Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar günaydın,
Asi Lavinya inşallah bu ay güzel haberler verirsiniz bize hep beraber kutlarız.. Allah hakkımızda hayırlısını versin tabiki fazla kaptırmamak gerek ama insanında elinde değil hayal kurmaya başlıyor daha günü gelmeden :) ben bu ay öyle olmuştum her gazı, her ağrıyı, her akıntıyı gebeliğe yormuştum.. ama elbet bir gün bunlar gerçekten gebelik belirtisi olacaklar değil mi, umarım sizler için o gün bu gündür (benim içinde gelecek ay hahahha) :)))

canım inşallah artık bende öyleyim yaa karın ağrısı bile diyorum niye ağrıdı karnım hahaha hayırlısı olsun tabi bakalım bi belirti yok henüz adet için yani sivilce dışında inşallah gelecek ay da sen ve essencim bize güzel haberler verir ve tüm isteyenler tabi

evet doğru söylüyosun aslında lavişimm sanırım ben biraz bencilim :tsk: halime şükretmem lazım daha yeni başladım ve yıllar bebek sahibi olmak isteyenler var onlar kim bilir ne durumda onlar haline şükrederken ben neden kendime bu haksızlığı yapıyorum değil mi? çok haklısın bacım. İnşallahh Rabbim senide diğer arkadaşlarımıda daha fazla bekletmez Hep dua ediyorum sizler içinnnn çünkü ne yaşadığını ne çektiğinizi iyi biliyorummm Rabbim sizleri en kısa zamanda bu duyguyu tatırcak ben inanıyorumm:kiss:

evet cielcim bende bu ay aynen öleyim :D:D Rabbim hayırlara çıkarsın inşallahh emeklerimizin mükafatını bizlere versin :kiss:

bencil filan değilsin balım sadece masun ve güzel bişi istiyosun ama emin ol Allahım belkide bizi sınavdan geciriyo bizde hep ağzımızda dua olsun emi bebeğimm bi anlık isyan azcık of dememiz bile Allaha isyan olmasın bebişimm dua ediyorum bende inşallah sırayla belkide bir ayda hepimiz kalacaz hamiş :kiss:

kızlarr umarım sizler güzel haberler verirsiniz bizlere...
Asicim stres yapma lütfen bizler daha yeniyiz,Rabbim hepimize tez zamanda hepimize nasip etsin..
Lavişim innnnşallah adetin gelmez,bebiş gelir :)
Cielcim senle bende önümüzdeki aya :)

inşallah essencim dua et hayırlısı olsun bakalım inşallah sende cielde bende asimmde ve tüm isteyen herkes bebeğine biran evvel kavuşur Allah kucağımızı boş bırakmasın :kiss:

kızlarr umarım sizler güzel haberler verirsiniz bizlere...
Asicim stres yapma lütfen bizler daha yeniyiz,Rabbim hepimize tez zamanda hepimize nasip etsin..
Lavişim innnnşallah adetin gelmez,bebiş gelir :)
Cielcim senle bende önümüzdeki aya :)

yapmayayım diyorum ama olmuyo maalesef :tsk: takmamaya çalışcam bakalım Rabbim nasip ettiyse zaten taksamda takmasamda olur ama nasip etmediyse olmaz Rabbim bilirr :hıms:

bencil filan değilsin balım sadece masun ve güzel bişi istiyosun ama emin ol Allahım belkide bizi sınavdan geciriyo bizde hep ağzımızda dua olsun emi bebeğimm bi anlık isyan azcık of dememiz bile Allaha isyan olmasın bebişimm dua ediyorum bende inşallah sırayla belkide bir ayda hepimiz kalacaz hamiş :kiss:

aminnn cnım inşallahhh inşallahh isteyen herkese nasip etsin rabbim:kiss:

merhaba bacılar,bende aranızdayım unutmayın..bende iki aydır bal karışımı yapıyorum,bu ay ateşte ölçüyorum,bide doktora gidecem bakalım..hepimizin hakkında hayırlısı..bu arada ben 9 aydır istiyorum :(

Lavişşş adet olmadın dimi,haber ver mutlaka..ay ben berbatım benim BAT 29,midem acayip yediğim içtiğim herşey şişkinlik yapıyor çok kilo aldım sanıyorum,bakalım ne olacak Allah'ım yardım et hepimize...

Geri