Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canlarım ben geldim kan verdim bide kadn akşam 6da alırsın demezmi sinirimden ağladım ablama ağladığım belli etmedim üzülme ablacm diyince dayanamadım of bitsin artık bu kabus test nasıl olsa negatif ama insan biran önce öğrenmek istiyo rabbim bir mucize olsa keşe

kızlar Allahım hepimize önce sabır sonrada sağlıklı hayırlı evlatlar versin bütün bekleyenlere dua ediyorum rabbim güldürsün yüzünüzü inş hepiniz hayırlısıyla hamile olursunuz
canım benim hemen ümitsizliğe kapılma inşallah olumlu sonuç alıcan ben inanıyorum üzme kendini sakın olsun 6ya kadar bekleyelim hayırlı haber alalım inşallah.aminnnn canım Allah hepimizin yardımcısı olsun

canlarım ben geldim kan verdim bide kadn akşam 6da alırsın demezmi sinirimden ağladım ablama ağladığım belli etmedim üzülme ablacm diyince dayanamadım of bitsin artık bu kabus test nasıl olsa negatif ama insan biran önce öğrenmek istiyo rabbim bir mucize olsa keşe

Canim sikma canini, bizi bi de ertesi güne birakmislardi. En azindan senin ki bir kac saat, sonunda hayirli haber olsun da az bekle bisii olmas ;)

Dualarim sizinle..

hayırlısı be güzelim zaten kadından kadına değişiyo belirtiler bazıları hiç biş hissetmiyo aylarca benim gibi anormallerde :piha: döllenmenin olduğunun 3 cü günü böğürmeye başlıyooo :piha:

senınde çok ılgınçmıs yaaaaa benımde bu ay ılk defa farklı bişi oldu pazartesı salı yumurtlama günümdü çalıştık üst üste persembe ve cuma bır kez olmak kaydıyla 1-2 damal kan geldı ve bıttı ama neden bılemıyorum ınsallah bır sorun yoktur sadece ona takılıyo kafam canım

slm mucize bende sana bişi anlatayım.arkadasım var 1 senedir korunmuo dr agittiğinde miyom var hemde kötü ve cok büyümüş demiş ameliyat olan gerekio demiş
arkadasımda amelyata hazırlanıodu dr a gitti amelyat için hastaneye yatacaktı dr sen hamilesin bu durumda seni amelyat edemem demiş o doğumla gidr demiş yada doğumdan sonra tedavi edicez demiş geri göndermiş
sen düşün canım artık[/QUOTEselam arkadaşlar.bende bir hafta önce miyomlarımın olduğunu öğrendim.hemen tüp bebek yap dedi doktor.benim arkadaşımda miyomlarla hamile kaldı.ya bu doktorlar artık bişey bilmiyor yada biz gözümüz kapalı doktora inamalıyız.Allah yardımcımız olsun

kızlar çalışmam lazım öpüyorum hepiniiz akşam agirerim gene ayşegüüll inş güzel habrini alrıız negatifte olsa üzülem sakın en azından umudun var bir dahaki ay için sakın üzme kendini öpüyorum hepinizi

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
burcums........................20 ocak
sammy_ha.....................19 ocak

biza................................22 ocak
aysegull..........................22 ocak

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
yazgulu24.....................23 ocak

esmos...........................25ocak
selzeh..........................26ocak
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat
dileğimm.....................2 Şubat
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
mucize................................16 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:

Slm kizlar ben geldim tekrar..

Aysegul canim ben kac gundur sabrediyorsun ne kaldiki sunun surasinda 3 saat.. burda yazariz vakit su gibi akar gecer.. insallah beklediginede deger bitanem..

Geri