Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım benim işim sağlık hemşireyim ve daha haziranda yeni mezun oldum üstelik kadın doğum üzerine ya da psikiyatri üzerine yüksek lisans yapmak gibi bir hedefim var...

canım kan testi yaptır haydi müjdeli haberler

canım kan testin boşuna yaptırmış olucam çıkmazsa biliyorum yoktu olursada mucize olur.keşki güzel haberler vere bilsem :(

canım ben iyiyim ay hadi güzel haberler ver inşallah bize canım ya laviş epeydir görünmüyor kayboldu herkes bende seni öpüyorum güzelim kendine iyibak birde mümkünse kan testi yaptırda sonucu görelim fıstık...
canım bende hiçbelirti yok olsa bir belirti olurdu canım.bu ay keçsin bakalım ne olucak.hem biliyorsun benim adetim 4 ay düzenli oluyor 1 ay olmuyorum kaç kere takip etdim adetlerim 4 ay gununde oluyor 1 ay hiç olmuyor.:)bende anormalık var galiba.bebişin güzel kızın nasıl :)

canım kan testin boşuna yaptırmış olucam çıkmazsa biliyorum yoktu olursada mucize olur.keşki güzel haberler vere bilsem :(

canım bende hiçbelirti yok olsa bir belirti olurdu canım.bu ay keçsin bakalım ne olucak.hem biliyorsun benim adetim 4 ay düzenli oluyor 1 ay olmuyorum kaç kere takip etdim adetlerim 4 ay ligununde oluyor 1 ay hiç olmuyor.:)bende anormalık var galiba.bebişin güzel kızın nasıl :)

hayırlısı olsun sen bilirsin tabi ama bence belirtihiç olmadanda gebe olduğunu öğrenebilirsin belli olmaz:D hayırlısı bakalım inşallah beklediğin gibi değildirde bebeişten gecikmişsindir...
teyzesi artık kocaman oldu benim kızım 27+2 olduk koca koca tekmeler atıyor bazen uyutmuyor annesini allah isteyen herkese bu güzel duyguları yaşatsın içindede sana... en kısa zamanda...

Geri