Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mevlana bende 2 yil sonra hamile kalmistim cok doktora gittim rahim filminden sonra kaldim.. doktorlar olur dedi hic doktora gelmene bile gerek yok.. dediler, suan cok istiyoruz ve cok korkuyorum olursa bidaha basima yine yasadiklarim gelir mi acaba diye.... nerelisin

kızlar selamm ben özlem yeni katıldım aranıza bende bebiş istiyorum ama yaklaşık 8 aydır hiç bi hareket yok çünkü pko var bende küçüklükten beri ilaç kullandığım müddetçe regl oluyorum ilacı bırakınca herşey bitiyo ilaçta normal olarak koruyo ve olmuyo en son bi doktora gittim alanında çok iyiymiş boşuna korkma dedi bana 10 tane çocuğun olur istemezsin artık dedi ben biraz olsun rahatladım şimdi söktürücü aldım regl olunca 3. gün gidicem test yapıp ilaç vericekmiş ilaç bana hem kilo verdircekmiş hemde hamile kalmamı sağlıcakmış çok emin konuştu sizcede olurmu benimde bi bebeğim.... Allah kimseye aratmasın herkese bi bebiş nasip etsin....
özlem hoş geldin aramızda bende öyl canım ilaçsız adet olamıyorum banada doktor korkma deid çocuğun olacak dedi ilaç verdi bana adet düzneleyici 3 ay kullanacağım hemde hamile kalmama yardımcı olacamış 1,5 yıldır uğraşıyorum ben ilaç tedavisi olmazsa aşılama yapılacak banada .

hoşbuldum asenaşule bende 8 aydır kendi haline bıraktım sonunda doktora gittim öle dedi işte hayırlısı olsun en başta tabi ama insanın çok kafasına takılıo bakalım banada ilaç başlatıcak inş ilaçla olur aşılamaya gerek kalmaz canım...

hoşbuldum asenaşule bende 8 aydır kendi haline bıraktım sonunda doktora gittim öle dedi işte hayırlısı olsun en başta tabi ama insanın çok kafasına takılıo bakalım banada ilaç başlatıcak inş ilaçla olur aşılamaya gerek kalmaz canım...

bende canım pko dan dolayı çocuk istemediğin müddetçe doğum konroller adet olduruyo ama korunmak istemeyip ilacı bırakınca adettende kesiliosun yani bende o şekilde

benimde bıraktığımda adet olamıyorum sürekli kullanmak durumundayım ilaçtanda ıktım artık inşallah gerek kalmaz ama aşılamyı düşünüyorum 2 ay sonra

Geri