Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar benim göğüslerimden sıvı geliyor süte benzer ama değil. bunu yengemden biliyorum süt öncesi sıvı.beyazımsı yapışkan bir şey.hamile olmadığım da kesinleşti ki olsaydım da bu sıvı için çok erken olurdu.sanırım hormonlarım bozuldu.prolaktin hormonunu fazlaca salgılıyorum galiba bu yüzden de adet düzensizliğiyle karşılaştım.en yakın zamanda kadın doğuma gitmem lazım belim çok fena ağrıyor bacağıma vuruyor ağrısı zor ya keşke hamile olsaydım da bu ağrılar olsaydı o zaman çok tatlı bi tesellisi var olacaktı şimdi pek ağır geliyor şükür Rabbim e şikayetçi değilim

arkadaşlar ben yeni katıldım yazmıştım ama cevap yazan olmadı.ben kendimi anlatayım 15 ay oldu evleneli fakat 1 seneden beri korunmasız bebişimiz olmadı benim prolaktinim yüksekti ilaç kullandım yaşım geçiyor düşüncesiyle tdeviye başladım martta ve rahim filmi çekildim şükür ii 2 ay yumurtlama tedavisi oldum ve doktorum bana aşılama geçelim dedi bende tatilden sonra gelirim ama eşiminde sperm testine bakın dedim ve eşimi zor zahmet ikna.sonuç hareketlilik düşük doktorum bu şekilde hamile kalamazsın dedi aşılama şart tabi çok kötü oldum eşimede bişey diyemiyorum üzülüyor.yani ben aşılamayı beklediğim ay hamile kaldım idrarda kanda çıktı fakat kan 19,35 doktorumu aradım 2 gün sonra tekrar kanda baktır sonuç iki katı olması geek ben 2 günsora baktırdım 3,12 çok kötü oldum doktorumun açıklaması bio kimyasal gebelik 2 güne kadar adet olursun dedi ve normal yolla kalıyorsun 3 ay devam et dedi ve şuan 2 ay bitti bişey yok.

hepinize merhaba arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır görüşemedik beni eskiler tanır. ben geçtiğimiz sene bu zamanlar klomen ve ovitrelle ile hamile kalmıştım ilk iki ay tek bebekken sonra ikiz olduklarını öğrendim. doktorlar ikinci bebeğime hiç şans vermemişti. ama bebeklerim doğdu.çokta sağlıklılar biri kız diğeri erkek erkek olan çok küçük doğdu yoğun bakımda kaldı 1 aylıkken fıtık ameliyatı oldu. ama hepsi geçtı şimdi 4 aylıklar allah hepinize bu duyguyu tattırır inşaallah
Canım benim nerelerdeydin bi hamile kaldın bir daha kayboldun.Allah bağışlasın bebişlerini saglıkla sıhhatle kucagına aldığına sevindim.neler yaptın yaa aslında konuşacak ne çok şey var,bak yeni topic açtım muhakkak gel eski günlerdeki gibi orda devam edelim.YENİ ANNER VE BEBEKLERİ HAKKINDA HERŞEY konulu gebelik kategorisi altında.kendine ve bebişlere çok iyi bak,öptüm...

emrhaba arkadaslar ben aranıza yenı katıldım ve 8aydır sizingibi bebişimi arıyorum ama cok beçeriksiziz bitürlü denk gelmiyo:D ya sızın yazdıklarınızı okuyunca içim cok garip oluyo yanız olmadıgımı hıssettim ve sıze sormak ıstedıgım şeylervar ben oguztosun 2 sinde regli oldum temüz ayındada 30 da olmustum sızce benım yumurtlama gunum ne zamandın lütfen cvp beklıyorum sanırım zamanım azkaldı bana gore 16 falan ama emındegılım

slm kızlar bende yeni üye oldum.kısaca kendimden bahsedeyim27 yaşındayım 2 yıldır evliyim.artık zamanının geldiğini düsünerek bebek istiyoruz ben korunmayı bırakalı 6 ay oldu hiçbir gelişme yok.buna istinaden doktora gittim.( bu arada adetim düzensizleşmeye başladı hissetim anormalik olduğunu .)doktora anlattım muayene oldum polikistik over teşhisini koydu.çok yeni olduğunu söyledi.birde enfeksiyon olduğunu söyledi neyseki enfeksiyon tedavi edildi.yine gittim kontürole adet bitiminde tekrar gel dedi.çok şükür geçmiş enfeksiyon,yumurtama zamanım olduğunu olduğunu söyledi.ay ayda doğal yolla olmazsa ilaç verecekmiş yumurtalıklarımın kalitesi artması içim şeker hastalarına verilen bir ilaçmış adı aklımda değil ona başlıyacağız birde ben 2 yıl boyunca doktor acil kilo vermemi önerdi çünkü pko hastaları insilün hormonu fazla salgıladığı için ilerki asamalarında seker hastalığına yakalnma sansı fazlaymıs resmen yüzüme söyledi eger vermezsen kilolarını seker hastası olursun diye ve suana kadar 2 kilo verdim adetim düzelmeye baslıyo yavas yavas faydasını görüyorum.şimdi bekliyoruz artık bu ay olucakmı diye insallah allahım bebişime beni kavusturur sizlerinde bebişlerinize allahım kavustursun çok zor bir durum.ama allahım çok büyük bizlere yardım edecektirben inanıyorum.aman ne kadar uzun yazmısım basınızı şişirdim neyse görüsmek üzere

ben varımm hava melek. şirinsu bende 26 yaşındayım 3 yıl düşünmedik bebek ama artık istiyoruz bebek ben doktora falan gitmedim adetlerimde düzenli sadece biraz ağrılı oluyoo ama bu ay genel bi kont gideceğim bakalım bizler ne zaman hamiş olacağız

Geri