Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

dileğim bende rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım..tüplerim açıktı ve bir sorun yoktu ama tabi ufak yapışıklıklar açıldığı için o ay hamile kalan sayısıda fazla yani en azından kendi çevremden istatistiğim bu..

oooooyyyyyyyyy oyyyyyyyy benim güzel hamişim nerde kadın fıstık gözüm yolda kaldı senin yüzünde şaşı olcam

desen bak ayşegül ne diyo:)

hımmmmmmmm ne desemki ben şimdiiii

ya o olayı ben de hatırlıyorum da kimdi onu bilemedim bi liste güncellesene isimlerden bakayım günlerdir sorar durur deli divane gibi dolaşırsın bacım..

ya aklıma takıldı napıym kimdi acaba ne oldu diye bi bulsak da rahatlasam , ay çok yoğun bu gün burası ,klavyeye kusacağım şimdi sıkıntıdan

desaenciğim,ben bu siteye üye olmadan önce de sürekli sizleri okuyorum ve bahsettiğin kişinin yazdıklarını hatırlıyorum fakat canım ne yazıkki isim hatırlamıyorum,çünkü şu an sizleri ayırdedebiliyorum yazıştığımı ziçin fakat o zaman isimleri aklımda tutamıyrodum.ama ne oldu acaba evet,keşke burada olanların ne olursa olsun ayrılmaları söz konusu olmasa.insan birbirini dikkat ve içtenlikle dinleyince sonra merek da edyor canım.çok haklsın.

ama hatırlayan yok maalesef

inşallahh bidenemm lokumummm
hiçbirimizin ki gelmezzzz haberlere bilem çıkarız
[sıze=5]bi internet sitesinde herkeş birden hamiş kaldı [/sıze]
[sıze=5]şok şok şokkkkk[/sıze]
[sıze=5]bi mucizeeee istediler beklediler ve aynı anda inanılmaz bi şekilde hamile kaldılarrrr[/sıze]
[sıze=5]darısı tüm isteyenlerin başınaaa [/sıze]
diyee :piha:

kız ne çok bu duayı ettik hepberaber bieyi kırk kere söleyince olurmuş bide oluyo mu benim gece haberleri gerçek olarrrrrrrrrrrrrr :piha:

delüüüüüüüüüüü

inşallah seninki de olmaz güzelim..
inşallahhhhh şehnazcım :)

benim adet olacakmışım gibi sancımdan başka hiç bi belirtim yok canım
şehnazında dediği gibi bende de ya geldiğinde ya da gelmeden birkaç saat önce sancı başlar tüm bi gün sürer 2.günü geçerdi bu biraz değişik ama bilmiorummm
sen ne zaman test yapmayı düşünüosun güzelim

benim de öyle sancılarım var sadece canım. aslında kasık ağrılarım regl olacağım gün başlardı ama önce başladı. yine de ümidim yok hayırlısı artık. ben daha test yapmam çünkü gelecek gibi duruyor. yarın 30. gün. geçerse belki sonraki gün yaparım.

benim adet olacakmışım gibi sancımdan başka hiç bi belirtim yok canım
şehnazında dediği gibi bende de ya geldiğinde ya da gelmeden birkaç saat önce sancı başlar tüm bi gün sürer 2.günü geçerdi bu biraz değişik ama bilmiorummm
sen ne zaman test yapmayı düşünüosun güzelim

:dp193:gelıyo işte chatlak gelıyoooooooo hatta gelmiş sınyal veriyo:dp193:

delüüüüüüüüüüü

delüüü yesin senüüüüüüüüüüüü :D

inşallahhhhh şehnazcım :)

benim de öyle sancılarım var sadece canım. aslında kasık ağrılarım regl olacağım gün başlardı ama önce başladı. yine de ümidim yok hayırlısı artık. ben daha test yapmam çünkü gelecek gibi duruyor. yarın 30. gün. geçerse belki sonraki gün yaparım.

hadi inş... canım benimmmm aynı gün güzel haberleri verelimm inşşşşşşşşş

slm kızlar nasılsınız ben yenı hastaneden geldım bebısım cok ıyıymıs az kaldı doguma korkmaya basladım

bebeğim benim ne güsel sev onu bizim için kıpır kıpırdır o şincikkkk
yesin teyzeleri onu ısırsın

Geri