Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

lavinyam çok güzel bir konu açmışsın hayırlı olsun canım,ben daha öncede söylemiştim burayada yazayım incir kürü yapıyorum bu ay 21 gün yapıcam bugün 17.gün bakalım hayırlısı inşallah,benim adetlerim düzenli bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum...

hadi bakalım canım umarım hayırlısı olur ama adet olmazsan muhakkak doktora git bu işler ertelemeye gelmiyor çünkü.

lavişim dualarımla herzaman yanındayım meleğim rabbim en kısa zamanda sana asime vebütün isteyenlere nasip etsin allaha emanet olçokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk öpüldün

aminn cnm benim hadi hayırlısı haberdar et bizi neler yaptığından olurmu cnm ovulasyon testini hiç kullandınmı peki ?

Evett kullandım bu ay adetimin bittiğ günden itibaren başladım test yapmaya. İnternetten yaptığım ovulasyon günü belirleme testlerinin sonucu ayın 25 ini gösteriyodu o günü bekleyerek başladım testlere. Her gün kullandım ayın 25 i geldi sonuç yine negatif çıktı:(
ama ben yinede biraz merak biraz da umutla test yapmaya devam ettim veeee ayın 26 sında çift çizgiyi gördümmm =) insan hamileymiş gibi seviniyo valla o akşam başladık çalışmalara ayın 27 ve 28 inde yaptığım testler de pozitif çıktı en son dün yaptığım test negatifti yumurtalar çatlaşmış diye düşünüyorum bakalım önümüzdeki ay ne olucak =)

ayyy canım yaaa sanki ben senin yerindeyim bende cok heyecanlandım Allah calışmalarınızı boş cıkarmasın hadi hayırlsı bekliyorum haberlerini

benimde bu gün adet söktürücü ilacım bitti normalde adet olmam gerekmezmiydi yaaa :hıms:

asimm merak etme canım bekle hayıt suyu alacaktın niye almadın benimki hemen geldi ayrıca sen ne ilacı kullanıyon adı ne merak ettim

hımm bnede bırakayım ozaman zaten cok kötü tadı ayran meyve suyu süt ne bulduysam karıstırıp ıcebılıyorum birazcık mıdem dınlensız adetlıyken:)) ben pkoluyum inş yumrta geliştirir bende :))

bu sorun bendede var canım ya çorap patık gündüzleri gecelerı corapla yatıyorum o halde ısınmıyo

evet yumurta da geliştiryomuş ayy inşallah catır catır catlasın yumurtalarımız da hamiş kalalım hayrlısıyla bu arada bende corapla yatmaya başladım ama bazen öyle oluyoki ısınmıyo ayy:D:D

lavinyam çok güzel bir konu açmışsın hayırlı olsun canım,ben daha öncede söylemiştim burayada yazayım incir kürü yapıyorum bu ay 21 gün yapıcam bugün 17.gün bakalım hayırlısı inşallah,benim adetlerim düzenli bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum...

sağol bitanemm sende hoşgeldin sefalar getrdin ne güzel incir kürüde bayağı faydalıymış şimdi ben hergün bir cay kaşığı cörek otu yemeyi düşünüyorum bakalım Allah boş cıkarmsın inşş

lavişim dualarımla herzaman yanındayım meleğim rabbim en kısa zamanda sana asime vebütün isteyenlere nasip etsin allaha emanet olçokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk öpüldün

oyyyy meleğim benimm kıss hoşgeldin bitanemmm dualrın için Allah razı olsun cnmın içi inşallah bizde seviniriz bigün sende cok öpüldün yine gel nolurrrrr

oyyyy meleğim benimm kıss hoşgeldin bitanemmm dualrın için Allah razı olsun cnmın içi inşallah bizde seviniriz bigün sende cok öpüldün yine gel nolurrrrr

oyyy kurban olurum yarada ya canımın içi gelmesemde bilki aklımdasın duamdasın bitanem allahım inş emeklerinin karşilığını fazlasıyla verir ikiz bebeğin olur güzel haberlerini almak dileğiyle

lavişim bende sana bal çörek otu vede tarçın karışımını öneriyorum cidden yumurtlama açısından süper bir karışım vede arı polen veya arı sütü mutlaka ye bak faydasını görüceksin

lavişim bende sana bal çörek otu vede tarçın karışımını öneriyorum cidden yumurtlama açısından süper bir karışım vede arı polen veya arı sütü mutlaka ye bak faydasını görüceksin

bende seni ve senin o tatlı bebişini yaradana kurban olurum balım bitanemmm evet cnm arı sütü polen bal karışımı aldık sabahları bir tatlı kaşığı ondanda yiyoruz eşimle inşallah duların yeter senin meleğimmmmm

ayşemmm bitanemmm umarımm yaa ,nşallahh Rabbim yeni yılda bizlerinde yüzünü güldürür :kiss:

lavişim almadım yaa adetim belki gelir dedim ama gelmedi gene ilacımın adı tarlusal kullandın mı sen biliyomusun bu ilaç nezamanda adet olmanı sağlar 5 gün sabah akşam içiyosun.

Geri