Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok şükür giriş yapabildim 15 dk. Dır uğraşıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ana desenim kızmişmı ne bikaçkerede bana oldu ya sinir oluyo insan diymi kuşum bdaha olursa çhatlakı da alıp seansa gidelim :n028::piha:

Kelebeğim merhaba,ben de çok kişiden bri belirti olmadan hamile olduğunu duydum canım sakın endişelenme,belki de vücudun hemen kabul etti diye yadırgamıyor ve bu yüzden belirti hisetmiyorsundur,değilmi canım.

ya bı senedır kabul etmıyodu vucudum mucızecım şımdı sesssız sedasız oluverdı valla kızıma hamıleyken adetbelırtısı gıbı cok sancılarım vardı hep adet oldum sanırdım gelen gıden yoktu ama bu sefer hıc bıse yok sancıda yok
allahım hepınıze bu duyguları tattırsın inş herseyın bı zamanı var zamanı geldımı oluyo

telkinleriniz için teşekkür ederim kızlar, kas gevşetici hiç aklıma gelmemişti süper fikir teşekkür ederim, ben çok kasıyorum kendimi birde bu şekilde denemekte fayda var. 200 den geride sayacağım :)) geçen ay gittim film için ama iltihaptan çekememişlerdi bakalım fitiller haplar işe yaradımı ?

telkinleriniz için teşekkür ederim kızlar, kas gevşetici hiç aklıma gelmemişti süper fikir teşekkür ederim, ben çok kasıyorum kendimi birde bu şekilde denemekte fayda var. 200 den geride sayacağım :)) geçen ay gittim film için ama iltihaptan çekememişlerdi bakalım fitiller haplar işe yaradımı ?
200 den geriye ama 3er 3er..biraz daha zorlar zihni..buscopanın tableti var ondan çak bitane gitmeden yarım saat önce..ooohhh 200 den de say geriye..ama 3er 3er:) bak tıklıysa bile açılır tüpler tatlım:)

Geri