Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

aha bi tanede bizden :D aynennn benimkide bana söylerdi ama şimdi on numara evliliğimiz var.ama geçti canım.öyle düşünme sonuçta tövbe etmişsin.rabbim kabul eder.hiç üzülme.
goncacım içime su serptin canım inşallah dediğin gibi olur bizede verir.rabbim tadınızı artık hiç kaçırmasın canım:)cümlemizin...

goncacım içime su serptin canım inşallah dediğin gibi olur bizede verir.rabbim tadınızı artık hiç kaçırmasın canım:)cümlemizin...

senin kavgalar gene iyiymiş canım biz neredeyse boşanacaktık.yaa gerdek gecesi kavga edilirmi ama biz ettik.1 senelik evliyiz ama 6 ay kadar oldu çok şükür iyiyiz.oturuyo hersey yoluna.sakın üzülme.sadece ALLAHI sahit tutarsak yemin oluyo unutmayın.kızgın olduğunuz anda ALLAHI sahit tutarsanız eyvahhhh :S

senin kavgalar gene iyiymiş canım biz neredeyse boşanacaktık.yaa gerdek gecesi kavga edilirmi ama biz ettik.1 senelik evliyiz ama 6 ay kadar oldu çok şükür iyiyiz.oturuyo hersey yoluna.sakın üzülme.sadece ALLAHI sahit tutarsak yemin oluyo unutmayın.kızgın olduğunuz anda ALLAHI sahit tutarsanız eyvahhhh :S
ahh goncacım her kapının ardında başka bir sıkıntı işte biz 3 sene neler yaşadık şimdi 3-4 senedir iyi sayılırız hiçbirşey dörtdörtlük oluyo işte ama eskiye göre süper sayılırız:) siz daha taze evlisin birdaha yormayın birbirinizi ben 7 senede 17 sene oldu zannettim valla

bide büyük laf etmemek lazım ben bunu çok yaptım evliliğimizin ilk yıllarında eşimle problemler yaşadık çok yıprattık bazen birbirimizi ve ben ona çok kıızgın olduğum zamanlar isyanettim dedimki:iyiki çocuğumuz yok senden çocuğum olcağına hiç olmasın daha iyi nebüyük konuşmuşum bak şimdi herşey yolunda girdi sorunlar bitti ama rabbim belkide obüyük laflarıma karşı bebek vermiyo:( çok tövbe ettim gerçi allah büyük tövbe kapısı hep açık inşallah kabuletmiştirde bir evlat verir bizede:(

yaa benimde ondanmı olmuyo acaba bende herkese yalan söylüyorum şuan istemiyorum kendimize zor bakıyoruz filan gibi ayy Allahımın gücüne gitmesin ama özelim bu benim herkese sölemek zorundamıyım ama demi

burdayımmmmm :D:D valla şimdi bende iyii gidiyo evliliğim ama ne olacağı belli olmaz hiç insanın başına herşey gelebiliyo ama hayırlısı olsun Allah iyilerle karşılaştırsın hep ALlah bozmasın kimsenin yuvasını inşş

defnem ne zaman düşünüyon aşılamayı???

ahh goncacım her kapının ardında başka bir sıkıntı işte biz 3 sene neler yaşadık şimdi 3-4 senedir iyi sayılırız hiçbirşey dörtdörtlük oluyo işte ama eskiye göre süper sayılırız:) siz daha taze evlisin birdaha yormayın birbirinizi ben 7 senede 17 sene oldu zannettim valla

ayy rabbim uzak tutsun bizlerden canım.kavga gürültüyle olacak sey değil.kocanın kadının üzerindeki hakları bildikten sonra çok sakinledim ben.yoksa çirkeflik yapıyodum delirince :) ama kuran-ı kerim okuya okuya öğrendim erkeğin kadının yanında çok yüksekte olduğunu.rabbim öyle emrediyo napalım susuyorum bende o gerginken.

ayy rabbim uzak tutsun bizlerden canım.kavga gürültüyle olacak sey değil.kocanın kadının üzerindeki hakları bildikten sonra çok sakinledim ben.yoksa çirkeflik yapıyodum delirince :) ama kuran-ı kerim okuya okuya öğrendim erkeğin kadının yanında çok yüksekte olduğunu.rabbim öyle emrediyo napalım susuyorum bende o gerginken.

cnmm cok iyi yapıyosun kuran insanın içine ferahlık veriyo ben bilmiyorm okumayı ama içim ne zaman sıkılsa acarım netten dinlerim valla

Geri