Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Canlarim bana musade cikis saatim geldi.. Yarin sabah guzel haberlerle gorusmek dilegiyle.. Hepinizi opuyorum

slm kızlarr
ben geldım cok şukur hersey yolunda 4 hafta 4 gunluk dedı doktor ama 4 haftalık nası oluyo anlamadım adet haftasınıdamı sayıyolar sadece keseyı gordu 2 hafta sonradabebışın kalp atışlarını duyucakmışız

ah canm benim ne güzel bi haber bu inş kalp atışınıda duyarız canm bana dua et neolur artık annne olmak istiyorum ya allah sağlcakla kucağına almak nasip eder inş:)

kızlar selam sızlere bişi sorucam şimdi benım pazartesı salı yumurtlamam oldu bıttı dün ve bu aksam hemen hemen aynı saatlerde akıntıyla bırlıkte pembe kırmızı kan geldı sadece 1-2 damla dün aksam bir kez bu aksam bir kez ve daha yok bu neden olabılırya lütfen yardımcı olun bana kafam çok karısık:S

Son düzenleme:
kızlar selam sızlere bişi sorucam şimdi benım pazartesı salı yumurtlamam oldu bıttı dün ve bu aksam hemen hemen aynı saatlerde akıntıyla bırlıkte pembe kırmızı kan geldı sadece 1-2 damla dün aksam bir kez bu aksam bir kez ve daha yok bu neden olabılırya lütfen yardımcı olun bana kafam çok karısık:S
Iyi aksamlar güzelim.. Gelen tam olarak kirmizi kan rengimiydi? Yoksa böyle hafif kahverengi pembemsimiydi? Regl olma ihtimali cok düsük olduguna göre yerlesme kanamasi gibi birsey olma ihtimali daha yüksek gibi geldi bana.. Istersen yerlesme kanamasi kacinci gün oluyor diye bir arastir nette ayni seyi yasayan kadinlar mutlaka vardir..bende bi bakayim birsey bulursam yazarim buraya.. Öptüm

Geri