Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

4.unde ben olucam ıns yarın yada yarından snra adet gunum.cok agrım var 10 gundur.dun aksam ruyamda ıdrar testı yaptımısım esımde yanımda beklıo ıkıncı cızgı öle bı kırmızıkı kıp kırmızı cok sevınıyorz fılan.bakalım hayırlısı

4.unde ben olucam ıns yarın yada yarından snra adet gunum.cok agrım var 10 gundur.dun aksam ruyamda ıdrar testı yaptımısım esımde yanımda beklıo ıkıncı cızgı öle bı kırmızıkı kıp kırmızı cok sevınıyorz fılan.bakalım hayırlısı

4ünde demişsin bide yarın yada sonraki gün demişsin cnmm 4 ü mü 24 ü mü acaba

asmmm valla böyle rüyalar görmeye başladıysan hamişlik yakın kuzum hadi hayr olsun rüyan inşşşşş yakında seni de hamiş görelim :kiss:

amann bilmiyorum valla yaaff hayırlısı nezamansa ozaman gelsin umutlanmak istemiyorum :D:D

asimmm tatlı bela ne kadarlık hamiş şimdi

canım dün kontrolleri vardı gitmişler keseyi görmüşler tam bilmiyorum ama sanırım 5 haftalık falan dı :D:D

inşallah rabbim rüyanı hayırlara çıkartır.hakkında hayırlı olan ne ise rabbim onu sana nasip eder.amin.

ayyy canım yyaaa aminnn inşallahh:kiss:

benı bekleyenlere ekleme ıstersen lavısım cunku hamıslere eklıcen :)

aaaaaaaa ciddimisinnnnnnnn ayy hadi bakalım hayırlısı olsun yaa çok umutlandım varyaa :kiss:

2 gun sonra adet olmam lazım merakla günüm gecsin hamile olmak istyorum bu ay 3 tane cok guzel yumurtam vardı inş tutmustur yha puft

ayy canım yaa hayırlısı olur inşallahh adet olmazsında sende burda hamiş listemizde görmek isterimmm :D:D

lavişim bu arada benide adet bekleyenler listesine ekle canım 6 nisan gibi düzensiz olduğu için sen ona 10 nisan de :D:D

Geri