Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yarın benim içinde büyük gün kızlar saat 10:30 da rahim filmine gidiyorum, çok stresliyim :S gitmeden kas gevşetici alacağım ve masaya yatınca 200 den geri 3'er 3'er sayacağım :) siz yinede bana dua edin olurmu

Dilegimm hosgeldin canim..
Nasilsin?

Canlarim benim is cikis saatim geldi musadenizi istiyorum.. Allahim insallah yarin guzel bir haber aliriz Chatlaktan ve Mrs M.den..

Hamis arkadaslarim Allah hepinizin yardimcisi olsun ve bebeklerinizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin..

Herkese hayirli aksamlar..

kendinize cok iyi bakin.. opuldunuz..
ii akşamlar bizde öptük

Dilegimm hosgeldin canim..
Nasilsin?

Canlarim benim is cikis saatim geldi musadenizi istiyorum.. Allahim insallah yarin guzel bir haber aliriz Chatlaktan ve Mrs M.den..

Hamis arkadaslarim Allah hepinizin yardimcisi olsun ve bebeklerinizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin..

Herkese hayirli aksamlar..

kendinize cok iyi bakin.. opuldunuz..

saol yazgülü iyiyim valla, iyi akşamlar sana...

arkadaşalrım bugün 3lü test sonuçlarımı aldım down sendromu olasılığı yüksek çıktı tekrar ultrasonla bakıldı herşey ense kalınlığı kafatası öölçümü vs normal çıktı ve testi tekrarladı doktor haftaya birkez daha aynı testin sonucunu alcam eğer değğerler yine yüksekse amniyosentez yapılacak ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı yardım edin ne olur
eyşann tatlı arkadaşımm lütfen kafanı çok takıpta bebişinide kendinide üzme.tevekkeltü Allahlah de ve inşallah herhangi bi sorun olmadan sağlıkla bebişini kucağına alacağını düşünn.Rabbim herşeyin hayırlısını nasip eylesinn bu testlerin yüzde yüzlük doğruluğu yok ayrıcaa inşş dhaftaya olumlu sonuç öğreniceksin bol bol dua et cnm.dualarım seninlee

arkadaşalrım bugün 3lü test sonuçlarımı aldım down sendromu olasılığı yüksek çıktı tekrar ultrasonla bakıldı herşey ense kalınlığı kafatası öölçümü vs normal çıktı ve testi tekrarladı doktor haftaya birkez daha aynı testin sonucunu alcam eğer değğerler yine yüksekse amniyosentez yapılacak ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı yardım edin ne olur

eyşan boğazımda bişey düğümlendi sanki konuşamıyorum bile, herşey Allahtan, dua et bol bol. inşallah haftaya yaptığın testte herşey yolunda çıkar canım benim. inan bütün kalbimle dua edeceğim senin için. Allah yardımcın olsun inş.

hayatta sorunlar sınavlar hiç bitmiyor önce bebek istiyorsun tüm kalbinle allaha sığınarak hemen olmazsa onun için gözyaşları döküyorsun ne zaman olacak neden olmuyor diye adet günlerii bekliyorsun yeri gelip çamaşırını açıp açıp bakıyorsun kanmı akıntımı geliyor diye..sonra sana uygun görülen vakitte kah doktorla ev arasında mekik dokuyarak kah tedavi görmeden hamile kalıyorsun ama bu süreçte yıpranıyorsun zaten..sonra kese göründümü dış gebelikmi boş gebelikmi testleri osu busu şusu bulantısı kusması derken birde benim gibi doktor zonk diye sana olabilecek bir ihtimali söylüyorsa o zaman gel gör bakalım stresli hayatın nasıl devam ediyor yani bitmiyor işte bitmiyor yaradana sığınmaktan başka çare yok
canım ya bak bence bosuna üzülüyorsun zaten ense kalınlığı normalse bıse yoktur bebekte allahımn izniyle hem down sendromu 35 yaş üstü gebelıklerde gorunuyo benım bıldıgım doktorlar hep böyle yapıyo zaten arkadasımıda dedıler sıvı felan alındı hıc bıse cıkmadı boşuna üzüldü o da
hayır doktorlarda para almak içinmi boyle dıyolar herkese bılmıyorum he cok guvenemıyorum acıkcası doktorlarada artık bırının dedıgı öburunu tutmuyo
sen içini ferah tut canım hayırlısıyla saglıklı bı sekılde gelıcek bebebgın inş
bı arkadasım 4 aylıkken ogrendı hamıle oldugnu mıde rahatsızlıgı cekıyodu 4 ay anlamadı kullanmadıgı ılaçta kalmadı tabı doktor hemen almaya kalktı bebışı sakattır dıye başka doktora gıttı sapasaglam cocuk 5 yasında şımdı bak üzülme sende bosuna bebışınde uzulur ıyı bak kendıne

kimseler yok yada benim nette sorun var kızlar sürekli sayfada hata diyor, şimdi çıkmam gerekiyor, yarın filme gidicem gelişmeleri size anlatırım hepinizi çok çok çok öpüyorum, EYŞAN ümidini kesip kendini harab etme canım benim, haftaya olumlu sonuç alacaksın inanıyorum ben buna. iyi akşamlar herkese...

iiiiiiiii akşamlar kızlar...........
chatlakcım inşallah bebeğin gelmiştir.............
eyşancım üzülme bizim tanıdığa çocuğun kolu yok alalım dediler çocuk sapa sağlam doğdu......
Allah'a sığın...... dualarımız seninle rabbim kimseyi evladıyla sınamasın........ bizede hayırlısıyla meleklerimizi göndersinnnnnnnn............

herkese desteği için teşekkür ediyorum arkadaşlar inşallah amniyosenteze kalmadan tekrar edilen testim bana güzel haberi verse bazen yapılan ikinci testte sonuç başka çıkıomuş cihazlardan dolayı..nettede baktımda amniyosentezden büyük çoğunluk temiz çıkmış hatta okuduklarımın hepsi inşallah allahım inşallah öledir..

Geri