Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Chatlak canım,11 'inden bugüne 3 gün geçti ve sen yarın test yapacaksın,o kadar heyecanıyımki,içimde bir his var sanki bebişin var gibi ,inşallah canım ,hayırlısı ise inşallah bebiş vardır.

ayyyyy süper yaaaaa kız sen hamılesın galıba yaaa ınsallah öylesındır ınsallah:)

canımya öyle sevınıyorumkı senın adına ınsallah gelmıstır melegın ınsallah canım dualrım senınle ne zaman test yapmayı düşünüyosun bakalım hadı artık bekletme bizi yaaaaa bende iyiyim işte bıldıgın gıbı:)

chatlak kurabiyemmmmm sen hala olmadın mıı SÜPEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRR hamişsin sen hamişşşş , inşaallahhhh

mrs.m naaptı acaba?

kız kurabiyem valla ben senden iyice ümitlendim inş hamiş sidir innnnnnnnnnnşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaallllllllllllaaaaaaaaahhhhhhhhhhh:ang:

ayy inşallahh bebelerim yaaa
bende gün geçtikçe ümitleniorum ama çokda kaptırmak istemiorum
bilmiorum işte dedim ya karışığım çokkkk :piha:
yarın sabah hedefdi gelmezse yarın sabah test yapmayı düşünüorum bakalım şekerpareleriimmmmmmmmm

Chatlak canım,11 'inden bugüne 3 gün geçti ve sen yarın test yapacaksın,o kadar heyecanıyımki,içimde bir his var sanki bebişin var gibi ,inşallah canım ,hayırlısı ise inşallah bebiş vardır.
evet canım hayırlısıysa inşallahh 2 canlıyımdır şuan
düşünmesi bile heyecanlandırıyo beniiiiiiiiiiiiiii :hıms:

fıstığım​
demek büyük gün yarın ..için içine sığmıyodur şimdi senin inş herşey yolunda gider[/QUOTE]

inş canım sorma valla 2 bebekte ılkı gıbı heycanlanmam dıyodum ama bı farkı yokmuş e nede olsa aradan 5 yıl geçtı
ama ben cok fena sinir var akşam kocişi döcektım nerdeyse:piha:
zavallı gıkı bıle cıkmıyo korkuyom senden dedı bana:piha:

ayy inşallahh bebelerim yaaa
bende gün geçtikçe ümitleniorum ama çokda kaptırmak istemiorum
bilmiorum işte dedim ya karışığım çokkkk :piha:
yarın sabah hedefdi gelmezse yarın sabah test yapmayı düşünüorum bakalım şekerpareleriimmmmmmmmm

ıyı bakalım o zaman yarın sabahı sabırsızlıkla beklıyorum ınsallah güzel haberler verıceksın canım bızlere:)

Kalanların Listesidir

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupisregl zamani geÇen arkadaŞlarimizin lİstesİyupis
ch@tl@k.......................11 ocak

:d040::hıms:bekleyen arkadaŞlarimizin lİstesİ :hıms::d040:
desen.............................16 ocak
mucize...........................16 ocak
yns_ysmn.......................18 ocak
burcums........................20 ocak
biza..............................22 ocak
yazgulu24....................23 ocak
esmos..........................25ocak
selzeh.........................26 ocak
pretty woman............... 1- 3 Şubat
hazal.............................2 Şubat
dileğimm......................2 Şubat
lalezar...........................3 Şubat
nur85............................3Şubat
elifim ............................4 Şubat
aslıgökçe........................6 Şubat
niisam.............................7 Şubat

:hamileyim:hamİle kalan arkadaŞlarimizin lİstesİ :hamileyim:
boyalikus..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!......................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2..................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı ................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16.............................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi.........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim..........................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:

evet canım hayırlısıysa inşallahh 2 canlıyımdır şuan
düşünmesi bile heyecanlandırıyo beniiiiiiiiiiiiiii :hıms:

ay inş canım ben 1 gun geçtı test yaptım olsada sılık cıkar zaten yoktur dedım dalga gecıyodum testı yaparken boşuna aldım yıne dıye
ana bı baktım 2 cızgı cıkıyo kaldım wc de ben teste bakıyom test bana bakıyo ıyıce kıpkırmızı oldu 2 cızgıde aynıydı yanı :ehi:
senınde var inş hıssedıyom ben hayırlısı inş

Geri