Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

güzel kardeşlerim hepimizin bayramı mübarek olsun. dün bir arakadaşım aradı.benim durumumdan bahsettim.kendisi daha önce dış gebelik yaşamış.bana anlattıkların benim durumumu hatırlattı dedi.ben 9 ağustosda beta hcg 2976 14 ağustosda 5600 çıktı.devlet hastanesine gidiyorum.ordaki doktor normal olduğunu söyedi.ama arkadaşım kafamı karıştırdı. sizcede olabilirmi. çarşamba sabah tekrar hastaneye gideceğim.inşalah bebeğimin kesesini görebilirim.görene kadar da içim içimi yiyecek.bayram bana çok uzun geldi dünden beri.dua edin kardeşlerim inşallah dış gebelik değildir de keseyi çarşamba günü görebiliriz.

canım,seninde bayramın mübarek olsun,inşallah sevdiklerinle güzel bir şekilde geçirirsin.bayram bana bayram olmadı hiç.dün arkadaşımla konuştuğumdan beri uykularımı kaçırdım.acaba acaba diye diye çarşambayı bekliyorum.

canım üzme kendini inş dr dan güzel haber alırsın. ortada hiç bişey yokken sitres yapma bebişinide üzme annesi rabbim bebeğini sana bağışlasın inş rabbim gönlüne göre versin

güzel kardeşlerim hepimizin bayramı mübarek olsun. dün bir arakadaşım aradı.benim durumumdan bahsettim.kendisi daha önce dış gebelik yaşamış.bana anlattıkların benim durumumu hatırlattı dedi.ben 9 ağustosda beta hcg 2976 14 ağustosda 5600 çıktı.devlet hastanesine gidiyorum.ordaki doktor normal olduğunu söyedi.ama arkadaşım kafamı karıştırdı. sizcede olabilirmi. çarşamba sabah tekrar hastaneye gideceğim.inşalah bebeğimin kesesini görebilirim.görene kadar da içim içimi yiyecek.bayram bana çok uzun geldi dünden beri.dua edin kardeşlerim inşallah dış gebelik değildir de keseyi çarşamba günü görebiliriz.

canım 5600 ü geçtikten sonra neden göremediler anlamdım ama dış gebelik bile olsa zaten görürdü doktor bence kanaman olduğu için doktor göremedi sen korkma içini rahat tut allah sana bağışlasın evladını inşallah...

canım 5600 ü geçtikten sonra neden göremediler anlamdım ama dış gebelik bile olsa zaten görürdü doktor bence kanaman olduğu için doktor göremedi sen korkma içini rahat tut allah sana bağışlasın evladını inşallah...

canım karından ultrasonla baktılar göremediler.vajinal ultrasondan bakmadılar.bakmak istemiyoruz dediler.bugünde hastaneye gittik doktor bayram için izin kullanmış pazartesi gelecekmiş.bugün belki görürürüz diyorduk oda olmadı.evin yakınında başka bir hastane var oraya da yeni bir doktor gelmiş yarın belki o doktora gideceğim herhalde.bakalım inşallah bu sefer görebiliriz.bugün son adet tarihime göre 8 haftalık oldu.

Geri