Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

dilekcim yaptım bir test miratech yoktu çok silik çıktı ikinci ama daha üçüncü gün ya belki erkendir diyedir ne dersin canım

canım 18 de kanda 0.0çıktığında bir kaç tane testte bende de çıkmıştı silik çizgi çok umutlanmış sonra kanda 0 görünce çok ağlamıştım. ama miratech o zaman bembeyazdı. 2 gün önce ise miratech de ikinci çizgi çıktı ve doğruymuş. boşa üzülmeni istemiyorum o yüzden. Çizgi ilk 3 dk da belirdi mi

hesaplamadımki ama sanırsam 10 dk olmamıştır. bende çok ümitlenmek istemiyorum kendimi kaptırmak istemiyorum zaten. pazar günü nöbetim var o zaman kanda baktırırım hem o zamana kadar olmazsam bir haftayı geçmiş olacak

şimdi yaptığın testin markası ne? nova ve nimo ise güvenme. bende yalan yere çizgi çıkardı onlar.ama zaten günün geçiyor hadi inşallah. sabredecekmiyiz peki pazara kadar:) ben çatlarım senin yerine yahuu

hesaplamadımki ama sanırsam 10 dk olmamıştır. bende çok ümitlenmek istemiyorum kendimi kaptırmak istemiyorum zaten. pazar günü nöbetim var o zaman kanda baktırırım hem o zamana kadar olmazsam bir haftayı geçmiş olacak

ay hadi inşallah.çok heyecanlandım şimdi.sanki ben hamileymişim gibi oldum şuan.iyi sabrediyorsun pazar gününe kadar.ben olsam hemen bir kan tahlili yapardım herhalde.ay canım bizi habersiz bırakma.inşallah rabbim sana hayırlı evlat nasip etmiştir.

certain diye bir markaydı canım. valla sabredeceğim kız kesin sonuç o zamana çıkar aslında hamiş gibi hissediyorum kendimi ama dedimya o psikolojiye şimdiden sokmıcam kendimi kısmet. ilk gebeliğimde üç gün geçtiğinde kanda baktırmıştım 375 çıkmıştı ama sanki bu kez geç döllenme gibime geliyor

selametcim inan ben de hamiş haberi aldığımda sanki kendim hamileymişim gibi seviniyorum çünkü hepimi evlat hasreti nedir biliyoruz o duygu bambaşka benim ilk bebişlerim karnımda öldüler 2.5 aylıkken aynı şeyi yaşatmasın Rabbim kimseye

Geri