Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bacim bende ayni senin durumdayim benimde 3 ay, gecen ay basdönmesi falan olmustu, iki günde adetim gecikmisti baya ümitlenmistim, ama bu ay hicc birsey hissetmiyorum :-(, 4 gündürde karnim agriyor niyese...
ayy kizz ümitsizim ama, olursa coooookkk sevincem varya... yeni yila bebi$imizle girsek ne güzel olur....
aynen bacım bendede öyle oldu geçen ay neredeyse bütün gebelik belirtilerini yaşadım benimde 3 günlük geçilmem olmuştu ama sonuç... bu ay nedense hiçbirşey hissetmiyorum birkaçgün öncesine kadar sivilcelerim hafif regl ağrılarım vardı ama şimdi onlarda yok hiçbişi yok tam takır kuru bakır modundayım
ama dediğin gibi gelirse meleğim çok pis sevineceğim inşallah yaptığımız şantajlar işe yarar:laugh:

aynen bacım bendede öyle oldu geçen ay neredeyse bütün gebelik belirtilerini yaşadım benimde 3 günlük geçilmem olmuştu ama sonuç... bu ay nedense hiçbirşey hissetmiyorum birkaçgün öncesine kadar sivilcelerim hafif regl ağrılarım vardı ama şimdi onlarda yok hiçbişi yok tam takır kuru bakır modundayım
ama dediğin gibi gelirse meleğim çok pis sevineceğim inşallah yaptığımız şantajlar işe yarar:laugh:

ben $antajin yaninda bide rü$vet teklif ettim "gelirsen sana $u oyuncaklari alirim" diye:laugh:

merhabalar ben aranıza yenı geldım kabul edersenız cok sevınırım bende 1.5senelık evlıyım ve benımde bebısım yok rabbım butun bebısı olmayanlara nasıp etsın ınsalhh kımseyı bu sevgıden mahrum etmesın yarabbım

wwwaaaayyy bacım sen daha hızlısın...eeeeee artık gelmezlerse ayıp dimi ama?
işler nasıl patronunun bugün son günü sanırım haftaya izine ayrılıyordu

ay bi gelsin bak ben ona neler alcam:)

i$ler yogun ve cok ama yapcak adam yok:laugh:
evet pazartesi gidiyor ooohhhh bende büroda tatil yapcam :) canim sende calisiyorsun galiba, hangi meslek???

merhabalar ben aranıza yenı geldım kabul edersenız cok sevınırım bende 1.5senelık evlıyım ve benımde bebısım yok rabbım butun bebısı olmayanlara nasıp etsın ınsalhh kımseyı bu sevgıden mahrum etmesın yarabbım

Dafnecim hisgeldin aramiza, bende 1,5 senelik evliyim ve 3 aydir bebek calismalari var ama gelen yok :)

canım hoşgeldin aramıza...
ne zamandır bebek bekliyorsunuz aminnnn canım inşallah Rabbim kimseyi mahrum etmez

sevinçten ağlıyorum her seferinde 2. ç,zgi yoktu.bu sefer çok çok çok silik.ama karın ağrısı bel ağrısı ve baş dönmesi bi de uykudan uyanamama var.bugün de çok olunca kalktım alıp test yaptım

Geri