Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

walla essen umutlandırmak istemem zira ovulasyon testleri LH değerini ölçüyor ki bunun gebelikle pek alakası yok diye biliyorum ancak katıldığım diğer topikte melodi _cn diye bir arkadaş var o gebeliğini ovulasyon testi ile yakaladığını söylüyor :) şimdi doğum yaptı :)) istersen bir ona sor? inşallah hamilesindir arkadaşım çok sevinirim :DDDDD

canım bende pek zannetmiyorum. adetin 4.günü yumurtlama saçma geliyo bir yandan.rüyamda doktor hamilesin dedi bir de dün annemle tel.de konuştuk o da bir erkek bebek görmüş bişey var mı dedi.bugün de böle olunca dondum kaldım.neyse 1-2 güne ne olduğu çıkar :)

kızlar bende birşey sorucam bilen yada daha önce gebelik yaşayan var ise cevap verebilirse çok sevinirim; gebelikte adet sancısı yaşama gibi bir durum oluyor muymuş? notmalde bugün veya yarın adet olmam gerekiyor, sancımda var ama ilginç bir şekilde gün aşırı bir miğde bulantısı vakası yaşıyorum, belki sadece mide ile ilgili bir sorunum vardır yada psikolojiktir bilmiyorum. adetim gelmeden 3 gün önce dayanamayıp test yaptım negatifti.. çevrenizde böyle insanlar var mı? adet olacak sanıp hamile kaldığını öğrenenler? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Sevgiler,

canım ben birçok sitede iki durumun belirtilerinin de birbirine cok benzediğini okudum ağrıda bunların içinde olabilir ama en mantıklı olanı adetinin geçmesini bekle..zira umutlanmak daha kötü oluyo.inşallah hamilesindir,3.çıkarsın :)

ama adetinin miktar ve rengindeki farklılıklarda bir işaret olabilir, yani google'a üzerine görme veya yerleşme kanaması falan yazınca pek çok kadının hamileliğinin ilk ayında adet olduğunu zannettiğini ancak hamile olduğunu farkettiğini okuyabilirsin. yani adet kanamasının miktarındaki değişimler işaret olabilir (tabi bu oran %2 - %3 gibi bir oranmış) ama annem benden önce hamile kalmış, ilk adet tarihinde regli olunca anlamamış hamile olduğunu 1 hafta sürmüş reglisi ama böyle leke leke.. ikinci ay deli gibi adet olmuş ve bebeğini kaybetmiş.. tabi hamile olduğunu bilmediği için sigara kahve falan içmiş 2 ay boyunca, iş yerinde fenalaşında doktora götürmüşler orada öğrenmiş bebek düşürdüğünü.. sonraki ay bana hamile kalmış bende de kardeşimde de hiç üstüne görme falan olmamış :) bir arkadaşın anneside bizim kıza hamileyken 4 ay boyunca ayda bir adet oldum sanmış 5 aylıkken hamile olduğunu öğrenmiş akılları çıkmış bebek engelli falan olacak diye (zira kadıncağız bilmeden bir sürü ilaç vs.. içmiş) neyse yanlış anlama bunları seni ümitlendirmek için söylemiyorum ama az da olsa böyle ihtimaller var bence ilaç vs. kullanman gerekirse muhakkak öncesinde bir gebelik testi yapmakta fayda var... hakkında hayırlısı arkadaşım :)))

essen bu yukarıdaki yazıyı senin durumuna cevaben yazmıştım ama araya benim konuda girmiş :D

:)
sağol canım o tür konuları bende okumuştum..ümitlenmiyorum yani ne bileyim adet olduğum için zannetmiyorum..leke leke gelmedi zaten.. :) sadece dediğim gibi 4. günde yumurtlama oluyomuymuş diye şaşırdım.... hayırlısı

selamlar arkadaşlar ve bugün hayırlı haberler aldım Allahıma çok şükürAllah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu burda tanıdık tanımadık herkes birbirine dualar ediyor ben buna inanıyorum benim için de az da olsa dua eden amin diyen herkese teşekkür ederim Allah razı olsun benim de dualarım sizinle inanıyorm ki en kısa zamanda tek tek hayırlı haberler gelecek umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin benim bu ay en umutsuz ayımdı misafirim vardı bir hafta hemde yumurtlama dönemime denkgeldi genede bir iki kaçamak olmuştu ama hiç umudum yoktu Allahım yüzümü güldürdü inşallah sizin de yüzünüzü güldürür en kısa zamanda

arkadaşlar bende okumuştum böyle bir yazı,her bayanın yumurtlama dönemi farklı oluyormuş..okuduğum yazıda genç kızın biri erkek arkadaşı ilee adetli iken ilişkiye girmiş hamilee kalırmyım diee soruyor,,bir dr yanıtı ise evet kalabilirsin diye idi..her bayanın yumurtlama dönemii faklıymış...28 günlük bir döngüde 14. gün yumurtlama günü diyee biliyoruz ama aslındaa bu değişiyormuş,düşünün artık adetli iken bilee yumurtlayabiliyormuşuz :(peki biz nasıl hamile kalacağız...bu arada benimde bugün 20.günüm karnın acayip şiş yine ara arada kasık ağrısı oluyor,yumurtlama sonrası artan hormonların etkisiyle vücut su ve tuz tutuyormuş bu nedenle şişkinlik filan oluyormuş hatta 2-3 kilo fazla çıkıyor kilomda.26.sında adet olacağım bu ay da düzenliydi ilişkim filan bakalım ne olacak bende sabırsızlıkla bekliyorum..hepimizin hakkında hayırlısı inşallah..

selamlar arkadaşlar ve bugün hayırlı haberler aldım Allahıma çok şükürAllah isteyen herkese nasip etsin bu mutluluğu burda tanıdık tanımadık herkes birbirine dualar ediyor ben buna inanıyorum benim için de az da olsa dua eden amin diyen herkese teşekkür ederim Allah razı olsun benim de dualarım sizinle inanıyorm ki en kısa zamanda tek tek hayırlı haberler gelecek umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin benim bu ay en umutsuz ayımdı misafirim vardı bir hafta hemde yumurtlama dönemime denkgeldi genede bir iki kaçamak olmuştu ama hiç umudum yoktu Allahım yüzümü güldürdü inşallah sizin de yüzünüzü güldürür en kısa zamanda

ayyy buray yazini simdi okudum neguzel kardesim gozun aydin olsun canim allah tamamina erdirsin valla boyle guzel haberleri alinca cok mutlu oluyorum insallah boyle haberleri bendende duyarsiniz nolur banada dua et canim ben duaya cok inaniyorum nolur banada dua edin arkadaslar

Geri