Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

slm kızlar ben 2 gündür dr gidiyorum ayrıntılı ultrasyon için ve çok şükür herşeyimiz tam ve sağlık inş hep böyle gider rabbim sağ salim kucağıma almayı nasip etsi hepize ...

çok sedindim canım.inşallah sağlıcakla doğup kucağına almakda nasip olur.senin bebiş kaç haftalık canım. benim son adet tarihime göre internette hesaplattığıma göre 5+3 görünüyor.daha doktora gitmedim. daha erkenmi bende ramazan bayramından sonra gitmeyi düşünüyorum.geçmi olur acaba.

ooff neden artık burda kimse yok nerde bu millet yaa:(:(:(:hıms::hıms::hıms:

canım ben çok uyuyorum,çok başım dönüyor ayağa kalktığımda.bu nedenle hep yataktayım.sendede baş dönmesi çok oluyormu.sabahları pek olmuyor genelde öğleye yakın başlıyor gün bitene kadar devam ediyor.o nedenle pek giremiyorum ama hep aklımdasınız.hep dualarımdasınız.

slm teyzelerim ben 21 haftalik oldum ve artik yüzüm olustu tamamen annem ve babam yüzümü gördüler ve cok sevindiler annem ve babam sonunda benim gramimida ögrendi ve ben tam 450 ile 500 gramm arasindayim doktor teyze öle dedi sonra annem ve babam eve gelip bir makarnayla beni kiyasladilar ne kadar agirim die :) ve son olarakta 21 santimim :)

maşallah canım benim.ne kadar büyümüz.rabbim inşallah kucağına almayıda nasip eder.bizde öperiz burdan teyzeleri olarak tatlı kuzuyu.rabbim hayırlı sağlıklı hamilelik ve doğum yapmanı nasip eder inşallah.

kızlaaar herkese merhabaa nasılsınız ben tatildeydim 5- 6 gündür kaç hamiş olduk bakalım? size bişey sorcam benim bu ay biraz karıştı.benim bu ay adetim 30 temmuzdu o tarihte tatilde olacağım için zaten normaldede kullandığım dupaston ilacımı 6 gün kullanıyordum ve ben bırakmadım adet geciktirici olarak kullanmaya devam ettim.(tabi doktora danıştım)tatilden döndüm ilacı bıraktım dün henüz bişey olmadı ama sabah test yaptım bişey çıkmadı.şu an için normal şartlarda 3 gün geçmiş oluyo geciktiriciyle.bikaç sorum var biraz uzun oldu ama cevaplarsanız çok sevinirim :) 1. si göğsümün şişliği normalde adetime 2 gün kala falan inerdi bu sefer 1 gün geçene kadar inmedi. 2. si acayip bir kaşıntı ve peynirimsi beyaz akıntılarım var idrarımın içindede aynı şekilde.3. sü tahriş olmuş gibi yanma var 4. sü karnımın altında baskı var böyle eğilince sanki koca göbeğim varmışta sıkışıyomuş gibi oluyo.sizce hamilelik belirtisi olabilrmi bunlar?

kızlaaar herkese merhabaa nasılsınız ben tatildeydim 5- 6 gündür kaç hamiş olduk bakalım? Size bişey sorcam benim bu ay biraz karıştı.benim bu ay adetim 30 temmuzdu o tarihte tatilde olacağım için zaten normaldede kullandığım dupaston ilacımı 6 gün kullanıyordum ve ben bırakmadım adet geciktirici olarak kullanmaya devam ettim.(tabi doktora danıştım)tatilden döndüm ilacı bıraktım dün henüz bişey olmadı ama sabah test yaptım bişey çıkmadı.şu an için normal şartlarda 3 gün geçmiş oluyo geciktiriciyle.bikaç sorum var biraz uzun oldu ama cevaplarsanız çok sevinirim :) 1. Si göğsümün şişliği normalde adetime 2 gün kala falan inerdi bu sefer 1 gün geçene kadar inmedi. 2. Si acayip bir kaşıntı ve peynirimsi beyaz akıntılarım var idrarımın içindede aynı şekilde.3. Sü tahriş olmuş gibi yanma var 4. Sü karnımın altında baskı var böyle eğilince sanki koca göbeğim varmışta sıkışıyomuş gibi oluyo.sizce hamilelik belirtisi olabilrmi bunlar?
canım bu belirtiler hamilelikte var fakat negatif çıkarsa sonuc işşte o zaman bu kaşınmaların normal değil mikrop kapmış olabilirsin büyük ihtimalle ama inşallah hamilesindir senide hamişler listesinde görelim inşallah

çok sedindim canım.inşallah sağlıcakla doğup kucağına almakda nasip olur.senin bebiş kaç haftalık canım. benim son adet tarihime göre internette hesaplattığıma göre 5+3 görünüyor.daha doktora gitmedim. daha erkenmi bende ramazan bayramından sonra gitmeyi düşünüyorum.geçmi olur acaba.

selametcim zaten şimdi gitsen bile kese ya görünür ya görünmez üzülüyor insan hemen göremeyince 7-8 haftan dolunca gidersen bebişin kalp atışını görmüş olursun inşallah...
baş dönmesi bendede öğleden sonra başlıyordu yemek yiyince falan daha çok artıyordu orucunda biraz etkisi vardır sende bir kaç haftaya azalır baş dönmen 2 ayda hemen hemen hiç kalmamıştı sadece yorulunca dönüyor arada bir...
iftardan sonra yediklerine sıvı almaya dikkat ediyorsun değil mi canım bakımsız kalıp hasta olma bende tutmayı çok istemiştim ama kusmalarım hala azalmadı tutamıyorum

kızlaaar herkese merhabaa nasılsınız ben tatildeydim 5- 6 gündür kaç hamiş olduk bakalım? size bişey sorcam benim bu ay biraz karıştı.benim bu ay adetim 30 temmuzdu o tarihte tatilde olacağım için zaten normaldede kullandığım dupaston ilacımı 6 gün kullanıyordum ve ben bırakmadım adet geciktirici olarak kullanmaya devam ettim.(tabi doktora danıştım)tatilden döndüm ilacı bıraktım dün henüz bişey olmadı ama sabah test yaptım bişey çıkmadı.şu an için normal şartlarda 3 gün geçmiş oluyo geciktiriciyle.bikaç sorum var biraz uzun oldu ama cevaplarsanız çok sevinirim :) 1. si göğsümün şişliği normalde adetime 2 gün kala falan inerdi bu sefer 1 gün geçene kadar inmedi. 2. si acayip bir kaşıntı ve peynirimsi beyaz akıntılarım var idrarımın içindede aynı şekilde.3. sü tahriş olmuş gibi yanma var 4. sü karnımın altında baskı var böyle eğilince sanki koca göbeğim varmışta sıkışıyomuş gibi oluyo.sizce hamilelik belirtisi olabilrmi bunlar?

esggii canım peynir gibi olan akıntının hamileleikle alakası yoktur gebeliğin ilerleyen dönemlerindede mantara yatkınlık artar ondan dolayı gebelikte ilerleyen dönemde görülebilir. bu tahriş olmuş gibi yanma falan mantardan anlattığına göre canım en kısa zamanda doktora git tedavini ol çünkü ilerleyince seni çok rahatsız eder canım...

- - - Updated - - -

armess hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin meleğini inşallah...

amin cnm cümlemize nasip etsin kucağımıza almayı bencede şimdi gitme dr ama bayramdan hemen sonra git hem o zmna kadar bebekte görünür cnm kib bol bol yat dinlen hamişliğin tadını çıkar...

esggii canım peynir gibi olan akıntının hamileleikle alakası yoktur gebeliğin ilerleyen dönemlerindede mantara yatkınlık artar ondan dolayı gebelikte ilerleyen dönemde görülebilir. bu tahriş olmuş gibi yanma falan mantardan anlattığına göre canım en kısa zamanda doktora git tedavini ol çünkü ilerleyince seni çok rahatsız eder canım...

- - - Updated - - -

armess hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin meleğini inşallah...

canım sağol evet bende mantardan şüpheleniyorum muhtemelen havuzda falan kaptım:(

- - - Updated - - -

canım bu belirtiler hamilelikte var fakat negatif çıkarsa sonuc işşte o zaman bu kaşınmaların normal değil mikrop kapmış olabilirsin büyük ihtimalle ama inşallah hamilesindir senide hamişler listesinde görelim inşallah
inşallah canım amin havuzdan şüpheleniyorum belkide mantar oldum:(

kızlaaar bişey sorcam ben predictor marka test aldım ilk 4 dakika içinde sonuç penceresi çizgi yoktu ama pembeydi.sonrasında çoook hafif pembelik kaldı ama belirsiz çizgi değil sadece pencere açık bi pembe.sonra tabi ben meraklı içini açıp test şeridini çıkardım.belli belirsiz çooook açık bir pembe çizgi var sanki birde sonuç penceresine denk gelen kısım yani yuvarlak kısmı yuvarlak bi şekilde kırmızı çevrelemiş.ortasındada belirsiz yok denecek kadar az bi çizgi yani zor görülüyo.biliyorum karman çorman anlattım ama keşke resim yükleyebilsem sonuç nedirki acaba?

Geri