Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşalrım bugün 3lü test sonuçlarımı aldım down sendromu olasılığı yüksek çıktı tekrar ultrasonla bakıldı herşey ense kalınlığı kafatası öölçümü vs normal çıktı ve testi tekrarladı doktor haftaya birkez daha aynı testin sonucunu alcam eğer değğerler yine yüksekse amniyosentez yapılacak ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı yardım edin ne olur
eyşanımmmm çok üzüldüm umunu kaybetme tatlımmm daha bi dur haftaya bak tekrar edilecekmiş testin inşallah iyi sonuç alacaksın inanıyorum canım bol bol dua et Allah herzaman yardımcınız olsun

canlarımmm üzülmeyin nolurrrr
vardır bir hayır bunda da
sakat olacağına acısını yaşayacağınıza allah korusun böle olması daha ii belkideee...
biliyorum çok zor bende 3 senedir bekliyorum ama ümitsizlik yok lütfennn

gunaydın kızlarrr
kız chatlak bende senı beklıyom pc basında:dil: bırazdan cıckıcam doktora gıdıyorum bakalım ne dıcek
hadı ıyı bakın kendınıze kızalr goruşmek uzere chatlak sende test yap artık bızı çatlatma:piha:

inşallah bitanem inşşş
çok korkuyorum çünkü bana okadar uzak ki çift çizgiyi görmek her ay aynı şeyi yaşamaya alıştım
ama biliyorum ki bir gün hepimiz hamiş kalıcaz zamanı var sadece bitanelerim
umudumuzu yitirmek yok
cuma mübarek gün hepimizin cuması mübarek olsun yüce mevlem gönlümüzdekileri hayırlısıyla hepimize en kısa sürede versin inş....
bende alışıcam heralde canım ama nebileyim her ay geçtikçe benim umudum falan kalmıyo artık aminnnnn canım inşallah

gunaydın kızlarrr
kız chatlak bende senı beklıyom pc basında:dil: bırazdan cıckıcam doktora gıdıyorum bakalım ne dıcek
hadı ıyı bakın kendınıze kızalr goruşmek uzere chatlak sende test yap artık bızı çatlatma:piha:
canım benim evet sizide kendimi de çok beklettim bu ay
inanın bende çatlıyorummmm :D
yarına söz
sende git gel ii haberler getir bize mercimeğimizden elmalı turtam

günaydın mucizemmmm
hamiş kalırsam gerçekten benim mucizem olacaksın bu ay bebeğimmmmmm :D
Günaydın canımmerhaba,valla bende sabah büyük bir heyecanla senin durumun içtin girdim siteye,ama yine de heyecanım devam ediyor canım,sanki bir sürprizin olacak inşallah,böyle rahat davranıldığı zaman ki sabırlı ve rahat gözüküyorsun genelde hamiş çıkılıyor,hala çok umudum var güzelim.Desenciğim,adet olmuşsun canım,galiba bende olacağım,ne yapalım olsun,Allahın ne yazdığını hiç bilemeyizki,mutlaka birgünü var kaderimiz yazılı sadece biz bilmiyoruz.Ne olur üzülme canım,Allah evladını bağışlasın ve bir tane daha nsaip etsin inşallah.Eyşancığım,canım,kul yapımı herşey de yanılma payı var.Sakın sakın kesin bilgi almadan ve hatta alsan bile
başka araştırma yapmadan kendini kaptırma.Sadece olasılıktan bahsetmiş doktor,bambaşka bir sebeple öyle anlaşılmış da olabilir.Kendini ve bebişini belki de boşyere üzüp sakın sonradan pişman olma canım.

Geri