Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canımmm rüyam hiç hayır çıkmadı.gamlı baykuş gibiyim valla.bide üzülme.hersey vaktinde oluyo.ne kadınlar ummadıkları an hamile kalmadılarmı.bende aynı durumdayım ama napalım sabır edicez.doktora gidicem bende artık.merak ediyorum ne çıkar acaba diye.

günaydınnnn herkeze.umarım güzel bir hafta geçiririz.mutlu haberler alırız.temizlikmi :S daha ev duruyo öyle.elimi bile atasım gelmiyo.benim fırlama papağan her yeri çekirdek yaptı :) ünüğünü sıkıcam bigün onun az kaldı :D keşke ünlüler gibi bizimde evde yardımcımız olsaydı diyorum bazen offff :)
canım seni çok iyi anlıyorum bendede muhabbet kuşu var muhabbet etmek dışında her bihaltı yiyo:) dün artık eşime dedim biz bunu doğayamı bıraksak ne koparıcaktı kafamı:)

şu bizi takip eden misafir sendin demek hahaha her girdiğimde misafirler takip ediyor görüyorum bizi buda beni mutlu ediyor vallahi :D:D canım testlerde de silik görmüşsünn eeee ozaman hamişsin sen ne suruyosunn paptyamm yaa git kan versenee canım bir değil iki değil bir sürü test yapmışsın ve hepsinde silik yakalamşısın :D:D ayyy topik sanada uğurlu geldi :kiss: çok sevindim vallahiii :deli:

günaydın defnecimmmmmm çok yorulmuşsun baksana saat 9 da uyumuşsun hep hayalimdir saat 9 da uyumak ama ertesi gün işe gelecek olmam dan dolayı istemiyorum :D:D canım bu göğüs kasık ağrısı ilginç yaa acaba diyorum hani :D:D hadi hayırlısı olsun yaaa inşallah senide burda hamiş görmek nasip olur canım:kiss:

vayy pasaklı papağan vayy ayy çok severim papağanları yaa ama işte bu kuş türü hayvanları elime alamıyorum kendi muhabbet kuşumu bile elime alamıyodum :D:D bu arada sana güzel bir hafta diliyorum canım :D:D

ayy sevinidmmm lavişim yaa sınavlarının güzel geçmesine inşallah bu ay bide hamiş haberini alırız herşey daha da iyi olur canım benim :kiss:

hadi canım :D:D desene koyu bir fenerli senin papağan :::D:D rüyanda hayır olur inşallah canımcım yaa

hepinize güzel bir hafta diliyorum melekler umarım bu hafta hayırlısıyla bol hamiş haberi alacağımız mutlu güzel bir hafta olur :D:D
sabırsız ben bir türlü sabretmeyi öğrenemedim :tsk: dayanamadım negatif çıkacağını bile bile sabah test yaptım ama kocaman bir tek çizgi aldım sabah sabah hiç iyi olmadı bu çok üzüldümm yaaa offfff offff varya ağlıycam nerdeyse o derece üzüldümm bunaldım artık yaa harbiden doktora gidip gerek bütün herşey yapılsın istiyorum artık her ay umutsuz olmaktan bıktık sıkıldım yoruldummm :18:
canım inşallah düşündüğün şey vardır bende ne diyelim kısmet.üzülme sende hamencik daha regl oldun sanki nebu panik bekle 2gün daha tekraret testi:) ben umutluyum bu ay bizden.

canımmm rüyam hiç hayır çıkmadı.gamlı baykuş gibiyim valla.bide üzülme.hersey vaktinde oluyo.ne kadınlar ummadıkları an hamile kalmadılarmı.bende aynı durumdayım ama napalım sabır edicez.doktora gidicem bende artık.merak ediyorum ne çıkar acaba diye.
inşallah iyi sonuçlar çıkar canım içini ferah tut iyi düşün iyi olsun dimi:)

lavişçim sana vizeymiş finalmiş dokunmaz tatlım halledersin sen:) bak rüyandada düğünler falan yapıyosun ohh negüzel demekki hayatında düğün havasında bi gelişme olucak:)

laviş bak rüyanın anlamı neymiş ( Evli kadın kendini gelin olarak görmesi güzel bir kız çocuğu doğurmaya veya iyi bir işe başlamaya yorulur. Genç ve güzel bir gelin görmek helal mal ve serveti meşru kazancı ifade eder )

ayy cnm hayırlısı olsun yaa üzülme nolur nolacak artık alışmak lazım biliyosun ki beklemediğin anda gelecekler bu yaramzlar :)

Bilmiyorum Lavişim yaa test yapana kadar gayet pozitifim ama test yaptıktan sonra bütün pozitifliğim gidiyor resmen bunalıma girecek gibi oluyorum eşim bu halime hem üzülüyor hemde kızıyor üzme kendini diyor ama inanın ki elimde değil ben artık beklenmedik zamanda değil beklediğim zamanda gelsin istiyorum bebişimmm ama oda hiç bir zaman gelmiyor offffffffffffffffffffffff offfffffffffffffffffffff :tsk:

canım seni çok iyi anlıyorum bendede muhabbet kuşu var muhabbet etmek dışında her bihaltı yiyo:) dün artık eşime dedim biz bunu doğayamı bıraksak ne koparıcaktı kafamı:)

canım inşallah düşündüğün şey vardır bende ne diyelim kısmet.üzülme sende hamencik daha regl oldun sanki nebu panik bekle 2gün daha tekraret testi:) ben umutluyum bu ay bizden.

inşallah iyi sonuçlar çıkar canım içini ferah tut iyi düşün iyi olsun dimi:)

sorunda bu işte defnecim regli olamıyorum bu heray böle illa ilaçla regli olmam gerekiyor buda demek oluyorki bende pko sorunu yeniden baş gösterdi :tsk: ben regli olan arkadaşlarımda bir yöndende seviniyorum aslında en azından regli olabiliyorlar buda bişey birde bana bakın ben regli bile olamıyorum günümü bile bilmiyorum :18:

off bilmiyorum valla sıkıldım artık heray adetimi bekleyip umutlanıp adet olamamak ilaçla olmak hiç bir ay ben ne düzenli adet olabildim nede hamile kalabildim çok bunaldım böle giderse haziranı beklemeden tekrar doktoruma gidip ne kadar tedavi göreceksem görmek istiyorumm :18:

doktora git bencede.hem kafandakilerini çözmüş olursun rahatlarsın.bende gidicem en kısa zamanda.düşün düşün deliricek gibi oluyorum bazen.sabır ne yapalım.adet düzenim süperdir.hiç şaşmaz.ama daha gebelik yok işte napalım..

asicim haklısın tatlım düzensiz regl olmak heray ilaç takviyesi almak zorunda kalmakta zor bir durum enazından zamanında ragl oluyoruz buna şükür.ama ne biliyim şimdiye kadar böyle olmuş olsada belkide bu sefer sebebi o değildir iyi düşünelim tatlım ya.

ceylangözlü sen güzel rüya tabir ediyosun sanırım benimde rüyama bi yorum getirsene tatlım yaa:( eşimle biryere tatile gidiyoruz yerleşiyoruz bi otele.kaldığımız odanın bir küçük tuvaleti birde kocamaaan havuzlu jakuzili falan bir banyosu var.ben ilk akşam eşim uyuyunca tuvalete gidiyorum o sırada banyodan sesler geliyo küçük bi delik var ordan banyoya bakıyorum banyonun üst tarafında bi cam var bir kaç adam ordan öldürmüş oldukları bi kadını havuz gibi içi su dolu jakuzimsi bişeyin içine atıyolar ölüyorum korkudan hiç ses çıkarmıyorum sonra onlar gidince meraktan tekrar bakıyorum kadınlar 3-4 tane olmuş yüzüstü yatıyolar ülüymüş hepside kalbim duracak gibi oluyo onları öyle göreni ödüreceklermiş sözde koşup eşime haberveriyorum diyorum hemen burdan kimseye bellietmeden ayrılmamız lazım yoksa öldürcekler bizi falan filan ter içinde uyandım sonra ama yarım saat kendime gelemedim.rüyada kimsenin ne adamların nede ölen kadınların yüzünü görmedim ne demek acaba bi anlamı varmıdır.ayy valla hatırlayınca içim bi tuhaf oldu

ceylangözlü sen güzel rüya tabir ediyosun sanırım benimde rüyama bi yorum getirsene tatlım yaa:( eşimle biryere tatile gidiyoruz yerleşiyoruz bi otele.kaldığımız odanın bir küçük tuvaleti birde kocamaaan havuzlu jakuzili falan bir banyosu var.ben ilk akşam eşim uyuyunca tuvalete gidiyorum o sırada banyodan sesler geliyo küçük bi delik var ordan banyoya bakıyorum banyonun üst tarafında bi cam var bir kaç adam ordan öldürmüş oldukları bi kadını havuz gibi içi su dolu jakuzimsi bişeyin içine atıyolar ölüyorum korkudan hiç ses çıkarmıyorum sonra onlar gidince meraktan tekrar bakıyorum kadınlar 3-4 tane olmuş yüzüstü yatıyolar ülüymüş hepside kalbim duracak gibi oluyo onları öyle göreni ödüreceklermiş sözde koşup eşime haberveriyorum diyorum hemen burdan kimseye bellietmeden ayrılmamız lazım yoksa öldürcekler bizi falan filan ter içinde uyandım sonra ama yarım saat kendime gelemedim.rüyada kimsenin ne adamların nede ölen kadınların yüzünü görmedim ne demek acaba bi anlamı varmıdır.ayy valla hatırlayınca içim bi tuhaf oldu
canım yanlışlık var ben ruya yorum yapmadım hic ama seninçin araştırdım şöyle bir şey buldum...Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. Yani ölü diri getirir....

Geri