Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

GÜNAYDIN ŞEKERİMMMM

chatlak ısırsın seniiii
elmalı turtam inş...ben hayal kurmayı çoktan bıraktım reglimi bekliyorum
ama inş dediğin gibi olur biştanecikim benimmmm

kesinlikle doğru sölüyosun canımm
ama beklemek çok zor işteeee :(

evet yaa nideeeennnn
dimeyin büleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :n028:

Askitom bende oyleyim ama yinede hayal kurmak istiyorum.. simdiki hayalim ise sevgililer gununde esime hamileyim diyebilmek hihih :) Sevgililer gununu kacirirsam mayista esimin dogum gunu var insallah ona yetisirim :) Oda kacinca haziranda babalar gunu oluyor ona yetismek istiyorum hahaha :) Amannn bazen aglanacak hamile guluyorum ama ne yapayim bu suprizi yapmakkkk istiyorummmm hangi ozel gun olursa olsun :(:( Cok sey mi istiyorum acaba?...

günaydın kızlar
sızlerı sureklı takıp edıyorum arada yazıyordum buraya hatırlarsanız
adet gunum 2 gun gectı umutsuz bı şekılde test yaptım aman nasıl olsa cıkmıcak hem olsada 1 gun gecınce testte cıkmaz zaten dıyerek pazar gunu test yaptım baktım 2 cızgı belırmeye başladı sok oldum cunku 1 yıla yakındır olmuyordu dun bı daha yaptım yıne pozıtıf saglık ocagına gıttım kan testı yaptırayım dıye yapmıyolarmış nıyeyse
kızlar hamıleyım 2 bebegıme 4 yasında bı kızım var artık umudumu kesmıştım ne yalan soylıyeyeyım olmıcak heralde dıyordum nasıp bu guneymış
belırtılerımı yazayım sızlere pek belırtım olmadı halada yok
sadece goguslerım buyudu bıraz ama oyle agrı sancı yok hafıf adet sancısı gıbı sancılar oluyodu karnımda 1 hafta oncesınde yanı bende hıcbı degısıklık yok henüz
allahım hepınıze nasıp etsın inşallah

canımmmm
ne güselll
allah kucağına almayı da nasip eder inş..... :)

Askitom bende oyleyim ama yinede hayal kurmak istiyorum.. simdiki hayalim ise sevgililer gununde esime hamileyim diyebilmek hihih :) Sevgililer gununu kacirirsam mayista esimin dogum gunu var insallah ona yetisirim :) Oda kacinca haziranda babalar gunu oluyor ona yetismek istiyorum hahaha :) Amannn bazen aglanacak hamile guluyorum ama ne yapayim bu suprizi yapmakkkk istiyorummmm hangi ozel gun olursa olsun :(:( Cok sey mi istiyorum acaba?...

:laugh::laugh::laugh:
franboğazlı turtammmm hiç sormaa bende aynen öle
akşam yattım diorum ki aaa
bu ay özel bi güne denk gelmicek hamilesem bak bakk hamileyim diye üzülecem nerdeyse :piha:
diorum ki olmadı bu ay gelirse reglim birdaha ki aya eşimin doğum günü 12 si 14 ü sevgililer günü o da güsel olur hiç üzülmiim diorum :D
ama hiçççç hazirandaki babalar gününü düşünmüorum okadar düşünmek bile istemiorum çünkiii
yemişim özel gününü ozamana kadar :piha:

Kelebek merhaba,öncelikel çok çok çok tebriederim canım,gözün aydın,ALLAH analı babalı büyütsün inşallah,yadıkların çok umut verici oldu,demek çok bariz belirti yok ve 1 yılda geçse 2 yıl da Allah nasip ettiyse oluyor.Tekrar tebrik ve paylaştığın içi teşekkür ederim.

saol canım benım
hayırlısıyla heoınız kavuşacaksınız bebişlerınıze allahım iznıyle inşallah

Kalanların Listesidir

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupisregl zamani geÇen arkadaŞlarimizin lİstesİyupis
ch@tl@k.......................11 ocak

:d040::hıms:bekleyen arkadaŞlarimizin lİstesİ :hıms::d040:
desen.............................16 ocak
mucize...........................16 ocak
yns_ysmn.......................18 ocak
burcums........................20 ocak
biza..............................22 ocak
yazgulu24....................23 ocak
esmos..........................25ocak
selzeh.........................26 ocak
pretty woman............... 1- 3 Şubat
hazal.............................2 Şubat
lalezar...........................3 Şubat
nur85............................3Şubat
elifim ............................4 Şubat
aslıgökçe........................6 Şubat
niisam.............................7 Şubat

:hamileyim:hamİle kalan arkadaŞlarimizin lİstesİ :hamileyim:
boyalikus..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!......................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2..................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı ................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16.............................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi.........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr:baby:
günaydın kıslarrr dayanamadım yine ekledim kendimi:)Rabbim hayırlısıyla nasip eylesin bebeklerimizi inşlallah

günaydın kızlar
adet gunum 2 gun gectı umutsuz bı şekılde test yaptım aman nasıl olsa cıkmıcak hem olsada 1 gun gecınce testte cıkmaz zaten dıyerek pazar gunu test yaptım baktım 2 cızgı belırmeye başladı sok oldum cunku 1 yıla yakındır olmuyordu dun bı daha yaptım yıne pozıtıf saglık ocagına gıttım kan testı yaptırayım dıye yapmıyolarmış nıyeyse
kızlar hamıleyım 2 bebegıme 4 yasında bı kızım var artık umudumu kesmıştım ne yalan soylıyeyeyım olmıcak heralde dıyordum nasıp bu guneymış
sadece goguslerım buyudu bıraz ama oyle agrı sancı yok hafıf adet sancısı gıbı sancılar oluyodu karnımda 1 hafta oncesınde yanı bende hıcbı degısıklık yok henüz

Canim merhaba.. Gozun aydin bitanem ne guzel bir haber verdin bize.. Burda biraz karamsarlar vardi insallah onlarada umut olmussundur.. Bugun karamsar bir gun degilmis bak canlarim guzel bir haber aldik.. Insallah geriside gelecek bu ay ben inaniyorum..

Tebrik ederim insallah sorunsuz bir hamilelik gecirip bebegini kucagina alirsin canim..

Optum seni

günaydın kızlar

CANIM HAYIRLI OLSUNNN , RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIP BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN...DARISI BAŞIMIZA DUA ET BİZİM İÇİNN

bu ay özel bi güne denk gelmicek hamilesem bak bakk hamileyim diye üzülecem nerdeyse :piha:
diorum ki olmadı bu ay gelirse reglim birdaha ki aya eşimin doğum günü 12 si 14 ü sevgililer günü o da güsel olur hiç üzülmiim diorum :D
ama hiçççç hazirandaki babalar gününü düşünmüorum okadar düşünmek bile istemiorum çünkiii

sana ne diyim ben ; chatlakkk

Hoigeldin nur85,elbetteki eklemen iyi odlu kendini,çünkü o listede yalnzı değilsin ve en önemlisi umutsuz değilsin canım.Beraber bekleyip,beraber liste atlayacağız inşallah canım.

Delisin sen cidden hihihih :) Ben her ay ozel bir gun bulabiliyorum surpriz yapmak icin :) Olmadi ilk bakistigimiz, ilk bulustugumuz gun bile ozel gundur dimi :) Maksat boyle bir surpriz yapmak ve o gunu en ozel gun haline getirmek :)

Ah canim bende dusunmek istemiyorum hazirani ama napayim ister istemez dusunuyorum.. kasim 2008'de evlendigimde guya 2009'a girerken hamileyim diyecektim kocama :) 2010'a girdik daha tik yok :)

Hoigeldin nur85,elbetteki eklemen iyi odlu kendini,çünkü o listede yalnzı değilsin ve en önemlisi umutsuz değilsin canım.Beraber bekleyip,beraber liste atlayacağız inşallah canım.
inşallah canım inşallah Rabbim o mübarek duyguyu hakkıyla bizlerede yaşamayı nasip eylesinn.AMİNNN sonra alt listeye inelim buay birlikte inşallahh sırayla hepimizzzz:)

Geri