Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam sammy_haa nasılsın?kararını kesınlestırmen ıyı olmus aynı sorun bende de var gercekten olmuyo galıba tedavı bıtsın ınsallah bızlerde hamıle kalırız canım...hayırlısı olsun...
işallah canım bakalım bekleyip görcez

canım karar verebildiğine sevindim inşallah hakkınızda hayırlısı olur
hadi bakalım şimdi hedefte ilk önce mantarlar var Rabbimin izniyle tez vakitte tedavinden en iyi sonucu alırsın ve meleğine kavuşursun tatlım
ne güzel işte herkese denk gelmiyor öyle doktor kısssss kaçırma öyle doktoru:)
yok kaçırmam maltepede marmara hastanesi yani maltepe üniversitesi hastanesi berna hnm yard.doç kendisi baya bi bilgilendirdi beni yaaa
o böyle konuşunca daha da umutlandım

8 aydır bekliyordum.bu ay artık düşünmemeye başlamıştım.dün 2. çizgiyi silik de olsa görünce yeniden umutlanmıştım :(

Canım üzülme, idrar testi için erken olabilir, hem dr un pts yap demişti ya. kim bilir belki de seninledir meleğin, gelmediyse de üzülme, hepimiz bir gün bebek sahibi olacağız inşallah. Hayırlısı olsun...

Kızlar gücüm tükeniyor artık, sanırım bu ay mantar oldum. Her ay bir aksilik çıkıyor.Belki zamanı gelmedi daha ama yine de :-(
Her ay bir umut yeşertmeye çalışmak, o stresi yaşamak, acaba bu ay mı demek, yanlış bir şey yaptım mı diye şüphelenmek, kendince kürler uygulamak, hesaplamalar yapmak, yine umut etmek, yine hayal kırıklığı yaşamak, sakin olmaya çalışmak...Bir kısır döngü sanki.Acaba, acaba ve acabalar...
Öyle sanıyorum ki hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum artık. Hiç bir şey yapmadan beklemeli miyim, yoksa çabalamaya devam mı etmeliyim.
İyi ki varsınız, her birimiz ayrı yerlerde olsak da yüreklerinde aynı umutlarla yaşayan insanlar olduğunu bilmek ve o insanların umutlarının bir gün gerçek olduğunu görmek güzel...:dilektut:

Son düzenleme:
Kızlar gücüm tükeniyor artık, sanırım bu ay mantar oldum. Her ay bir aksilik çıkıyor.Belki zamanı gelmedi daha ama yine de :-(
Her ay bir umut yeşertmeye çalışmak, o stresi yaşamak, acaba bu ay mı demek, yanlış bir şey yaptım mı diye şüphelenmek, kendince kürler uygulamak, hesaplamalar yapmak, yine umut etmek, yine hayal kırıklığı yaşamak, sakin olmaya çalışmak...Bir kısır döngü sanki.Acaba, acaba ve acabalar...
Öyle sanıyorum ki hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum artık. Hiç bir şey yapmadan beklemeli miyim, yoksa çabalamaya devam mı etmeliyim.
İyi ki varsınız, her birimiz ayrı yerlerde olsak da yüreklerinde aynı umutlarla yaşayan insanlar olduğunu bilmek ve o insanların umutlarının bir gün gerçek olduğunu görmek güzel...:dilektut:
Cozycim,haklisin hepimiz benzer seyleri yasiyoruz her ay.Senin yasin kac,sormasi ayip?Bence önce bir Dr a gidip bir sorun olmadigindan emin olduktan sonra herseyi oluruna birakip rahat olmaya calismak en iyisi sanirim.Tabii bunlari söylemek dile kolay...Allah tez zamanda muradini versin güzelim...

Cozycim,haklisin hepimiz benzer seyleri yasiyoruz her ay.Senin yasin kac,sormasi ayip?Bence önce bir Dr a gidip bir sorun olmadigindan emin olduktan sonra herseyi oluruna birakip rahat olmaya calismak en iyisi sanirim.Tabii bunlari söylemek dile kolay...Allah tez zamanda muradini versin güzelim...

Laracığım ben 35 yaşındayım, yaklaşık 1,5 senedir bebek istiyoruz. Yaşımız bebek için çok genç olmadığından biz de kısa bir süre sonra dr a gittik. Ben rahim filmi dahil yaptırdım tahlilleri. Çok şükür bir şey çıkmadı ama eşimde sorun olduğu için dr aşılama önerdi. iki kez denedik olmadı. Keçiboynuzu filan kullandı eşim. Sonra benim göğsümde kist oluştu. Biz de ara verdik.Açıkcası tüp bebek için korkuyorum. Hormon alıyorsun neticede. Son bir kaç ay benim için sıkıntılıydı. Daha rahat olduğumve psikolojik olarak hazır olduğum bir zaman belki deneriz tüp bebeği. Yeni çıkan yasa tek embriyo yerleştirilmesini öngörüyor. 35 yaşından sonra iki embriyo yerleştirilebiliyor. Bir de üç yıllık evlilik şartı var.Biz daha üç yılı doldurmadık. Ancak özelde yaptırabiliriz sanırım.

Sekiz yaşındaysan ve bebek istiyorsan hayat gerçekten de çok zor (cedric)...

Tatlım hoşgeldin aramıza. Arkadaşların adına da konuşmuş olacağım ama olsun bana kızmazlar:)Bizimle olmak isteyenlere kapımız açık.Ben de çok eski değilim aslında.
Senin hikayen nedir canım...
hoşbulduk canım tesekkur ederım canım bu güzel karsılaman ıcın.bende 1.5 senelık evlıyım halen bebısım olmadı.kısa bı sure once doktora gıttım ve rahım agzında yara olustugunu soyledı ve sımdı de onun tedavısını goruyorum canım.tabı bu surec ıcerısınde bızde bebek yapmayı bıraktık.hayırlısı artık rabbım tum anne adaylarının kucagını bos bırakmasın.herkese bu duyguyu taddırsın ınsallahh.

herkese merhabaaaaaa.................................
canlar nasılsınızzzzzzzzz..............................
dafne bacım kabul etmezmiyiz güzelim cozyninde dediği gibi bizim kapımız herkese açık

Geri