Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

delüüü yesin senüüüüüüüüüüüü :D

hadi inş... canım benimmmm aynı gün güzel haberleri verelimm inşşşşşşşşş

bebeğim benim ne güsel sev onu bizim için kıpır kıpırdır o şincikkkk
yesin teyzeleri onu ısırsın
valla hıc durmuyo cnm benım o kıpırdadıkca bende sızler ıcın dua edıyorum ıns en kısa zamanda sızde yasıyacaksınız

:dp193:gelıyo işte chatlak gelıyoooooooo hatta gelmiş sınyal veriyo:dp193:

inşallahhhh canım inşallah allah hepimize bu güzel duyguyu tattırsın.

ayyy ellerim buz oldu heyecandan
varsada düşürcem ayolllll
sağolun ya iyiki varsınız canlarım benimmm
düşünün ne kocamın ne anne babamın kayınvalide kayınpeder sülalemin velhasıl geciktiğinden bile haberi yokkk :D
siz olmasanız ortadan çatlardım anlatamasaydım birineee :laugh:

slm kızlar nasılsınız ben yenı hastaneden geldım bebısım cok ıyıymıs az kaldı doguma korkmaya basladım

hoşgeldin canımmm iyi olmanıza sevindim, hiçççç dert etme kız teknoloji dünyasında doğum yapacaksın daha neee :) babannelerimiz evlerinde kendi doğurmuş ya ve çocukları da maşallah yani, biri babam olur :)
korkma korkmaaa hayırlısıyla çok güzel geçecek sen sadece bol bol dua et. allah sağlıklı doğum nasip etsin canım.

ayyy ellerim buz oldu heyecandan
varsada düşürcem ayolllll
sağolun ya iyiki varsınız canlarım benimmm
düşünün ne kocamın ne anne babamın kayınvalide kayınpeder sülalemin velhasıl geciktiğinden bile haberi yokkk :D
siz olmasanız ortadan çatlardım anlatamasaydım birineee :laugh:

ayyy canım ya hayırlısı inş bende soylemedım daha kımseye kocişide tembıhledım soyleme dıye bı doktora gıdeyım ondan sonra soylıcem şimdi herkes kafamı utulemesın :a026:

:a026:
slm kızlar nasılsınız ben yenı hastaneden geldım bebısım cok ıyıymıs az kaldı doguma korkmaya basladım
haklısın korkmakta canım..kolay değil tabi..ama şunu düşün..eğer bu kadar korkulacak ve zor birşey olsaydı insan nesli üreyemez ve çoktan yokolurduk..şu anda bilim de çok ilerledi..sana destek olacak doktorlar ve cihazlar var..eski zamanlar da o da yoktu...düşün birbirinin ne çektiğini gören kadınlar bile yine de hamile kalmaktan çekinmiyorlardı..merak etme hiç..kolay olacak demiyorum ama korktuğun kadar da zor olmayacak..bi de sonuç o kadar güzel ki..bi zorluğu da olsa unutacaksın canım..hayırlısı olsun..

hoşgeldin canımmm iyi olmanıza sevindim, hiçççç dert etme kız teknoloji dünyasında doğum yapacaksın daha neee :) babannelerimiz evlerinde kendi doğurmuş ya ve çocukları da maşallah yani, biri babam olur :)
korkma korkmaaa hayırlısıyla çok güzel geçecek sen sadece bol bol dua et. allah sağlıklı doğum nasip etsin canım.
cnm orası oylede ılkını evde dogurmus gıbı oldu cok zor bundanda korkuyom dua edmez olurmuyum

Geri