Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benim belim çok ağrıyo kasıklarımda batmalar oluyo adet belirtimden tek fark bu batmalar yoksa herşey aynı sayılır hasta olucam sanki yarın görücez

evet kızlar haklısınızda ya allah hepimize nasip etsin bu annelik duygusunuda ya gebelik gaz sancısı yaparmıı sizce melekler..?

hımmm anladım hayatım ben eğerki hamile isem 4 hafta iki qünlük felan olması lazım ama bir haftadır falan gaz sancım var dün hastalanmam gerekyodu hastalanmadım ama işte bi yandanda diyorum yasmini bıraktım acaba ondanmı çünkü çok düzenliydi adetim 29ncu

- - - Updated - - -

qün gelirdi bakalım inş hamişimdir :)

bi nile kaldı demekki.üzülmeyelim ve daha azimle çalışalım kızlar..ben bu ay eşimle beraber beslenme vitamin desteği ve bi dua var onla devam edicem.araştırma yaptım bu duayı okuyan daha bitirmeden hamile kalıyormuş.zaten dünya bile dualar üstüne kurulmadımı.ayrıca eşime fındık fıstık cevız badem keçi boynuzu tozu bal polen tarçın üzüm çekirdeği extresi kavun yağı olan bi karışım yapıcam.hepsi spermi kaliteli yapıyormuş.ace plus diye bi vitamin ve evicap alıcam çoğu kadın bunlardan sonra hamile kalmış.ayrıca büz kadınların bol su içmesi gerekiyomuş çünkü servikal mukus denen bi olay var spermi canlı olarak yumurtaya ulaştırmaya yarıyo bol su içince servikal mukus sağlıklı oluyor ve vajinaya ulaşıyormuş.ayrıca bal çörek otu tarçın karışımı yapıp hergün incir ve kayısı yemek lazım 2 yada3 tane.kabak çekirdeği.kahve ve cola fazla içmeyiniz.veee hurma çok önemli mutlaka yiyin.c vitamini selenyum çinko eşiniz için gerekli.birde bende ve eşimde sorun yok ama çocuğumuz olmuyo diyenler eşinizde demir fazlalığına baktırın eğer fazlaysa kesinlikle engelmiş.ilişkiden yarın saat önce eşinizi sert bi nescafe içirin ama sütsüz spermi hareketlendiriyor.ve sağlıklı beslenin bugün çok araştırma yaptım.biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olurum.sizinle paylaşmak istedim hepimiz anne olalım diye.

Geri