Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar merhaba hepinizi özledim bayram dolayısıyla girememiştim nete öncelıkle nasılsınız ?.. ben bu ay doktor kontrolünde klomen kullandım dünde çatlatma iğnesi oldum.. o da bayagı sıkıntılı bişey doktr bi saat verıyo sana o saat te o iğneyi yaptırmak zorundasın bıde o iğne artık üretilmiıyomus hiçi bir eczanede yok onun benzer ürünleri varmıs onu bulabıldık anca bıde kızlar varya o iğne çok pahalı 1 adet iğneye ben 78.00 tl verdim ya. göbekten oldum iğneyi bayaği acıdı.. kızlar bide size bişey sorucam bir kadın ayda kaç defa yumurtluyor. dün bana doktro sdece 1 tane yumurtam oldugunu söledi . bu konu hakkında bilginiz var mı?

merhaba evet çatlatma iğnesi pahalı bende kullanıyorum iki aydır sonuç negatf çatlamıyo bir türlü şimdi doktor değiştirdim duphaston kullanıyorum bakalım hayırlısı artık ne diyim

canım adetin kaç gün geçti.benimde 16 gün sonra gelmişti.bende senin gibi balon olmuştum.sters yapmamaya çalış.inşallah canım isteyen herkes bu ay hamile kalır...ALLAHIM dualarımızı kabul eder inşallah:)

Insallah cnm benim 17 gun oldu insallah haftaya fln olurum hic rahat degilim yA hasta olmamalta kotu sen bu ay neyapmayi dusunuyorsun?

kızlar merhaba hepinizi özledim bayram dolayısıyla girememiştim nete öncelıkle nasılsınız ?.. ben bu ay doktor kontrolünde klomen kullandım dünde çatlatma iğnesi oldum.. o da bayagı sıkıntılı bişey doktr bi saat verıyo sana o saat te o iğneyi yaptırmak zorundasın bıde o iğne artık üretilmiıyomus hiçi bir eczanede yok onun benzer ürünleri varmıs onu bulabıldık anca bıde kızlar varya o iğne çok pahalı 1 adet iğneye ben 78.00 tl verdim ya. göbekten oldum iğneyi bayaği acıdı.. kızlar bide size bişey sorucam bir kadın ayda kaç defa yumurtluyor. dün bana doktro sdece 1 tane yumurtam oldugunu söledi . bu konu hakkında bilginiz var mı?

Cnm insallah fayda eder bende etmedi:( Ayda birkez yumurtlar her kadin evet yani duzenli adet olanlar icin gecerli ben hos hic yumurtlamiyorum:) insallah mujdeyi senden aliriz veya herkezden bende dahil:) boool boool calismamiz lazim

mrb mevlanacığım.inşallah en kısa zamanda adet olursun.bilirim canım çok sıkıntılı oluyo.daul gibi şişiyorsun kötü bişiy...ben bu ay bol bol dua edicem başkada bişiy yapmıcam..ALLAH isterse nasip eder.bebeğin hayırlısını sağlıklısını nasip eder bizlere inşallahhhh:)))

Günaydın.... Bi zamanlar burda çok yazıştım... azimle sabrettim bekledim gün saydım... her adet oldugumda üzüldüm ama şimdi meleğime kavuştıum.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin hersey gönlünüzce olsun... Rabbim isteyennnleri geri çevirme AMİN...

Neguzel cnm allah bagislasin..o guzel duyguyu isteyen herkeze tattirsin rabbim nasil hamile kaldin herhangibi tedaviylemi yoksa kendiligindenmi az anlatirmisin

Günaydın.... Bi zamanlar burda çok yazıştım... azimle sabrettim bekledim gün saydım... her adet oldugumda üzüldüm ama şimdi meleğime kavuştıum.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin hersey gönlünüzce olsun... Rabbim isteyennnleri geri çevirme AMİN...
inş angelim bizde senin gibi beişlerimizi kucağımıza alır ve geçmişe baktığımızda neler yaşadığımızı ne zorluklaraa karşılaştığımımızı görürürüz ve bebişimizi biizmle yanımızda olurr o güzel heycanlarııı bizlerde benim gibi bbek isteyen herkes yaşasın o güzel duyguyu....aminnn

Geri