Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

30 ekim bakalım yarın ne olacak test alıp bakmaya cok korkuyorum offfffffffffffffffffffffff
Benimkide 5 aralik hic dusunmek istemiyorum unutayim diyorum ama heran aklimda kafayi yedirtir bu durum insana ama benim sancilarim basladi yavas yavas ya hic bi farkli his olmaz mi insan hamile oldugunda cok merak ediyorum yani ben eger hamileysem farkli birsey hissediceekmiyim yoksa hasta oluyor gibi butun belirtilerim olucak mii???

hayırlısı olsun cnm benımde yarın olmama lazım bendede tam tersı adet belırtısı yok bakalım ne olcaka bugun test yapmak ıstıyorum ama sabah 6 da kalktım mıde bulantım oldu hafıf bıde atesım 36.6 cıktı inş bebişlerımız vardır

allahım herkese bebek nasıp yarrabım yaa adetıme son gun kala bende bebek ıstıyorum 5 ay once bebegımı kaybettım cok kotu bı durum allah evlat acısı vermesın arkadaslar ilter ve hazal sızın kac gun var adetınıze
Amin canım benim çok çok geçmiş olsun o günleri Allah bidaha yaşatmasın benim adetim 2 ya da 3 aralık olması gerekiyor ama inşallah adet olmam ben erken test yaptım ağzımın payını aldım senin adetin bir iki gün geçsin öyle test yap inşallah bebiş vardır

Teşekürler İltercim ben senide takip ediyorum fırsat buldukça sayfaları okumaya çalışıyorum inanıyorum ki Allahım sana bir evlat daha verecek sende üzülme sende pco olduğunu biliyorum soğan kürünü denedin mi gerçekten etkili oluyor bu tür kürler bi şansını dene bence ben de aşırı adet sancısı oluyor adet olmadan 15 gün falan önce başlıyor kasılmalar ağrılar adet olduğum gün beni yatırıyor ağrı kesici bile fayda etmiyor bu ay civan perçemi kullanmaya başladım gerçekten etkisi oldu vücudum inanılmaz rahat hiçbirşey hissetmiyorum ağrım yok adet veya hamile olacağıma dair hiç birşey hissetmiyorum önümüzdeki ay soğan kürünüde denicem bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun:hail:
hazancım inşallah tekrar anne olurum inşallah sende hamiş olursun canım soğan kürünü 6 ay önce yapmıştım o ay düzenli adet görmüştüm faydası olmuştu yani ama şuan bebek tedavisi görüyorum ilaçlar alıyorum soğan kürü bebeğin tutunmasını engeller diye kokuyorum açıkcası ama eminim soğan kürünün faydası var

allahım herkese bebek nasıp yarrabım yaa adetıme son gun kala bende bebek ıstıyorum 5 ay once bebegımı kaybettım cok kotu bı durum allah evlat acısı vermesın arkadaslar ilter ve hazal sızın kac gun var adetınıze
selam canım benim adet tarihim 6 aralık ama 1 haftadır adet belirtilerini yaşıyorum bu ayda bebiş yok bende inşallah sizlerde vardır ama artık bebek fikrini atmak istiyorum kafamdan fitnıse yazıldım aerobik yapcem artık

kızlar galıba bende hamıleyım test yaptım dayanamadım bıraz once ılk once tek cızgı cıktı aldım cope attım sonra bı bakım dedım baktım artık dogrumu goruyorum cok ama cok hafıf bı 2 cızgı var gıbı allahım ıns hamıleyımdırrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yaw garıp seyler oluyor testmı bozuk neee yada ben bunalıma gırdım hehehehehehhe bugun doktora gıttım 5 cm bı kıstım vra çikolata hemde yarın ne dıyecek bakalım umarım amelıyat demez yaa

selam canım benim adet tarihim 6 aralık ama 1 haftadır adet belirtilerini yaşıyorum bu ayda bebiş yok bende inşallah sizlerde vardır ama artık bebek fikrini atmak istiyorum kafamdan fitnıse yazıldım aerobik yapcem artık

Bende de ilter:(( basladi agrilarim goguslerim sismeye basladi.Off ya offf allahim sen bizede o guzel haberleri alabilmeyi nasip et ilterr ins ikimizde bi dahaki ay hayirlisiyla oluruzz hayirlisiyla inssss...

Geri