Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bizde 6 ay oldu ama bir turlu tutturamadik nasip olmadi gecenlerde adet duzensizligi yuzunden doktora gittim ama doktor bir sorun olmadigini herseyin normal gittigini soyledi sitresten olabilir dedi artik kafama takmiyacagim bende nezaman nasip o
lursa ozaman gelsin bebisler bebisim

gül güzeli rahim filmi çektrdin mi

selamünaleyküm fıstıklar nasılsınız? ben bu ara pek fenayım hiç bir şey yiyemiyorum ve içemiyorum sürekli ye kus döngüsünü yaşıyorum allah benim gibi ve hatta benden daha beter durumda olan tüm arkadaşlara yardım etsin...
bu arada teyzeleri biz 9 haftalık olduk
dualarımdasınız siz de beni unutmayın olur mu hoşçakalın...

kızlarrrrrr günaydın bi haftadır girmiyodum iyisinizdir inşallah durun size başımdan geçenleri anlatayım adet olmama 1 hafta kala 3 erken gebeliktede silik çizgiyi gördüğüm için çok heveslenmiştim ayın 26. da haziranda özel bi polikıliniğe kan vermeye gittim adetime tam 4 gün varken yani sonucu bi aldık koca bir NEGATİF o kadar yılıldım ki bı sefer çok ümitliydim ve değer 1,4 çıktı:( sinirden evin şeklini değiştirdim kanepeleri ittim masayı kaldırdım ama banim adet öncesi hiç akıntım olmazdı çok geliyo die şşüpelendim ve kan testinden bir gün sonra yine evde kendim test taptım ve 2. silik ç.izgi çıktı orda dedim umudumu yitirmicem neyse adet günümde yaptım testi çizgi çok belirgin çıktı adet te olmayınca tam heveslendim ve gecikmemin 3. günü yani dün kan verdim ve 4+4 haftalık hamileyim değerimde 163 çıktı nasıl sev,indim anlamadığım kan testinin anlamadığını o kıytırık testlerr nasıl anladı:(

selamünaleyküm fıstıklar nasılsınız? ben bu ara pek fenayım hiç bir şey yiyemiyorum ve içemiyorum sürekli ye kus döngüsünü yaşıyorum allah benim gibi ve hatta benden daha beter durumda olan tüm arkadaşlara yardım etsin...
bu arada teyzeleri biz 9 haftalık olduk
dualarımdasınız siz de beni unutmayın olur mu hoşçakalın...
biz iyiyiz canm.seninde iyi olmanı istiyoruz.canım hiç unturmuyuz .kendıne iyi bak.

6 haftalık olduk lavişş teyzesı ama annemı dun cok uzdum ultrasonda gozukmedım :) acaba nezaman gorucem die cok merak edioo

Geri