Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Benim tansiyonum cok düşuk gözümun önü karaliyor ne yesemki normal olar?Havalar beni cok etkiliyor üzerimde bir agirlik var sankı.Gözlermi zor açiyorum

Selam gözümun nurları.Nasilsiz?Muti,asi,lavinyacim,alas,yakısklım ve diger adet bekleyen kızlar sizin yernize ben hayacanlanıyorum.İnşeallah hepiniz hamişsiz.

Benim tansiyonum cok düşuk gözümun önü karaliyor ne yesemki normal olar?Havalar beni cok etkiliyor üzerimde bir agirlik var sankı.Gözlermi zor açiyorum

cnmmmmm hg valla bişey yok ama akıntım fazla bu 2 gündür bilmemki neden bide adetim düzensiz benim ayın 15i yazdım ama erkende gelebilir gec de kalabilir yani

ayy cnmmm dikkat et kendine ye bol bol kendine gel güçsüz kalma:kiss:

meraba kızlar, umarım iyisinizdir.. ben bulantılarla uğraşıyorum sanki her geçen güzn bir tık daha artıyor derecesi ve tüm gün sürüyor... :(

gecen ay diyosun belirti olduğu halde bişi cıkmadı belki bu ay belirti olmadan hamiş cıkacaksın hem daha adetine cok var be kuzum bekleyelim hayırlısı olsun:kiss:

öle lavişimmm yaa bekleyeyim bakalım ama umudum olmadığı için aklımada öle fazla gelmiyo Allah'tan hayırlısı artık :)

kizlarr bi kac gündür giremiyorum,bakim neler yaptiniz dedim..masallah sayfamiz uzayip gitmis..oku oku bitiremedim..yeni hamisimizde var..darisi bizlerin basina..sizi cokkkkk seviyorummm....iyi ki varsiniz meleklerim...

pelinimmmmmm hoşgeldin canımmmm :kiss: sende iyiki varsın bitanemmm bizde seni çok seviyoruz özletme bee kendini :D:D

öyle tabi kısmet herşey.ne hamilelik nede regl heray aynı belirtilerle gelmeyebilir fıstık ben zaten özellikle hamilelik için öyle çok fazla belirti göstermez diye düşünüyorum sonuçta hamile olduğumuzu öğrendiğimizde henüz 4 -4,5 haftalık falan oluyo ne belirtisi olucakki mercimeğin:) regl belirtisi inan daha fazladır ağrılar falan eee sendede ağrı falan hiçbişey yok madem belirtisiz bir hamilelik başlangıcı olabilir diyorum:) benim mesela 24 aydır ilk defa bu ay tek farkettiğim şey aşırı akıntı varolan ama farketmediğim bir iltihap tavan yaptı sanırım:) e tabi bunun yanı sıra inşallah hamişliktendir diye duaediyorum enden öyle düşünüyosam heralde biyerlerde falan okudum hamilelikte akıntı fazlalaşıyo diye:) hadi canım senin tarihin ben çok önce müjdeli haber ver bize.

sende iyiki varsın güzelim ama özletme böyle kendini.) ne var ne yok bakalım?

defnemm doğru sölüyosun aslında ama ne biliim işte :) kuzum hadi inşallahh senin o iltihap sandığın şey bebiştirr he ne dersinnnn :D:D senden de güzel hayırlı haber bekliyorum canım benim :kiss:

QUOTE=yasmin nil;812953]cnm sen hamile degilmiydin kuzumm...
[/QUOTE]

yasmincim düşük yapmış canım sen hamiş melek yazıyordu ona takıldın heralde ama onu silmeyi unutmuş adminlerimiz şimdi yeni bebek için çaba harcıyo bitanem :)

ve bugün kan tahlili verdim yarın öğleden sonraya sonuç bakalım hayırlısı

sağlık ocağındamı verdin kanı canım neden yarın öğreniyoruz sonucu:S

Selam gözümun nurları.Nasilsiz?Muti,asi,lavinyacim,alas,yakısklım ve diger adet bekleyen kızlar sizin yernize ben hayacanlanıyorum.İnşeallah hepiniz hamişsiz.

a.s. bitanemmm hoşgeldinnn:kiss: Allah razı olsun canım valla bende ne bir belirti ne de heyecan var bu ay bişey yok zannediyorum ama inşallah diğer arkadaşlarımın güzel haberlerini alırız :)

canımmmmmmmm :D:D bahar havalarımı çarptı kıs seni :D:D kıyamam sana ben valla işe gitmiyorsan yat uyu bu aralar bende yataktan kendimi çok zor kaldırıyorum :D:D işe gitmeseydim öğlene kadar uyurdum heralde :D:D

meraba kızlar, umarım iyisinizdir.. ben bulantılarla uğraşıyorum sanki her geçen güzn bir tık daha artıyor derecesi ve tüm gün sürüyor... :(

annemmmm kıymam ben sana yaaa :kiamam: :kiss: beyaz leblebi geçirir derler ama istersen bir dene tatlım yaaa :D:D dikkat et kendine canım benim mercimeğimi ve seni öpüyorummm :kiss:

slm kizlar uzun zamandir takip edemiyorum sizleri bende adet bekleyenlerdenim ama normalde adetim ayin 13 de gelicekti ama benim dun regle benzer kanamam oldu aksama gecti bu sabah kalktigimda gine regle benzer akintim olmus hala daha devam ediyor ama hic bir sekilde adet agrilarim yok adetime 10 gun var acaba reglmi oldum sizce adetim normalde 1 gun yada 2 gun once gelirdi 10 gun once gelicenide zannetmiyorum nolur bana yardim edin

slm kizlar uzun zamandir takip edemiyorum sizleri bende adet bekleyenlerdenim ama normalde adetim ayin 13 de gelicekti ama benim dun regle benzer kanamam oldu aksama gecti bu sabah kalktigimda gine regle benzer akintim olmus hala daha devam ediyor ama hic bir sekilde adet agrilarim yok adetime 10 gun var acaba reglmi oldum sizce adetim normalde 1 gun yada 2 gun once gelirdi 10 gun once gelicenide zannetmiyorum nolur bana yardim edin

ayy cnm benimde öle olmuştu havalardan mı acaba bilmemki baktım sein adetine de varmış epey 10 gün var heralde demi eğer olağandışı bişeyse bi test yapsan mı acaba böyle olmaz diyosun ya

canım azmı çokmu geliyor pembemi yoksa bildiğimiz adet kanı gibimi :S

Geri