Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

malesef kızlar bu ayda kaldı başka aylara canlarım olmadı yine :((( gelcek ayda hiç umudum yok eşim yok mayıstata gidecek yine offf offf onuncu ayı doldurcaz herhalde neyse artıkkk

üzülme canım,her şeyde vardır bir hayır.bize hayır gibi görünüyor ama belki şerdir.sana şuan bu olay şer gibi görünüyor ama belki hayırdır.biz bilemyezi rabbim bilir. biz hep hakkımızda hayırlı ise nasip et diyoruz.demekki daha vakti saati var onuda bilemeyiz.biz elimizden geleni yapıp takdiri allaha bırakıyoruz.sonuçta veren de o alanda o.bizler sadece telimiyet gösterip tevekkül edeceğiz.rabbim inşallah sana en hayırlı zamanda hayırlı bir evladı kucağına almayı nasip eder güzel kardeşim.

kizlar doktora gittim bebegim 4 hafta 5 gunluk suanda kanama ollmadigi surece tehlike yokmus ama vitamin verdi icmem gerekiyomus yardimci olurmu size bilmem benim hamilelik belirtimden bitaneside sag bacagimda kiramplar vardi bide bir ay oncesi reg lerim herzamankinden farkliydi doktorada soyledim 2 ihtimal uzerinde durdu 1 vucut kendini hazirledi dedi 2ncisi ustune gormus olabilirsin oda ultrasyonda belli olacak dualarim sizlerle issallah hepinizin hamis haberini alirim

Allah analı babalı sağlıkla mutlukla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Güler kardeşim sen hamile kaldığın ay neler yapmıştın,özel uyguladığın bir beslenme,takvim yöntemi,ovulasyon testi,ne bileyim aklıma gelmeyen başka bir yöntem uyguladınmı? varsa bizimle paylaşırmısın.tekrar tebrik ediyorum canım.

kendini uzme allah onun gununu biliyor hic ummadin anda bebisin gelir canim ayni seyleri yasadim
sen 4 ay yaşadın demi canm hayırlısı olsn doğru wakti we zamanı war bekliyoruz artık 7 ay olacak ewleneli ist gitcem gidip geldikten sonra bi daha doktora gözükmeyi düşünüyom bakalım seninde bebişini sağsalim kucağına almayı nasip etsin rabbim

üzülme canım,her şeyde vardır bir hayır.bize hayır gibi görünüyor ama belki şerdir.sana şuan bu olay şer gibi görünüyor ama belki hayırdır.biz bilemyezi rabbim bilir. biz hep hakkımızda hayırlı ise nasip et diyoruz.demekki daha vakti saati var onuda bilemeyiz.biz elimizden geleni yapıp takdiri allaha bırakıyoruz.sonuçta veren de o alanda o.bizler sadece telimiyet gösterip tevekkül edeceğiz.rabbim inşallah sana en hayırlı zamanda hayırlı bir evladı kucağına almayı nasip eder güzel kardeşim.
tabiki herşeyde bi hayır war ama zaman geçtikçe neden olmuyo diye insan düşünmeye başlıyo kafaya takmasan da amin canm güzel dilekelrin için tşkler sen ne zamandr istiyon canm ?

mevlanacım cooookkk gecmıs olsun inş sebebi olur bu amleıyatda bıan once melegıne kavusursun güler arkadaısm tebrık edıyorum darısı basımıza dualrında untma bızlerıde

Sagol tatlim insallah oyle olur..ayy kiz ben heryerde onlineim telefondan giriyorum ben hep internetli benimki:) yani benim icin problem degil ister hastane olsun ister orman:) senin nasil gidiyor pekk??

benim nasıl gitsin.adetim yeni bitti.bakalım bu ay tutturabilcez mi :) hiç sanmıyorum. eğer bir gün hamile kalıp kız doğurursam adını nazlı koycam.kaç yıldır nazlana nazlana bi kaldı yawww. :) işin şakası tabi.hakkımızda her şeyin hayırlısı.senin ağrın sızın var mı.üşütmemeye dikkat et kendini tamam mı tatlım:)

Geri