Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Ders çalışmam lazım nasıl çalışacağım ben yaaaaaaaa :( dünden beri mutlu olmam gerekirken gözüm korkmaya başladı. hele şu dediğiniz filmi izledim dün. Mutlu bir olay ı salya sümük ağladım:(

Ders çalışmam lazım nasıl çalışacağım ben yaaaaaaaa :( dünden beri mutlu olmam gerekirken gözüm korkmaya başladı. hele şu dediğiniz filmi izledim dün. Mutlu bir olay ı salya sümük ağladım:(

cnm korkutmak gibi olmasın ama iyi zamanların bu zamanlar en iyisi ders filan calışıyosan calış şimdiden gerci sen tecribelisin bu konuda kocaman delikanlı oğluşun olmuş yani kendni yorma da ne yapıyosan yap

ya ne tecrübesi Lavişim 17 yaşımdaydım bilmiyordumki birşey. güle oynaya ameliyat masasına gitmiştim:( Şimdi yaş 31 herbirşey yeni gibi. beni yalnız bırakmayın çok ağlayasım var yaaaaaaaaaaaa

slm doktoru aradm pazartesi gdcem kızlar bir sürü hormon tahlili yazdı bunları yapalim dedi bakalım üfff inşallah iyi ckar

lavişim ben 4 gün gecikme ile bugün adet oluyorum sanırım yeni adet tarihimi tam olarak bilmiyorum şimdilik canım hesapladığımda yazarım. bu ay poliklinikten takip olmayı düşünüyorum bakalım inşallah kısmet önümüzdeki ayadır. Allah'ım sesimizi duy ya Rabbim o kadar çok bebeğimiz olmasını istiyoruzki bizlere sağlıklı evlatlar nasip et.

lavisim bnmde yeni adet tarihim 19-20 mayis..bu arada bugünlerde giremedim fazla,hepinizi cok özledim kizlar..asimmm ne zamandir göremiorm sni,lavisimm,defnemmm...ve diger meleklerim..özlendiniz..

Geri