Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yumurtlama surecınde hamıle kalma sansı daha fazla ama yumurtlama gunlerı dısında hamıle kalan var

canim test yapmama gerek kalmadi 3 gundur koyu akintim vardi ve hic adet sancim yoktu ben belki yerlesme kani olabilir diye dusundum ama bugun normale ondu regl oldum hic boyle olmazdim biz bu ay korunmayi biraktik acaba bunun etkisi olabirirmi canim

Canım bence çok takılma sonuçta daha geçen ay bırakmışsınız korunmayı hemen olacak yada olmayacak diye bir kural yok :) o yüzden biraz sabırlı olmalısın hem ne demişler sabreden derviş muradına ermiş :D:D ayrıca doktora gittin mi hiç gerçi doktora gitmek için erken ama yinede bir görünmende fayda var :)

kızlar moralim kocaman bir sıfır. Lavaboya gitmiştim akıntıyla beraber pembemsi bi akıntı geldi,sanırım adet oluyorum..Şimdi sevineyim mi üzüleyim mi ? Tam bugün,beklenmeyen günümdü...Allahım sen bizi asilerden etme ama istemeyen hemen hamile kalıyo bu nasıl iştir yaw......Demek ki tek cevabı var DÜŞÜNMEMEK,TAKMAMAK,İSTEMEMEK.....

Essencimmm yaaaa:kiss: ne olur moral bozmak yok lütfennn bitanemm yaa hayırlısı olsunn ne diyelim kuzum demekki vakti zamanı değilmiş stres yapma gerilme üzülme ne olur bitanem dualarım seninle:kiss:

yanlizlik cok zor arkadaslar insan birsure sonra gercek anlamda aile olmak istiyo ben gurbet geliniyim burda kimsem yok derdimi paylasacagim sevincimi paylasayim bir evladim olmasini istiyom artik esim ise gittiginde yanliz uyanmaktan yanliz kahvalti yapmaktan biktim arik oyyyle ozeniyomki buyuk ailelere bi 5 tane falan bebisim olsun istiyom

evet canım haklısın yanlızlık çok zor rabbim bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin bizleride hayırlı anne baba nasip etsin inşallahh.

ül güzeli bence yumurtlama gunlerıen cok takılma hamıle kalabılıyorsan ter turlu kalırsın ılk hamılegm adet bıttı bız ılıskıye grdık kaldık sımdı yıne ole bıter bıtmez gırdık smdı yıne hamıle yım sanırım:) hemde adet bıtr bıtmez hamıle kalanların kız bebeklerı olurmus sanırım ;)

haleeee hadi bakalım yyaaaa üçüncü hamişimizzz sen ol hayırlısıyla inşallahh adetin geçtimi hayatım :D:D
duyduğun benim bildiğimle aynı, yumurta hücresi ortalama 24 saat yaşıyabiliyor, ancak sperm hücresi daha uzun (ortalama 2-3 gün) yaşayabildiğinden yumurtlama günü öncesi veya 1 gün sonrası bile birlikte olsan hamile kalabilirsin.

evet canım çok doğru bakalım ben yumurtlama günlerimi öğrenebilecekmiyim :hıms:

ben inanıyorum asim yakındır öğreneceksin, zaten ikinci çubuk çıkmaya başlamış yakındır koyulaşır kuzum :)

uzulme buray cim ayni kaderi paylasiyoz ikimizde bende regl oldum canim allah nezaman nasip ederse ozaman gelir bebislerimiz insallah sana bir sorum olacak canim sen nezamandan beri dusunuyosun bebis
canım ben daha adet olmadım bu gün 30. gün ilk gebeligimde üç gün geçtikten sonra çıkmıştı belkide çok kafaya takıyorum ondan gecikiyor.benim bi oğlum var 7 yaşında 3 senedir düşünüyoruz korunmayı bıraktıktan 7ay sonra hamile kaldım ikinci ayında karnımda ölmüş kürtaj oldum iki seneyi geçti o zamandan beri uğraşıyoruz olmuyor her ay bi umut bekliyorum inan ki psikolojim çok bozuldu sürekli bi mutsuzluk umutsuzluk var içimde inşallah rabbim dualarımı kabul eder tüm bebiş isteyenleri muratlarına kavuşturur inşallah

ben inanıyorum asim yakındır öğreneceksin, zaten ikinci çubuk çıkmaya başlamış yakındır koyulaşır kuzum :)

oyyy temiz kalpli arkadaşımmm benimmm:kiss: bakalım hayırlısı kuzum yaaa akşam tekrar yapıcam benim silik çıkacağından da hiç umudum yoktu ama çıktı valla yumurta problemi varya korkuyodum inşallahh o testi öle silik gördüğüm gibi gebelik teslerimizide silik görürürz hatta daha da net görürüzzzzzz inşallahhh kendimle beraber sizler için de çok dua ediyorum yaaa :kiss: allahım dualarımızı kabul etsin inşallahh.

canım ben daha adet olmadım bu gün 30. gün ilk gebeligimde üç gün geçtikten sonra çıkmıştı belkide çok kafaya takıyorum ondan gecikiyor.benim bi oğlum var 7 yaşında 3 senedir düşünüyoruz korunmayı bıraktıktan 7ay sonra hamile kaldım ikinci ayında karnımda ölmüş kürtaj oldum iki seneyi geçti o zamandan beri uğraşıyoruz olmuyor her ay bi umut bekliyorum inan ki psikolojim çok bozuldu sürekli bi mutsuzluk umutsuzluk var içimde inşallah rabbim dualarımı kabul eder tüm bebiş isteyenleri muratlarına kavuşturur inşallah

Canım Allah bağışlasınn oğlunu Rabbim inşallah onada bir kardeş nasip eder doktora gittinmi bu iki sene içerisinde bir sorun varmıymış.

asicim iki senedir doktor doktor dolaştım hir birşy çıkkmadı bütün tahliller temiz bütün sorum benim kafamda bitiya aslında bu kadar kafaya takmasam olacak belkide

inş 3 hamişde ben cıkarım az kldı 6 gün.bugun dayanamayıp test aldım bı sayfada okumustum 10 gun onceden bıle cıkan var dıe ama bnm kı cıkmadı belırtılerm hamıle oldgmu gosterıo ınanıorm ama adetım gecsın 4.gunu fılan yapıcam...bu arada adetten hemen snra bırlkte oldk ıns hamıs kalırmda kız olur

asicim iki senedir doktor doktor dolaştım hir birşy çıkkmadı bütün tahliller temiz bütün sorum benim kafamda bitiya aslında bu kadar kafaya takmasam olacak belkide

evet canımm yaa tamamen kafada bitiyo aslında kafanı rahatlatırsan gelir inşallahh yani ne biliim bebeği düşünmemeye çalış uzaklaş mutlu olcak şeyler yap kafandan bebeği çıkar gez dolaş vaktin imkanın varsa alışveriş yap ne biliimm işte :D:D

inş 3 hamişde ben cıkarım az kldı 6 gün.bugun dayanamayıp test aldım bı sayfada okumustum 10 gun onceden bıle cıkan var dıe ama bnm kı cıkmadı belırtılerm hamıle oldgmu gosterıo ınanıorm ama adetım gecsın 4.gunu fılan yapıcam...bu arada adetten hemen snra bırlkte oldk ıns hamıs kalırmda kız olur

yaa bebeğim az kaldı sabret inşallahh hamişsindir. adetin geçmeden çok zor çıkar adetinin geçmesini bekle inşallahh rabbim hayal kırıklığına uğratmaz seni adetin geçince hemen yaparsınn hadi bakalım hayırlısı olsunnn:kiss:

ben bu akşamda ovülasyon yaptım çizgi dünkinden daha koyuydu kızlar bende yavaş yavaş yaklaşıyorum galiba yumurtlamaya :D:D ben bu günleride değerlendireyim dimi ama :D:D inşallahh tuttururumm şu koyu çizgiyi yaaff :D:D

Geri