Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

merhaba arkadaşlar güzel ve bilgilendirici sohbetleriniz var uzun zamandır takip ediyodum dayanamadım aranıza katılmak istedim yaşanmışlar insanı daha çok eğitiyo bence. ben daha 6 aylık evliyim ama eşimin ailesi çok baskı yapıyo bebek için tmm bende istiyorum ama stres oldum iyice hormon testi falan yaptırdım bi problemim yok yüce Rabbim ne zaman isterse o zaman verir diyorum ama kendimde de suç arar oldum bebişim gelmeyice bu piskolojiyi yenmem lazım o yüzden yardımınıza ihtiyacım var bazen tanıdığın insanlardan sa yeni tanımaya başladığın insanların yardımı daha çok işe yarıyor şimdiden hepinize teşekkürler

merhaba arkadaşlar güzel ve bilgilendirici sohbetleriniz var uzun zamandır takip ediyodum dayanamadım aranıza katılmak istedim yaşanmışlar insanı daha çok eğitiyo bence. ben daha 6 aylık evliyim ama eşimin ailesi çok baskı yapıyo bebek için tmm bende istiyorum ama stres oldum iyice hormon testi falan yaptırdım bi problemim yok yüce Rabbim ne zaman isterse o zaman verir diyorum ama kendimde de suç arar oldum bebişim gelmeyice bu piskolojiyi yenmem lazım o yüzden yardımınıza ihtiyacım var bazen tanıdığın insanlardan sa yeni tanımaya başladığın insanların yardımı daha çok işe yarıyor şimdiden hepinize teşekkürler

Cnm oncelikle aramiza hosgeldin sen otekilere kulak tika hic takma herseyi oluruna birak bak daha cok yeni evlisin az tadini cikar hamile kalirsanda ne mutlu ama kafayi hamilelikle pek bozma lutfen ozaman cikilmaza girersin butun hormonlarin alt ust olur piskolojin bozulur kimseyede ezdirme kendini insallah en kisa zamanda bebegine kavusursun :)

Cnm oncelikle aramiza hosgeldin sen otekilere kulak tika hic takma herseyi oluruna birak bak daha cok yeni evlisin az tadini cikar hamile kalirsanda ne mutlu ama kafayi hamilelikle pek bozma lutfen ozaman cikilmaza girersin butun hormonlarin alt ust olur piskolojin bozulur kimseyede ezdirme kendini insallah en kisa zamanda bebegine kavusursun :)
yüzümü gülümsettin çok teşekkür ederim canım bu günlerde çok duygusalım bunlarıda kimseye anlatamıyorum eşim de dahil sonuçta ailesi nasıl bi tavır takınır tam kestiremiyorum bu güzel dileklerini isteyen herkez için Rabbim nasip etsin:)

hoşgeldin canım aramıza..mevlana nında dediği gibi hiç stres yapma canım..gerçekten stres hamileliği etkiliyor..bu stersi çeken biri olarak söylüyorum.artık saldım bende olursa olur diyorum.bol bol dua ediyorum sadece..ALLAH tan eşimde beni sıkmıyor çocuk diyor.genelde başkaları sıkıyor beni çocuk diye.bende eşim daha istemiyor..hayırlısı filan diyip geçiştiriyorum..sanki çocuk doğurunca onlara yarıcak hayret bişiy yaa.kim olursa olsun seni üzmelerini izin verme.bak senin hiç birşeyin yokmuş maşallah..ben dış gebelikten ameliyat oldum.hamile kalırsam tekrar dış gebelik yaşama riskim var.ayrıca polikistik overim var.adet düzensizliğim var.yumurtlama zamanlarımı bilmiyorum.her zaman için beterin beteri var diyeceksin.hamd olsun halime.burada yazmıştım.bi arkadaşım annesi arkadaşıma hamile kalmadan önce ameliyat olmuş iki yumurtalığıda alınmış.daha sonra arkadaşıma hamile kalmış.düşün artık.ALLAHIM isterse nasip eder zaten.benden sana bir tavsiye eşine bol bol fındık fıstık yedir,ilişkiden sonra en az 1 saat boyunca ayaklarını havaya dikerek yat(ben duvara dayıyorum),ilişkiye girmeden önce eşin sıcak banyo filan yapmasın.sıcak banyo spermin kalitesini düşürüyor.keç, boynuzu pekmezi filan da yedir eşine.sabahları spermin kalitesi daha yüksek olurmuş.sabahları ilişkiye girmeye çalış.inşallah canım en kısa zamanda hamile kalırsın.SAKINNN STERSSS YAPMAAAAAA.moralini hiç bozma..inşallah biraz da olsa sana yardımcı olabilmişimdir...

Banada hep soruyorlar bebek niye yapmiyosun diye bende diorum sanane dogurursam senmi bakacaksin yoksa sana bi faydasimi olacak!! Ozaman yuzume mal gibi bakiyorlar kizlar herseyin bir zamani var sabredin sonunda hepimizin yuzu gulecek ben onceleri sesimi cikarmazdim millete karsi simdi asla susmam lafimida esirgemem sizde oyle yapin sonucta bizim elimizde olan bisey degil hz.allahin elinde bool bool dua edelim birbirimize:)

yüzümü gülümsettin çok teşekkür ederim canım bu günlerde çok duygusalım bunlarıda kimseye anlatamıyorum eşim de dahil sonuçta ailesi nasıl bi tavır takınır tam kestiremiyorum bu güzel dileklerini isteyen herkez için Rabbim nasip etsin:)

Cnm senin utanman gereken birsey yok ortada ayrica bu tek seni ve esini ilgilendiren olay bence kimseye aciklama yapmak zorunda degilsinki..ayrica bu site bi takim icimizi dokmek icin var bizlerde birbirimizin derdini dinlemek icin variz..

mrb kızlar arefe gunu test yptırdık deger31 cıktı hamile oldugumu ögrendım aman ya rabbı nasıl sevındık nasıl anlatamam doktorumu aradım ıkı gun sonra tekrar test yaptır dedı yaptırdık deger 28 e düşmüş sonrakı gunlerde sıfırlandı ve normal sekılde adetım basladı yanı bıyokımyasal gebelık gecırmısım progesteron eksıklıgınden gelısememıs yavrum(10.günde progetan kullanmayı bırakmıstım ben doktoruma sormadanilac bitti herhalde bu kadar kullanılacak sandım:( ) ıkıncı asılama tedvısıne basladık bugun doktorum hamıle kalabılmen bıle buyuk bı basarı bızım ıcın dedı ılkınde kaldıyan ıkıncısındede kalabılırsın buyuk ıhtımalle dedı duurm böyle

mrb kızlar arefe gunu test yptırdık deger31 cıktı hamile oldugumu ögrendım aman ya rabbı nasıl sevındık nasıl anlatamam doktorumu aradım ıkı gun sonra tekrar test yaptır dedı yaptırdık deger 28 e düşmüş sonrakı gunlerde sıfırlandı ve normal sekılde adetım basladı yanı bıyokımyasal gebelık gecırmısım progesteron eksıklıgınden gelısememıs yavrum(10.günde progetan kullanmayı bırakmıstım ben doktoruma sormadanilac bitti herhalde bu kadar kullanılacak sandım:( ) ıkıncı asılama tedvısıne basladık bugun doktorum hamıle kalabılmen bıle buyuk bı basarı bızım ıcın dedı ılkınde kaldıyan ıkıncısındede kalabılırsın buyuk ıhtımalle dedı duurm böyle

Cnm inanki cok üzüldüm..herseyde vardir bir hayir insallah bu sefer sIkI sIkI tutunur bebegin..

Geri