Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Slm kızlar hepinizeiyi akşamlar.Bizim keyfimiz bugün çok yerinde çünkü bebemle görüştük bugün.keyfi çok yerindeymiş.dr.teyze öyle dedi.kol ve bacak tomurcuklarını da gördük.Allah herkese nasip etsin bu duyguyu.
Aşkısı canım biz 5.haftada keseyi gördük ve 7.haftada kalp atışlarını duyduk.Vajinal ultrasonla bakmıyorlar.internette okumuştum.vajinal ultrasonu da önermiyorlar canım

teşekkür ederim canım benim.yengem daha 4 haftalık hamile.pazartesi gitti doktoruna kese görünmemiş.daha erkenmi acaba.vajinal ultrasonla bakmış.pazartesi yine gidicekler.bu sefer görülür sanırım dimi.pazartesi 5 hafta 3 günlük olucak

slm kısslar aynı sorun bende de var..henüz daha doktora danışmadım fakat en yakın zamanda danışmayı düşünüyorum..çünkü geri gelen sperm oranı baya fazla ve bu duruma mide bulantısı halsizik gibi sorunlarda ekleniyorr ve bu da ertesi gün günlük hayatımı oldukça etkilio acaba normal mi bilmiorum ama hiç olmassa içim rahat etsin die rahim filmi çekktirmeyi düşünüyorum ama sonucu alana kadar içim içimi yiyor umarım bişey yoktur..

inşallah tüm bebek isteyen herkese en yakın zamanda bebiş nasip olurr :):)

kızlar ben de sizin gibi düşünüyordum,spermlerin hepsi dışarıya mı çıkıyor diye,çünkü çarşaf da kirleniyordu.ama gerekli olan içeriye gidiyor olmalı ki hamile kaldım,siz de yakında kalacaksınız inşallah...bende de mide bulantısı,halsizlik oluyordu bazen.

Geri