Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

tabii canım vereyim hemen tarifi :) 12 silme tatlı kaşığı çöre otu çörek otlarını dövebilir yada rondodan geçirebilirsin ben rondodan geçirdim un gibi olmadı ama olsun :) 10 çay kaşığı tarçın 10 çorba kaşığı bal bunları karıştır canım adetinin 2. veya 3. günü başlıyosun 7 gün boyunca yiyosun sabah ve akşam bir tatlı kaşığı ye her ay kullanacaksın canım bunun yanında da bol bol kuru incir ye çok faydalıymış yumurtaları olgunlaştırıp çatlamasını sağlıyormuşş ballı karışım doğal folik asit kuru incirde doğal klomen yerine geçiyo bilgin olsun canım :) hadi dene bakalım tadı biraz kötü ama bebek için değer bende yiyorum 4. günü aştım :D:D

teşekkürlerimi bir borç bilirimm saol canımm...bundan sonra dualarıma sizde olucaksınızz ;))))

asimm maaşallah bi ben yokum o karışımın içinde kıss hahaha beni de koysaydın tam olurdu tam bir vitamin deposuyum ben cünkü hoppa

sen benim en özel karışımımsınn yafrucummmmmmm :789: yerimm senii yerimmmm :asskim:

slm bende allah verirse insallah bebek istiyorum 4 aydır:)

merhaba turyemcim seninle chatta tanışmıştık ama burda görmekte çok mutlu etti beni canımm Rabbim inşallahh sanada en kısa zamanda bebek nasip eder canım hoşgeldin :kiss:

teşekkürlerimi bir borç bilirimm saol canımm...bundan sonra dualarıma sizde olucaksınızz ;))))

canımmm ne demekk inşallah işe yararda bize güzel haberleri biran önce verirsinn :)
tamam artık burdayım dün gece karnımdaki agrıyı merak ettim ona bakarken buldum burayı ama cok güzel ya yorumlar falan yalnız degilim yani

evet turyemcim burada herşeyi çekinmeden bizimle paylaşabilirsinn hayatımm :) çk iyi yaptın gelmekler :)

sen benim en özel karışımımsınn yafrucummmmmmm :789: yerimm senii yerimmmm :asskim:

merhaba turyemcim seninle chatta tanışmıştık ama burda görmekte çok mutlu etti beni canımm Rabbim inşallahh sanada en kısa zamanda bebek nasip eder canım hoşgeldin :kiss:

canımmm ne demekk inşallah işe yararda bize güzel haberleri biran önce verirsinn :)

evet turyemcim burada herşeyi çekinmeden bizimle paylaşabilirsinn hayatımm :) çk iyi yaptın gelmekler :)

oyyyyy yirim seni benn yaaaaa cnm benimmmmm :asskim:

Geri