Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya aslinda bu aksam drla randevum var ilk kez yumurtaliklarimdaki kistlerle ilgili ona soylicem bu ay korunmadigimi adete 5 gun var acaba hamileysem ultrasonda falan cikar mi???

insallah doktordan hayirli bir haber alirsin aysegn ultrasonla iligili pel bir bilgim yok ama hamile oldugun hemen cikmayabilir ozellikle bir haftaliksa yani doktor daha iyisini bilir.

Hadi yaa:(olsun gevezecim hayirlisi buymus dicez napicaz allah vermeyince vermiyo:(ben de artik umidimi tamamen kestim sanirim adet olucam hatta 1tane sigara bile ictim sikintidan.Ve suna karar verdik bu ay olmazsa 3-4ay korunucaz bebek dusunmicez belki ozaman olur ne biliim:)Sende dert etme kendine oluruna birakin bence.Biz cidden oyle yapicaz cok kararliyiz.
bizde bıraktık canım oluruna elimizden bişey gelmez.rabbim doğru zamanı bilir.kafaya takmıycam inşallah senin vardır da hürrem gibi sanada seviniriz tatlım.rabbim bu akşam güzel haberi almayı sana nasip etsin inşallah bilmiyorum bu kadar erken ultrasonda görünürmü ama.benim de vardı kistim 3 ay ginera kullandım korunduk bu ay olcak umudu ondan ağır bastı bende herhalde

aysegn canım adet belirtileri aynı oluyor yalnız bende adetden 6-7 ün öncede batmalar oldu kasıklarımda ve bel agrısı bariz bir bel ağrısı oldu iştah gerçekten artıyor ve yorgunluk uyku hali.bende daha doktoruma gitmedim nisan 9 da gideceğim ben sadece kan tahlilinden öğrendim gebeliğimi henüz görünmeyeceğini düşündüm ultrasonda o yuzden 6 haftalıkken gideceğim. canımmmmmmmm inşallah gebesindir.:)

arkadaşlar merhaba 8 aylık evliyim ve geçen ay korunmayı bıraktık geçen ay ilişkiden sonra hep vajinal duş yaptım salak gibi ve maalesef hamile kalamadım ve bu ay geleneksel yöntem olan bacakları havaya dikme metodunu uyguladım ve gün aşırı ilişkiye girdik sabaha kadar yıkamadım vajinamı... adetime 10 gün kadar var ama kol altımdaki süt kanalları çok acıo ve gaz problemim var,göğüslerim şiş ve aşırı belim ağrıo arada kasıklarıma batma oluo acaba hamilemiyim yaaa... asıl merakım süt kanallarım neden böle şişti hemen lütfen yorum yapın arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler... herkese tatlı bebekler diliyorum...:D:D

aysegn canım adet belirtileri aynı oluyor yalnız bende adetden 6-7 ün öncede batmalar oldu kasıklarımda ve bel agrısı bariz bir bel ağrısı oldu iştah gerçekten artıyor ve yorgunluk uyku hali.bende daha doktoruma gitmedim nisan 9 da gideceğim ben sadece kan tahlilinden öğrendim gebeliğimi henüz görünmeyeceğini düşündüm ultrasonda o yuzden 6 haftalıkken gideceğim. canımmmmmmmm inşallah gebesindir.:)

selamlar hürremim sen yeni hamilesin bana yardımcı olursun diye düşündüm benim adetime 10 gün var ve belim çok ağrıo süt kanallarım şişti iştahsızım sence bukadar erken belrti başlarmı bu arada çocuk gelişim uzmanıyım ama terzi kendi söküünü dikemio yaşayan arkadaşlardan öğrenmek daha akıllıca bence

sarıgelin canım bendede aynı belirtiler oldu evet hemen hemen o günlerde başlıyor diyebilirim değişik bir bel agrısı bu reglideki gibi diyemem tam bence hamiş olabilirsin benim belirtilere çok benziyor adetin düzenlimi birde ateşini ölç kaç yazsana buraya inşallahhhhhhhhhhh hamişsindirrrrr:)

sarıgelin canım bendede aynı belirtiler oldu evet hemen hemen o günlerde başlıyor diyebilirim değişik bir bel agrısı bu reglideki gibi diyemem tam bence hamiş olabilirsin benim belirtilere çok benziyor adetin düzenlimi birde ateşini ölç kaç yazsana buraya inşallahhhhhhhhhhh hamişsindirrrrr:)

hurrerremimmmmmmmmm canım şimdi öğrendim.inanamıyorum.kendim gibi sevindim sana .canım ya allah tamamına erdirsin hayırlı ömürlü olsun bebişin. bizleri unutma burda .güzel haberlerini paylaşmaya devam et.allahın izniyle peşinden gelicez.ya çok sevindim sana.süpersin. şükür allahıma<!-- google_ad_section_end -->

idilim ben sana bir önceki sayfadada cvp yazdım canım benim çok sağol valla artık sıra sizde sıra sıra haberleriniz gelecek inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh
hurrerremimmmmmmmmm canım şimdi öğrendim.inanamıyorum.kendim gibi sevindim sana .canım ya allah tamamına erdirsin hayırlı ömürlü olsun bebişin. bizleri unutma burda .güzel haberlerini paylaşmaya devam et.allahın izniyle peşinden gelicez.ya çok sevindim sana.süpersin. şükür allahıma<!-- google_ad_section_end -->

hürremim tebrikler darısı bize inş.arkadaşlar dün regl oldum çoook üzgünüm ya çok ümitlenmiştim kızlar bu ay hsg çektirmiştim şimdi ilaç tedavisi görcem klomen vericek off yaa ben ne zaman mutlu haber vericem size

Geri