Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar ve izgil85 sabah test yaptım.31.günüm.2.çizgi çok silik çizgi varla yok arası çizgi.silik bile olsa çok güzel görmek.sizce var mıdır?
CAAANIIIIIIM ÇOOOOOOK SEVİİİİNDİMMMMMMM
elbette vardır bacım ben silikte olsa görüpte sonra boşa çıkanı hiç görmedimmmm
kııııssssss Rabbim sana bu günleri gösterdiği gibi kucağına aldığın günleride göstersin
eeeeee baştan anlat bakalım bu aya dair tiyoların varmı belirtilerin nelerdi bu ay ne yedin ne içtin ayyyyyyyy çabuk anlat çabuk
bak bacım bugün cuma dualarında bizede yer ver öptüm tatlıııım

ay bi gelsin bak ben ona neler alcam:)

i$ler yogun ve cok ama yapcak adam yok:laugh:
evet pazartesi gidiyor ooohhhh bende büroda tatil yapcam :) canim sende calisiyorsun galiba, hangi meslek???
yok bacım sen buralarda sabahtan akşama kadar pineklediğime bakma ben evdeyim çalışmıyorum
hadi bakalım tatilin şimdiden hayırlı uğurlu olsun

arkadaşlar ben bu ay rahim filmi çektim ayrıca kolposkopi ve biyopsi yapıldı.yani ilişki yasaklı bir aydı sadece 1-2 kere oldu.ihtimal vermedim ama vermek isterse Rabbim oluyor ben ona inanıyorum.alt karnım 4 gündür çok ağrıyordu.belim sırtım da.ve baş dönmesi.hepsi 4 gündür vardı.sabah uykudan uyanmakta çok zorluk çekiyordum.bugün de öyle olunca yine hayal kırıklığı pahasına aldım testi.çizgi çok çok silik varla yok arası.doktoru mu arasam yoksa yarın yine test mi yapsam bilmiyorum.

en iyisini yapiyorsun valla, simdiki aklim olsa bende öyle yapardim.. kadinin calismasi zor oluyor yaaa...
evet canım haklısın bende bekarken 3 sene kadar çalışmıştım ama dediğim gibi bekardım eve geldiğimde hep hazır sofraya oturdum annem sağolsun pek iş yaptırmazdı yani iyice dinlenirdim evli oluncaçalışmak gerçekten zordur bacım

Geri