Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

İnş. bu kez sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini , allahım bana da nasip eder inş. o kadar yürekten istiyorumki bir bebek dünyaya getirmeyi kelimelerle tarif edemem.

teşekkür ederim arkadaşlar.allahım isteyen herkese nasip etsin melekler.ben ilk iki bebeğimi kaybettim.bunu kucağıma almak istiyorum allahın izniyle melekler.çokta korkuyorum.allah herkesin meleğini kanatları altına alsın,korunsun...

amin canım inşallah.
koruyan allah korur sen merak etme canım, sadece kendine daha çok dikkat et, bol bol dinlen. allah sağlıkla kucağınıza veriri inş.

iyi akşamlar kızlar kimse varmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ben geldim özledim sizleriiiiiiiiiiiiiiiiiii

canlarım hepinizi ayrı ayrı öpüyorum yeni hamilelere tebrikler allah hayırlısınla sağlıklı sıhatli tamamına erdirmesini diliyor bekleyenlerede en kısa zamanda bebiş vermesini diliyorum benim hamişlik biraz zor geçiyor kasık ağrılarım çok ayağa kalkamıyorum fazla hep yatıyorum bu arada bugün 2.5 aylık olduk tam hayırlı dualarım dileklerim ve kalbim hep sizinle canlarım allaha emanet olun hep mutlu ve sağlıklı ve bebişli kalın iii geceler

DESENCİMMMM
bugün senin doktorla konuştum ya ne tatlı hatun o öyle.. sen haklıymışsın arkadaşım sana nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum..perşembe için randevu verdi gidicem.. tüp bebekten önce yapabileceğimiz şeyler var dedi..hemen tüp bebeğe karşıyım ben henüz o durumda değilsiniz dedi..benim de içimi bi sevinç kapladı valla nasıl moral oldu anlatamam.. önceki doktorum resmen yaşarken öldürdüydü beni..perşembe gidicem neler söylediğini yazarım yine tekrar teşekkür ederim tatlımmmmmmmmmmm çoooookkkkk sağooooooooolllllllllllll..
ebrucum tebrikler kendine ve bebişine dikkat et
bi de kızlar keçiboynuzundan bahsetmişsiniz doğrudur sperm sayısını arttırıcı etkisi vardır ancak sperma üretimini bugün başlanan olumlu bir madde ancak 3 ay sonra etkiler..bilginiz olsun yani bu akşam yedin yarın sabah sperm artar diye bişi mümkün değil.. ama tabiiki eşlerinizin beslenmesine dikkat edin ama bu ay başaladınız bu ay hemen olumlu bir etki olması mümkün değildir..
hepinizi öpüyorum hamile arkadaşlarımızın da hepsine kolaylıklar diliyorum..umarım herşeyyy istediğiniz gibi olur meleklerrrrrrr

canlarım hepinizi ayrı ayrı öpüyorum yeni hamilelere tebrikler allah hayırlısınla sağlıklı sıhatli tamamına erdirmesini diliyor bekleyenlerede en kısa zamanda bebiş vermesini diliyorum benim hamişlik biraz zor geçiyor kasık ağrılarım çok ayağa kalkamıyorum fazla hep yatıyorum bu arada bugün 2.5 aylık olduk tam hayırlı dualarım dileklerim ve kalbim hep sizinle canlarım allaha emanet olun hep mutlu ve sağlıklı ve bebişli kalın iii geceler

merhaba canımmmmmm en sonunda gelebildin yaaa :) ama sen de haklısın kasık ağrıları olunca yatman gerekir tabi. maşallah bak 2,5 ay olmuş bile, hayırlısıyla allah kucağınıza sağlıkla versin inş. canım. duaların için sağol ve etmeye devam et canım, inan bizim bu dualara çoooookkkk ihtiyacımız var.

iyi akşamlar arkadaşlar,
internette baya 1 sorun yaşadığım için girememiştim.nasılsınız görüşmeyeli.

hoşgeldin canım, evet epeydir gelemedin, demek sebebi varmış. iyi bakalım görüşürüz artık.

arzucum canım geçmiş olsun çok inşallah kasıkağrıların geçerde en kısa zamanda sağlığına kavuşursun canım benim duaların için Allah razı olsun senden Allah sana da hayırlı doğum nasip etsin inşallah :laugh:

desencimmmm
bugün senin doktorla konuştum ya ne tatlı hatun o öyle.. Sen haklıymışsın arkadaşım sana nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum..perşembe için randevu verdi gidicem.. Tüp bebekten önce yapabileceğimiz şeyler var dedi..hemen tüp bebeğe karşıyım ben henüz o durumda değilsiniz dedi..benim de içimi bi sevinç kapladı valla nasıl moral oldu anlatamam.. önceki doktorum resmen yaşarken öldürdüydü beni..perşembe gidicem neler söylediğini yazarım yine tekrar teşekkür ederim tatlımmmmmmmmmmm çoooookkkkk sağooooooooolllllllllllll..
Ebrucum tebrikler kendine ve bebişine dikkat et
bi de kızlar keçiboynuzundan bahsetmişsiniz doğrudur sperm sayısını arttırıcı etkisi vardır ancak sperma üretimini bugün başlanan olumlu bir madde ancak 3 ay sonra etkiler..bilginiz olsun yani bu akşam yedin yarın sabah sperm artar diye bişi mümkün değil.. Ama tabiiki eşlerinizin beslenmesine dikkat edin ama bu ay başaladınız bu ay hemen olumlu bir etki olması mümkün değildir..
Hepinizi öpüyorum hamile arkadaşlarımızın da hepsine kolaylıklar diliyorum..umarım herşeyyy istediğiniz gibi olur meleklerrrrrrr

canımmmmm ,
okurken nasıl gözlerim doldu bilsenn , gördün mü bak her zaman umut varr , allahımın izni ile dr.umuz da vesile olacak sağlıkla bebeğini kucağına alacaksın inşaallah canımmm,şehnazımmm kimsin :) bilmiyorum ama ben seni çok sevdim arkadaşım , o kadar içten sevindimki olumlu şeyler duyunca senden .rabbim gönlünden geçeni versin sana tatlımmm

Geri