tamamına erdirir. rabbim tüm isteyenlere ve banada en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.ya bişey soracağım sen nezamandan beri bebiş istiyordun.

ya kızlar bişey diyeceğim ben sizlere benim rahim arkaya dönükmüş.bazı bayanlarda oluyormuş böyle.ben hep 6 aydır sırt üstü yatıp ayaklarımı havaya dikiyordum ama yanlış yapıyormuşum.benim rahim arkaya dönük olduğu için yüz üstü yatmam gerekiyormuş dr.dedi.ne tuhaf dimi :)

yaz esintisi canım çooookkkkkkkkkkkkkkk tebrik ederim allahım inş.tamamına erdirir. rabbim tüm isteyenlere ve banada en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.ya bişey soracağım sen nezamandan beri bebiş istiyordun.

canım çook teşekkür ederim ama yarın emin olacağım.ben 5 aydır bebiş istiyorum canım,ama adam akıllı 4 ay diyebiliriz.ama bana asırlar gibi geldi canım.

kızlar hamişim galiba,ama hemen sevinmek istemiyorum,yarın kan tahlili yaptıracam.

Ayyyyy canım benım ınanamıyorumya hamılesın demek çok ama çok tebrık ederım çok sevındım tatlımya harıka bır haber bu senın haberını alınca içim öyle garıp oldukı anlatamam ınsallah Allah saglıklı olarak kucagına almak nasıp eder canım benım darısı basımıza

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
ranagül.............................10 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)
yazgülü24.......................16-18 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
Desen..............................19 Aralık
smart_girl........................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak
Lalezar.............................7 Ocak
nur85..............................9 Ocak
hazal..............................10 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

Son düzenleme:
nurcum,chatlak çok sağolun canlarım,dualarınız yanımda olsun,çok heyecanlıyım,dayanamadım test yaptım,3 saat falan idrarımı beklettim,ama hiç beklemiyordum inanın,hemen diğer çizgi belirdi,diğeri kadar koyu değil ama baya bi belli,daha iki gün geçti zaten,doğru yapmışımdır di mi,o kadar tek çizgiye alıştım ki yanlış gibi geliyor,bi de çok istediğim için dış gebelikten falan korkuyorum,hemen yarın kan tahlili yaptıracam,o zaman kesin olacak.

canım benim sağolasın,evet çift çizgi çıktı,ama inanamıyorum,hala regli gelecekmiş gibi hissediyorum,bu ay aslında hiç beklemiyordum,çok stres yaptım çünkü.stres de kötü etkilediği için olmaz diyodum,inş yarın da hayırlı haberler alırım canım,daha tam sevinemedim,ben sonucu beklerken ellerimi görecektin,nasıl titriyordu.

canım hala kendimi hamile hissetmiyorum ama yazayım,bikere en önemli belirtim regli gecikmesiydi,ayrıca bir belirti yoktu,hep regli belirtileri yaşadım,bi de dün nasıl hasta hissettim kendimi,adım atacak halim yoktu,bi de bi ay önceden iştahım nasıl açıldı ve kilo aldım,arkadaşımda da oldu bu,vücut mu bebişe hazırlanıyor artık bilmiyorum,ama bu beni şüphelendirdi,çünkü birden kilo almaya başladım,ama daha bulantı,uyku falan yok,inş yarın kan testi de ii çıkar da cnm o zaman hamile derim kendime.

canım benim sağol,sizin dualarınız sayesinde zaten...bana yarın için de dua et cnm.

sağolasınız kızlar,insan çoktandır sahip olmak istediği bişeye sahip olunca kaygılar duyuyo biliyorsunuz,hepinizi çok seviyorum sizler olmasanız kimle paylaşırdım canlarım benim,inş sırayla hepimiz bu duyguları yaşayacağız

ben sana küstümmmmmmmmmmmmm :grev:
sen dün beni beyenmedin sölemedinnnnnnnnnnnnnn :küstüm:
hatta tam seansa başliim sabah sabah keyfimn yerine gelsin derken bu msj ları görmeseydim çoktannn yemiştin dayağııııı kaşınma
ama canımmmm bi gördümmm sabah sabah çoooooooooooooooooooooook sevindimmmmmmmmmmm :cah::cah::cah:
inşşş sağ sağlim kucağına almayı nasip eder allahım sana.ve rahat bi hamişlik geçirirsin canımmm
testte ikincinin silik çıkması durumunda kesin hamilesinn kan testini beklemene hiç gerek yokkk ama tabiki dr a git yine kesin haberleri ver bize kesn derken kaç haftalık olduğunu falan işteee yoksa hamişsin o kesinnnnnnnnnnnnnnnnnnn zatiiiiiiiiiiiiiiiiiii :laugh:

nurcum,chatlak çok sağolun canlarım,dualarınız yanımda olsun,çok heyecanlıyım,dayanamadım test yaptım,3 saat falan idrarımı beklettim,ama hiç beklemiyordum inanın,hemen diğer çizgi belirdi,diğeri kadar koyu değil ama baya bi belli,daha iki gün geçti zaten,doğru yapmışımdır di mi,o kadar tek çizgiye alıştım ki yanlış gibi geliyor,bi de çok istediğim için dış gebelikten falan korkuyorum,hemen yarın kan tahlili yaptıracam,o zaman kesin olacak.

canım benim çok sevindim tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşallah canım

Geri