Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

peki ablacım çok teşekkür ederim yardımın için.
birşey değil güzelim..çok gençsin..iki-üç dakikalık heyecanlar için bütün ömrünü zehir etme tatlım benim..cinsellik mutlaka yaşanması gereken birşey..gençsiniz kanınız kaynıyor biliyorum anlıyorum..ama bir de hayatını mahvetmek var..kendini korumayı bileceksin yavrum..sen korumazsan başkası hiç korumaz..hadi tontişim alma bir daha böyle riskler..öpüyorum seni..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i$ yerinde bi hayvan tarafindan tacize ugradimmmm.....

kirk yili ba$i etek giydim... sandalyenin altindan geldi dolandi bacaklarimi yaladiiiii.....iiiiiiiiiiiiiiiiiiii pis Köpekkk... Tutmasam devam etcekk...
:puha:Cok sevmis seni garibim ne yapsin:ehi:
kıssslaaar bence o erkeeeeeeeeeeeeeeeeekkk :meri::meri:
ben daha önce başka bir topictede karşılaştım böyle bir tiple ve erkek olduğu çıktı meydana....:meri:
aaa öyle mi acaba gercekten?Hic aklima gelmemisti:11::sinir:kaşınma:bangin:Bizim tokmakli smileyi de bulamadim ama bununla idare etsin:)Eger erkek degilsen kusura bakma kardes:)

birşey değil güzelim..çok gençsin..iki-üç dakikalık heyecanlar için bütün ömrünü zehir etme tatlım benim..cinsellik mutlaka yaşanması gereken birşey..gençsiniz kanınız kaynıyor biliyorum anlıyorum..ama bir de hayatını mahvetmek var..kendini korumayı bileceksin yavrum..sen korumazsan başkası hiç korumaz..hadi tontişim alma bir daha böyle riskler..öpüyorum seni..
bende öptüm ablacım :)bu bana çok iyi bi ders oldu.bidaha kesinlikle böle bişeye kalkışmıcam. . .

Geri