Etiketler:
  1. denizzzz

denizzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmak isteyenlerr

Konu, 'Deneme Odası' kısmında denizzzz tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben yeni üye oldumhamile kalan kalmak isteyen hadi yazınn lütfen tecrübeli bayanlar bekliyrum yorumlarınızı

2. denizzzz

denizzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    eee hadi yha kimse yokmuuu cevap yazmıyorsunuz

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
hamile kalmak isteyenlerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

gebe kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum canım am istiyor canım am istiyo sikmek istiyor merhaba ben taze meleklerdenim. hemen konuya girmek istiyorum. 4 yıllık evliyim ve 2 sene hiç ara vermeden doğum kontrol hapı kullandım. son iki senedir de korunmuyorum. ama bu arada hamile kalmak için özel bir çabamız olmadı eşimle. son bir kaç aydır yumurtlama günlerimi hesaplayarak hamile kalmaya...
  2. hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalma oyunu hamile kalma oyunları hamile kalmak isteyenler hamileler var :baby:onlara en kısa zamanda versin allah ama onlar kadar bizimde istememe hakkımız var benim 3 tane :bebem::bebem::bebem:2 oglan 1 kız herkesin yavrusunu bagışlasın allah ama artık yeter diyenler ben istemiyorum eşim istiyo yada nasıl korunuyum diyenler gelin bizimlede paylaşın yardım edelim birbirimize
  3. hamile kalmak

hamile kalmak

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım
  4. hamile kalmak istiyorum :(

hamile kalmak istiyorum :(

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(
  5. Çatlatma yumurtasuyla hamile kalmak

Çatlatma yumurtasuyla hamile kalmak

Kızlar meraba bn 1 buçuk yıllık evliyim eşimde bnde çocuğumuz olsun istiyoruz doktora gittim ve eşimde de bnde de hiç bi sorun yok muş yumurtanı çatlarım dedi ve adetin ilk beş günü yanıma gel dei acaba adet olurken çatlatma yapılıyormu bilen varsa yardım edebilirmi

Sayfayı Paylaş