Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Slm kızlar doktorum bu gün çok yoğunmuş yumurta takibi için sıra alamadım ama asistanı siiz gelin ben sizi aradan alıcam dedi inşallah çok bekletmeden alır beni iş yerinden izin alamıyorum kaçıp gelicem dedim ama bakalım ayy bi heyecanlıyım ki sormayın sanki ilk defa doktora gidiyomuşum gibi heyecandan da çişim gelir benim şimdi hahaha

çişini yap orda beklerken :D:D bişi olmaz kıss heyecanlanma gelseydim elini tutardım :D:D

günaydın cnm benim ALlahım herşeyi gönlünce eylesin inşş dualarımız seninle cnm benim..Bu arada ben çalışıyorum valla iş güç ders var bide..2 hafta kaldı sınavlara yinede boşlamadım yani geliyorum ....:D:D
eferin sana yıldızlı pekiyi veriyorum biarada hatırlat kımızı kurdela takıcamhahaha inşallah sınavın başarılı geçer lavişimde mezun olursun hakettin valla çok çalıştın:)

günaydın kızlar lavindyam sen okuyormusun sinavlar var demişsin ya... sen ne durumdasın adet günümüz aynı seni taip ediorum.. 24 25 mayıs gibi bekliorum.. hayır olsun güzel bir rüya grdum test yaptım çok guel 2 kırmızı çizgi vardı okadar mutlu oldukki eşimle bide herkesi arayıp söledim bebiş gelio die rüyamdaaa :)
rüyan hayırlara çıksın tatlım inşallah böyle rüyaları hamişler çok görürmüş belki sende öylesindir:)
günaydın kızlar. Ben pazartesiden beri annemle uğraşıyorum. Vajinasında siğiller çıkmıştı onları yaktırdık pazartesi gözden kaçanlar varmış dün tekrar gittik bu kez anestezi yapmadılar iğneyle uyuşturdular. Kalan vakitlerim mide yanması ve bulantısıyla geçiyor. Tadım tuzum yok. Dr um ilaç verdi ama içimden içmek gelmiyor bebeğime zarar gellir diye. bugün alacaktım ilaçları e bugünde grev var tühhh:) sağlık ocağına azdıramam gördüünüz mü:) . benden haberler bu kadar. midem bulanmadığı zamanlar benden mutlusu yok ama birde yandı mı sırtımın ortası alev gibi yanıyor nefes alamıyorum:(
annenede sanada geçmiş olsun dilekçim.hastane hertürlü kötü ya zaten mecbur olmasam sokağından bile geçesim gelmiyo ama allahta eksik etmesin.e sen şimdi hamiş halinle daha bi kötü oluyosundur.bulantılarında en kısa zamnda düzelir inşallah.

Slm kızlar doktorum bu gün çok yoğunmuş yumurta takibi için sıra alamadım ama asistanı siiz gelin ben sizi aradan alıcam dedi inşallah çok bekletmeden alır beni iş yerinden izin alamıyorum kaçıp gelicem dedim ama bakalım ayy bi heyecanlıyım ki sormayın sanki ilk defa doktora gidiyomuşum gibi heyecandan da çişim gelir benim şimdi hahaha
ya insan bi tedaviye başlayınca çok heyecanlanıyo asim çok haklısın.bak bende ölcem heyecandan nerdeyse.inşallah çabalarımızın karşılığı alcaz kuşumm:)

çişini yap orda beklerken :D:D bişi olmaz kıss heyecanlanma gelseydim elini tutardım :D:D
lavişş gel kıss aşılamam yapılırken benimde bacaklarımı tuthahaha

eferin sana yıldızlı pekiyi veriyorum biarada hatırlat kımızı kurdela takıcamhahaha inşallah sınavın başarılı geçer lavişimde mezun olursun hakettin valla çok çalıştın:)

rüyan hayırlara çıksın tatlım inşallah böyle rüyaları hamişler çok görürmüş belki sende öylesindir:)
annenede sanada geçmiş olsun dilekçim.hastane hertürlü kötü ya zaten mecbur olmasam sokağından bile geçesim gelmiyo ama allahta eksik etmesin.e sen şimdi hamiş halinle daha bi kötü oluyosundur.bulantılarında en kısa zamnda düzelir inşallah.

ya insan bi tedaviye başlayınca çok heyecanlanıyo asim çok haklısın.bak bende ölcem heyecandan nerdeyse.inşallah çabalarımızın karşılığı alcaz kuşumm:)

lavişş gel kıss aşılamam yapılırken benimde bacaklarımı tuthahaha

anammmm :D:D bacaklarınımı tutam elini olsa olmamı :D:D

Ciel bugün 8 hafta bitti 9 dan gün aldı yani 8+1 oluyor canım. Hiç belli olmuyor ne zaman geleceği. Dün hiç yoktu mesela sonrasında kabak yemeği yememle yanma başladı tüm gece uyku uyutmadı. Anladım ki sulu yemek yapıyor yanmayı. tavuk et kızartma zaten yiyemiyorum. Ne yiyecem bilmiyorum. Lavinyam bak sana beddua ediyorum kızdım. İnşallahhh tez vakitte hamile kalırsın miden bulanır seninde:)( kıyamam kıyamam az bulansın bu kadar yanmasın canın gerçekten nefes alamıyorum) Başka var mı bu duadan isteyen:) Ha birde Lavişim benim oğlumda ne bulantım oldu ne yanmam birazda ona güvenerek istemiştim:) ama bu bebiş yanılttı beni 15 mm olmuş teyzeleri. sadece başla popo ölçümü ama:)

Kıyamam yaa aynı walla protein deposu olan ve sulu olan hiç bir şeyi yiyemiyorum (gerçi bir iki hafta öncesine göre hafifledi durumum) akşamları ya zeytinyağlı fasülye yada pırasa yıyorum birde çok az yağlı makarna filav falan... süt yoğurt çok severdim şimdi düşüncesi bile beni alt üst ediyor.. Ama doktorum endişelenme bu aylarda bebeği etkilemez günde 2-3 kere kusmadığın sürece demişti. umarım seninki daha erken biter tatlım çok fazla sıkıntı yaşamadan atlatırsın bulantıları gerçekten çok yıldırıcı olabiliyorlar seni çok iyi anlıyorum, Allah daha kötü durumda olanlara yardım etsin..

Canım hadi hayırlısı Allah gönlüne göre versin inşallah.. :)

anammmm :D:D bacaklarınımı tutam elini olsa olmamı :D:D
el olmaz lavişş aşılama için yatçaz o doğumhane yatağına dikçez bacakları heyecandan tirtir titrer şimdi sen tutarsın dediydim ammaaaaa neyse artık bulcaz birini dedim yabancıya gitmesinhahaha

ayy inşallah hakikaten insan çok heyecanlanıyo yaaa :deli: Allahım inşallah hayırlısı olurrrrrrrrrr:deli:
ay canım benim ya nasılda heyecanlı:) kız asimm allah gönlünden geçeni versin inşallah.

ayy geldim kızlar :S çok canım yandı yaaa sol yumurtalığım biraz gerideymiş onu bulana kadar anam ağladı vallaaa :S:S sordum dedim yumurtalığın ileride yada geride olması sorun oluştururmu dedim yok oluşturmaz dedi ilk olduğu içiin canın yandı ikincisinde yanmaz dedi ayy nasıl iyi bi kadın yaaa sarılasım geldi kadına :D:D bu arada bu gün yumurtam yokmuş cuma günü öğlen tekrar gel dedi tekrardan bakıcak sonra salı günü tekrar çağırırım yada pazartesi dedi :S:S bu bir aylık bi takip demi kızlar ya bir daha ki ayda çağarır mı ki acaba :S

sanırım bir daha ki ay bir daha çağırır demi ay kafam karıştı yaa iki ay mı bakılıyo yumurtlamaya yoksa kaç ay bakılıyo yaa biri beni aydınlatsın nütfen :S:S

Geri