Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

tam 15 gün oldu canım ama hiç bir belirti yok ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi yarın sabah çıkmayacağını biliyorum ama test yapıcam tekrar çıkmazsa söktürücü alıcam bakalım hayırlısı olur inşallah sende korkma canım inşallahh hakkında hayırlısı olur stres yapma yeter :D:D bu arada hava gerçekten çok güzel tam gezmelik yaa yaz gelsede bol bol gezsek :deli:

yazın gelmesine gerek yok asişimm al eşinin elini tut haftasonu cıkın gezin ohhh mis gibi :D:D

kısmet canım yaa hakkımızda hayırlısı bakalım.
dediğin gibi tam gezmelik hava canım ve bu güzel havada çalışmak zor geliyor ama arada balkona çıkıp o güzel havayı ve denizi seyrediyorum kendime geliyorum. hafta sonu piknik sözü var kocişin bakalım tutacakmı:D

yazın gelmesine gerek yok asişimm al eşinin elini tut haftasonu cıkın gezin ohhh mis gibi :D:D

ahhh bulsam haftasonları çalışıyo vardiyeli çalıştığı için izinlerimiz denk gelmiyo ki kuzum yoksa hiç evde durmayız biz :D:D ikimizde gezmeyi çok severiz hahaha

kısmet canım yaa hakkımızda hayırlısı bakalım.
dediğin gibi tam gezmelik hava canım ve bu güzel havada çalışmak zor geliyor ama arada balkona çıkıp o güzel havayı ve denizi seyrediyorum kendime geliyorum. hafta sonu piknik sözü var kocişin bakalım tutacakmı:D

ohhh mis gibi deniz deme bana yaa içim gidiyooo :deli::deli:

ya internetteki hesaplayıcılar yarın gosterıo ama normalde gunu gunune olurum bır kac gun once sokulcekmısım agrım vardı dunden berı hc bısı yok sadce batma oluyor özellekle sol kasıgımda

ayy hadi bakalım kuzum yaaa bekleyelim ümitle ama sen stres yapmamaya çalış biliyosun stresde geciktirir bu haftasonu çıkın gezin eşinle azcıkda olsa havan değişir hem :)

kız zaten buranın da denizi olmasa napayım istanbulu zaten iyice bunalmışım. ama hastanenin gerçekten muhteşem bi deniz manzarası var hem de denize yürümeyle bikaç dklık adalar bile gözüküyor burdan

Geri