Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kıyamam ki ben sanaaaaaaaaaaaaaaaa :D
kalkınca bak anammmm ne oluuuuu

güle güle canımmmmm

hoşgeldin şekerparemmmmmmmmmmmmmm

hoşçakal cancaaaazım :)

Yok anam uyku tutmaz ki ogrenmeden haha :) bugun bile sabahin korunde kalktim hemen nete girdim ama kimsecikler yoktu sonra ise gelmek icin yola ciktim :)

sen soyle kacta yapacagini yarin ona gore gelecegim :)

Bende sana kiyamam bebisim.. Insallah yarin guzel bir haberle uyanmak istiyorummmmm

Yok anam uyku tutmaz ki ogrenmeden haha :) bugun bile sabahin korunde kalktim hemen nete girdim ama kimsecikler yoktu sonra ise gelmek icin yola ciktim :)

sen soyle kacta yapacagini yarin ona gore gelecegim :)

Bende sana kiyamam bebisim.. Insallah yarin guzel bir haberle uyanmak istiyorummmmm

canım sabah 8 de iş başı benim 8-8,30 arası yazarım kuzumm

canım sabah 8 de iş başı benim 8-8,30 arası yazarım kuzumm

Ana kiyamam ben sana sen yarinda mi calisiyon? bende 5 gun calisiyorsun sandim askitom.. orda 8-8.30 burda 7-7.30 oluyor :) Benim koca o saatte yataktan kalkarsam kesin basima birse dustu sanir herhalde haha :) Kesin ugramaya calisacagim ama..

Kaca kadar calisiyorsun canim yarin?

Ana kiyamam ben sana sen yarinda mi calisiyon? bende 5 gun calisiyorsun sandim askitom.. orda 8-8.30 burda 7-7.30 oluyor :) Benim koca o saatte yataktan kalkarsam kesin basima birse dustu sanir herhalde haha :) Kesin ugramaya calisacagim ama..

Kaca kadar calisiyorsun canim yarin?

canımmm benşm yaaaa
bitanem benimmmmmmmm
tam 18,30 a kadar çalışıorum ben yarındaaaa:hasta:

slm kızlarr
ben geldım cok şukur hersey yolunda 4 hafta 4 gunluk dedı doktor ama 4 haftalık nası oluyo anlamadım adet haftasınıdamı sayıyolar sadece keseyı gordu 2 hafta sonradabebışın kalp atışlarını duyucakmışız

slm kızlarr
ben geldım cok şukur hersey yolunda 4 hafta 4 gunluk dedı doktor ama 4 haftalık nası oluyo anlamadım adet haftasınıdamı sayıyolar sadece keseyı gordu 2 hafta sonradabebışın kalp atışlarını duyucakmışız

hadi gözün aydın şeker sağsağlim kucağına da alırsın inşşşşş
ne güsel bi duygu bol bol dua et bizlereee :)

slm kızlarr

Slm canim hosgeldin.. Nede guzel bir haberle geldin.. Gozun aydin insallah sag salim kucaginada alirsin bebegini.. Darisi bizlerin basina insallah..

Evet canim sen regl tarahinden itibaren basliyorlar saymaya..

Geri