Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kıslar biliyosunuzki 4 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 5. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1)TATLI_BELA................ 6 haftalık oldu meleğimiz :kiss:

2) yasmin nil......................

3) bur_ay...................
4)Ciel...............................:deli: :kiss: cnm arkadaşım tebrikler

ADET BEKLEYENLERİMİZ

koyusiyah......................6-7-8-9 nisan

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan

fatma2...................................9 nisan

selamet................................10 nisan

gul-guzeli............................ 13 nisan

essenn..................................14 nisan

LaViNYaM.............................15 nisan
smi%20%2811%29.gif

defne defne..........................16 nisan

shekerr hale.........................20 nisan

dilekdenizi...............................20 nisan

Ceylangözlü............................22 nisan

pelinifl.....................................23 nisan

melek24..................................25 nisan

ece naz..............................27-28 nisan

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sağol tatlım benim aklıma daha çok 2.si geliyo zaten -iltihap-.çünkü heray yumurtluyorum sorun yok yani yumurta çatlamasında olduğu gibi değil.ağrımda var zaten iltihap olma olasılığı daha fazla regl olup bittikten sonra başka bir doktora gidicem zaten doktor değiştiricem bu doktorun yaptığı testlerin yeterli olmadığını düşünüyorum boşuna zaman harcamış gibiyim.
hepimiz böyle testlerden geçiyoruz bilemiyorum senin doktorun neler yapıyor,aslında izlenecek yol belli,herkesinki aynı,ama iltihapsa hamile kalma ihtimalin yok,bir an önce çaresine bakman lazım

ne kürü ben kacırdım sanırım bende merak ettim :D:D
ben aslında şimdiye kadar hiç kür denemedim,ama benim bir çocuğum olduğu için ssk hiçbir masrafı karşılamıyor,ücreti neyse o,son tedavimde çok iyi paralar verdim,aslında ben pkoluyum,öncede öyleydim,şimdide,başka bir sitede arkadaşım benim gibi pkoluydu,40 yaşında 7 yıl sonra havuç+incir kürü yaptı,tabi ben inanmıyorum ya güya,kullandığının 2. ayında hamile kaldı,incir yumurta kalitesiiçin hatta yumurta sayısını arttırmak için,havuç ise çatlatmaya yardımcıymış,hemde bu daha çok yeni 6 haftalık hamile,banada umut oldu şimdi adet görmeyi bekleiyorum,deneyeceğim,ya tutarsa ne kaybederimki,kazanabileceklerimin yanında lafı bile olmaz

ben aslında şimdiye kadar hiç kür denemedim,ama benim bir çocuğum olduğu için ssk hiçbir masrafı karşılamıyor,ücreti neyse o,son tedavimde çok iyi paralar verdim,aslında ben pkoluyum,öncede öyleydim,şimdide,başka bir sitede arkadaşım benim gibi pkoluydu,40 yaşında 7 yıl sonra havuç+incir kürü yaptı,tabi ben inanmıyorum ya güya,kullandığının 2. ayında hamile kaldı,incir yumurta kalitesiiçin hatta yumurta sayısını arttırmak için,havuç ise çatlatmaya yardımcıymış,hemde bu daha çok yeni 6 haftalık hamile,banada umut oldu şimdi adet görmeyi bekleiyorum,deneyeceğim,ya tutarsa ne kaybederimki,kazanabileceklerimin yanında lafı bile olmaz

hımm iiymiş işte vesilenin nerden geleceği belli olmuyo Allah bi vesile ile gönderiyo tarifi neymiş cnm nasıl yapıyo bunu bide artık hamile kalmak şartıyla devlet hamile kadınların masraflarını karşılayacakmış heralde tam ne kadar doğru bilmiyorum ama yani hamilelikl boyunca ücretsiz muayene olunuyormuş

Geri