Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canim nekadar guzel bebeginin gelisimini takip ediyosun artik allah saglikli dunyaya getirmeyi nasip etsin insallah. insallah hersey yolunda gider. canim defter falan tutuyomusun bebeginle ilgili cok guzel bisey

Çok sağ ol canım. İnşallah. Ama çok kötü hastalandım. Ateşim çok yükseldi serum yedim neler yaptık... Hamileyken hasta olmak çok zor bir şey. Boğaz ağrısı, öksürük... burun akıntısı Ne ararsan var. En zor olanı ateşti. Yüksek ateşin bebeğe zarar verme riski var. Allahım o kadar korktum ki gidiciyim galiba dedim. İlaç kullanamıyorsun. Bağışıklık sistemin zayıf oluyor hamilelikte ve iyileşemiyorsun. Bugün 5 gün oldu ama hala çok kötü... Üzerinizden ırak olsun sizin tabii bunlar. Evet, tutuyorum canım. Yazıyorum ara sıra ona gelişmeleri. :) O iyi olsun da diyorsun her türlü acıya göğüs geriyorsun. Allahım hepimize yardım etsin. Hamile kalmakla iş bitmiyor aksine her şey o zaman yeni başlıyor. Ayy ilerde bebeğimin ateşlendiğini düşünemiyorum bir de. 40 derece ateş... Ben 26 yaşında dayanamazken o nasıl dayansın... :(

Lilyum çok tebrik ederim canımm. İnşallah bebeğin sağlıkla gelişir, gözün aydın.
İkranur bebeğin kalp atışlarını da duymuşsunuz... İnşallah bundan sonra korku azaldı. Ama yine de12. haftanın sonuna değin dikkate etmelisin.
Mevlana kararını tebrik ediyorum. Hamilelikte de başa bela kilolar. Ben bunu güzel atlatabilirsem inşallah çbür bebişe kesinlikle zayıf hamile kalmaya çalışıcam. Bir diğer doktor multivitamini kes dedi bana ben de kararsız kaldım.İnş bebeğin gelecek.
Esmerli çalışma zamanıymış. İnşallah tutar canım. Batma iki türlü oldu bende. 1 kist olduğu zaman. Hatta o büyük olunca ağrı oluyor.
2. si hamile olduğum zaman. Ama ben hamilelikte erkenden hissetmedim. Günüm geçmeden hissettiğimi hatırlamıyorum. İnşallah oluverir. Gçğüsteki ağrı ve kasık ağrısı ovulasyon belirtisi oluyor işte. Bir de ben adetten 10 gün önce 1 hafta boyunca bel ağrısı yaşadım. Meğer o günlerde bebek yerleşiyormuş. İnşaatın kazısını yapıyormuş.
Allahım önce karnınızı sonra kucağınızı süt kokulu meleklerle doldursun. 2012 de hepimiz anne olalım. ;)
Bana da dua edin olur mu? İştah yok. Yutkunamıyorum. Su içemiyorum. İdrar koyulaştı yine idrar yolu enfeksiyonu olcam diye korkarım... Allahım hepimizi esirgesin.
Burda yeni arkadaşlardan sayamadığım hepsine kolaylık diliyorum. Duam hepinize.

tüm hamileri tebrik ederim allah tamamına erdirsin saglıcakla alın kucagınıza:yumurta:
hamiş kalmak isteyen tüm arkadaşlarada allah nasip etsin en kısa zamanda:hamis:

Hayırlı akşamlar Hamileleri tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasıp eder inş.Gülerde bu site kendıme yakın olan belirtileri arıyorum okuyorum çünkü bende bebek istiyorum Hepiniz gibi gecen ay rahım filmi cekinmiştim hormon testleri hepside temiz çıktı çok şükür...
şuan adetime 11-12 gün kaldı bebek istediğim için piskolojıktır hissettiğim değişimler çünkü 8 aydır anladım kı belirtiler çok yanıltıyo bu ay rahım filmi beni biraz bebeğime kavuşturuyo tada zamanın az kaldığını hıss edıyor ve heycanlanıyorum...
alt karnımda gerilme akıntım herzamankıne rağmen bıraz fazla ve beyaz kasıklarımda ara ara hafif hafif iğne batmaları göğüs ucuma inceden sizi gelmesi ve son olarakta göbeğimin cevresinde cekilme gibi tuhaf bir hiss olması ....
tecrübeli arkadaşlar yorum yaparlarsa memnun olurum, Allahım hepimize versin inş.

Hayırlı akşamlar Hamileleri tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasıp eder inş.Gülerde bu site kendıme yakın olan belirtileri arıyorum okuyorum çünkü bende bebek istiyorum Hepiniz gibi gecen ay rahım filmi cekinmiştim hormon testleri hepside temiz çıktı çok şükür...
şuan adetime 11-12 gün kaldı bebek istediğim için piskolojıktır hissettiğim değişimler çünkü 8 aydır anladım kı belirtiler çok yanıltıyo bu ay rahım filmi beni biraz bebeğime kavuşturuyo tada zamanın az kaldığını hıss edıyor ve heycanlanıyorum...
alt karnımda gerilme akıntım herzamankıne rağmen bıraz fazla ve beyaz kasıklarımda ara ara hafif hafif iğne batmaları göğüs ucuma inceden sizi gelmesi ve son olarakta göbeğimin cevresinde cekilme gibi tuhaf bir hiss olması ....
tecrübeli arkadaşlar yorum yaparlarsa memnun olurum, Allahım hepimize versin inş.

Cnm bu saydiklarin hamilelik belirtisi evet fakat kafana cook takiyorsan vucudun seninle alayda geciyor olabilir..umarim hamilesindir ama sana tavsiye kafana cok takma lutfen biliyorum demesi kolay ama kendini dinleme rahat birak olacaksa oluur olmassa olmaz de..cunki hamile degilsen hayal kirikligi cok kotu oluyor..bize mutlaka haber ver gelismeleri.sevgiler!!

Arkadaşlar merhaba; bende yeni üye oldum sizlerden yardım istiyorum
Ben en son 19 Aralıkta regl oldum, hesaplamalarım 31 aralık ila 6 ocak tarihleri arasında yumurtlama dönemim olduğunu gösteriyor.. 31 aralıkta, 1 ocakta ve 3 ocakta ilişkiye girdim.. dün eczaneden aldığım testi uyguladım ancak malesef negatif çıktı.. adetime bugün itibari ile 8 gün var.. testin sonucuna güvenebilir miyim sizce? hamile olduğumu düşünmüştüm, çok fazla akıntım var ve belim çok ağrıyor.. karnımın alt bölgesinde ise şişlik var ancak üşüttüm mü bilemiyorum :(( bebeğim olsun çook ama çok istiyorum.. şu an kan tahlili yaptırsam kesin sonuç alabilir miyim?

inşallah canm inş bu ay tutsun artık herkesinki güzel haberleri duyalım hamile arklardan ricam adet olmadan veya gün geçtikten sonraki belirtilri yazsınlar :) vücudumuzu gerçi çok fazla dinliyoz ama napalım çoooook bebek istiyoz:))

Arkadaşlar merhaba; bende yeni üye oldum sizlerden yardım istiyorum
Ben en son 19 Aralıkta regl oldum, hesaplamalarım 31 aralık ila 6 ocak tarihleri arasında yumurtlama dönemim olduğunu gösteriyor.. 31 aralıkta, 1 ocakta ve 3 ocakta ilişkiye girdim.. dün eczaneden aldığım testi uyguladım ancak malesef negatif çıktı.. adetime bugün itibari ile 8 gün var.. testin sonucuna güvenebilir miyim sizce? hamile olduğumu düşünmüştüm, çok fazla akıntım var ve belim çok ağrıyor.. karnımın alt bölgesinde ise şişlik var ancak üşüttüm mü bilemiyorum :(( bebeğim olsun çook ama çok istiyorum.. şu an kan tahlili yaptırsam kesin sonuç alabilir miyim?

testi erken yapmıisın adet gününden sonra yapman lazımdı öncelikle sakin ol hamileyim fikrine hemen kapılma hamile oldugunda kendindeki degişimlerden anlıyorsun saten 8 gün daha bekle cnm birde bebek isteyenler ilişkiye girdikten sonra uzunca bir süre yatın hemen ayaga kalkmayın şimdi diceksiniz ki ne kadar 15dk az olmasın birde 1 gün durup birgün çalışmalara devam edin:D birde kendinizi koruyun nasıl yani diceksiniz hamileymişsiniz gibi davranın kendinize ayagınıızı üşütmeyin agır kaldırmayın birde asla çocugum olmucak fikrine kapılmayın rabbim isteyen herkese nasip etsin

inşallah canm inş bu ay tutsun artık herkesinki güzel haberleri duyalım hamile arklardan ricam adet olmadan veya gün geçtikten sonraki belirtilri yazsınlar :) vücudumuzu gerçi çok fazla dinliyoz ama napalım çoooook bebek istiyoz:))

kendimdeki belirtileri yazıyım öncelikte gögüste çok agrı oluyor elini bile atmak istemiyorsun birde halsizlik iş yapmama istegi çabuk yorulmaa baş agrısı bölee sıkıntıı halii birde ya aşırı duygusal yada aşırı sinirli olma hali mide bulantısı hemen olmuyor o daha sonraki haftalarda başlıyor birde tavsiyem adet gününden önce test yapmayın morel bozmaktan başka bir işe yaramaz

Geri