Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

benim hafta sonuma gelince bende ders calıştım kafamdan biraz olsun bebek fikrini uzaklaştırmak istiyorum ama buraya girince hepsi yeniden başlıyo başa sarıyoruz hahaha kafam kaset gibi oldu hahaha arka yüzünde bebek ön yüzünde ders işler hayat bilmem ne :D:D neyse sağlık olsun önemli olan bu demi bi ara eşimle yürüyüşe cıktık pazar günü milkshake içtik :utan: güzel bi haftasonu oldu eşimle yaptığım herşey güzel zaten benim için :deli: :asskim: bi arada film izledik ama filmden pek hoşlanmadım efeköy entel köye karşı türk flmi komikti ama cok küfür içerkli yaa

ohh ne güzel yaa haftasonunu eşinle geçirmişsin Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallahhh bu mutlu yuvanızı hayırlısı ile bir evlat nasip etsin inşallahh :kiss:

kızlar yaa hafta sonum ii geçmedi hastayım çok ağrım var düşük tehlikem varmış üzgünüm mutsuzum dualarınza ihtiyacım var buarada bebiş 6+4 oldu inş meleğime birşey olmaz...

yasminimm yaaa çok geçmiş olsunnn yaa dikkat et kendine bol bol dinlen uzan yat dualarım seninle canım Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallahh üzülme sakın :kiss:

tatlım valla elinden gelenin fazlasını yapmışsın allah büyük hayırlı bir zamanı vardır onu bekliyodur bebeğin.burda hepimiz o haberi vericez birgün inanıyorum ben:)

pelincim rüyanı hayra yoralım hayır olsun.bak rüyandaki bebekte sabırlı ol demiş.sabırdan başka yapılacak bişey yok inan etrafımızdaki hamileleri düşünüp onlara karşı iç geçirerek sadece kendimizi yorarız vede günaha girmiş oluruz.rabbim herşeyi bir sıraya koymuş yapıcak bişey yok sıramızı beklicez:) dediğin gibi zamanı gelince bizede vericek...

inşallah rüyanın tabiri senin kısmetinle sonuçlanır ayva meyvadır nede olsa rabbimde sana meyvanı verir:)
valla tatlım akıntı ayrıntılarda gizli birçok sebepten olabiliyo inşallah seninki gebeliktendir.ama vücut ısısının yükselmesi (tabi düzenli olarak ölçüldüğünde) önemli bir belirti diye duymuştum en yakın arkadaşım 1 ay önce doğum yaptı ve en önce farkettiği şey oydu.hadi hayırlısı tatlım:)

tatlım doktorum bana adetin bittikten hemen sonra gel demişti üniversitedeki doktora ilk gidiyosun sanırım şimdi o seni rutin muayene falan eder simir alır yumurtalıklarına falan bakar sonrada duruma göre gelecek ay regl olursan 2. veya 3.günü(değişebiliyo)git şu şu testleri yaptır reglin bittiği gibide hsg çektir der.bende öyle olmuştubildiğim bu canım:)

çok enteresan bir hikayen var canım .mucize gibi bişey olmuş sende ne büyük sürpriz dimi.rabbim ol desin yeterki hiç ummadığın anda oluveriyo.inşallah 2. bebeğinede enkısa zamanda kavuşursun tatlım:) hoşgeldin aramıza.

canım sende hoşgeldin aramıza:)reglin baya geçmiş anlaşılan düzenli bir adet döngün var.başıma böyle bişey gelmedi canım hiç ama heray zamanında olduysan bu 10 günlük gecikmenin sebebi olmalı.1 hafta önceki test erken olmuş tabi gebelik varsada çıkmayabilir tatlım sen şimdi testi tekraret.inşallah hamilesindir değilsende hemen bir doktora git kontrol ol canım benim.
günaydın kızlar umarım hepinize güzel hayırlı bir hafta olur nasıl geçti bakalım hafta sonunuz gelişmeler ne durumda hadi herkes yazsın bakalım :)

benim hafta sonum çok yoğundu kendimle pek ilgilenemedim ovülasyon testimi yapamadım babanem rahatsız hastanede iki başında ben kaldım gece hiç uyumadım dünde eve çok geç geldim İstanbulda oturanlar dün ki yağmuru bilirler kadıköyde yağmura yakalandım ve sırılsıklam oldum inşallah hastalanmam :D:D bu gün perişanım :D:D kafamı koysam uyuyacağım yorgun bitkin ve uykusuzum bide açım hahaha

iki gece eşimde evde olamayacak bu hafta bana geçmez yaff cuma tekrar babanemin yanına gidicem hafta sonu ben kalıcam yanında bebekten bu ay umudum da yok hayırlısı olur inşllah bu akşam ovülasyon testi yapayım mı gene yoksa yapmayayım mı gerçi yapsam ne olcak eşim evde yok :tsk: umutlar suya düştü bile:tsk:[/QUOTEoyoyoy ıslanmışta üşümüş amman hasta olmayasın al tedbirini canım.
valla haftasonum senden farksız yorucu geçti benimde bugün aptal gibiyim valla heryerim ağrıyo:( unutmadan,buaydan umudum yok şu aydan umudum yok diye birşey yokkkkk!heraydan umutlu olcaz karamsarlığa yeryok.olcaksa eğer senin ensonda yakaladığın 1 tek günde bile olur.hatırlıyomusun tuna ablanın hamile kaldığı ay sadece reglinin 21.günü düzenli bir ilişkisi olmuş ondada hamile kalmıştı şans işte bitanem.

allah korusun canım benim üzülme neolursun üzüntün tersetki yapar bak sadece düşünmemeye çalışarak yat dinlen.dualarımız seninle rabbim korusun ikinizide...

canım yaa doğru diyosun ama ne yapayım git gide umudum azalıyor üzülüyorum birde etrafımdaki insanların haberlerini duyunca benim neden olmuyor diye kendi kendimi yiyorum bu kıskançlık değil aslaaa onlar adına gerçekten çok mutlu oluyorum kendi adıma üzülüyorum Rabbim herkesin evladını bağışlasın olmayanlarada en kısa zamanda nasip etsin inşallahh.

selam kızçeleeeerr hepinize tünaydın:) güzel bir hafta geçiririz inşallah hepimiz.daha önceki işimde salı günleri izinliydim herkesin kabusu olan p.tesiyi iple çekerdim.şimdi haftasonu izinliyim p.tesi banada kabus oldu artık:):) insanoğlunun içinde bulunduğu şartlara göre beğenileri ve istekleri ne çabuk değişiveriyo valla nankörmüyüz neyiz:) ya ben bişey sorucam;bende reglim bittikten sonraki 3-5 gün içinde başlayan çokçok yoğun bir akıntı var (benzetmem çok kötü olacak ama) yoğurt kıvamında:) reglimede daha 2 hafta var nerdeyse.daha önceki aylardan reglime 1 hafta kala başlardı.okadar yoğunki günlük ped yetişmiyo yani.başına gelen varmı acaba özellikle hamişlerin??????

canım sanırım iltihap var çünkü yumurta çatlamasında afedersiniz ama yumurta akımı kıvamında akıntı gelir iltihapda ise dediğin gibi yoğurt kıvamında inşalah öle değildir ama istersen bir doktora danış :)
LAVİNYAMMMMM

elbette umut olsun,mücadele gerekiyor işte,çok zor biliyorum,bende çok zor günler yaşadım,diğer sitelerdede yazdım hep,aslında hepimizin ihtiyacı hamile haberleri duymak umut olsun diye,ama böylelerini bu sitelerde görmek neredeyse imkansız,bence asıl nasıl hamile kaldıklarını,tedavi şekillerini,kullandıkları kürleri bütün hepsini yazmaları lazımki hepimize umut olsun,ben pkoluyum sen başka birşey,diğeri başka,bizlere yazsalar,bizde bizim gibi insanlarında hamile kalabileceğini ve bunun çok zor olmadığını biliriz

evet canım haklısın bazı arkadaşlar yazıyor ama yeterli değil yani bizde istiyoruz ki bizim gibi olanlar bizlere umut olsunlar diye neyse siz hamile kalında bize yazın bizde yapar arkanızdan hamiş kalırız inşallah ::D:D

ASİMELEK
seni anlıyorum,adet görememekte zor bir durum,ben şimdi başka bir sitede bir arkadaşımla yazışıyorum,onunda durumu aynı,bildiğim kadarıyla pko pkodur gerilemez,banada doğumdan sonra düzelir dediler alakası yok,aynı tas aynı hamam,herneyse bahsettiğim arkadaşım 40yaşında 7yıl sonra havuç+incir kürü kullandığının 2.ayında hamile kaldı hemde daha 7 haftalık,bende deneyeceğim,buda bana bir umut oldu,çünkü öyle güzel şeyler yazıyorki,şimdi adetimi bekliyorum 2aydır göremedim bende farlutala başladım adetim gelince hemen başlayacağım

haklısın canım :tsk: ama inanki bazen bunalıyorum yaa:tsk: ama hayırlısı olsun demekten başka çarem yok gibi şimdilik :tsk:

eğer bukürü istiyorsan arkadaşlarımın yazdıklarını ve nasıl uyguladığını aynen kopyalayım sizdeokuyun

ne kürü nasıl yapmış bize de yaz bizede :D:D

kızlar büyük abimin eşi de sanırım hamile :D:D oda test yaptı bugün 2 günlük bir gecikmesi vardı teste bir saat sonra bakmş silik görmüş yarın sabah tekrar yapıcak hemde korunurken sprial vardı :D:D bir buçuk yaşndada kızı var :D:D

kızlar büyük abimin eşi de sanırım hamile :D:D oda test yaptı bugün 2 günlük bir gecikmesi vardı teste bir saat sonra bakmş silik görmüş yarın sabah tekrar yapıcak hemde korunurken sprial vardı :D:D bir buçuk yaşndada kızı var :D:D

anammmmm :D:D hemde spiral varken heee ne demeli böle işe hahaha valla şaştım kaldım hadi korunma hapı kullanılırken hamiş kalınabiliyo duymuştum ama spiral ilk defa duydum :D:D demekki Allah istedikten sonra engel mengel dinlemez işte :deli:

hımm iiymiş işte vesilenin nerden geleceği belli olmuyo Allah bi vesile ile gönderiyo tarifi neymiş cnm nasıl yapıyo bunu bide artık hamile kalmak şartıyla devlet hamile kadınların masraflarını karşılayacakmış heralde tam ne kadar doğru bilmiyorum ama yani hamilelikl boyunca ücretsiz muayene olunuyormuş
biz hamile kalana kadar değişmezse eğer,birazda inanmak önemli galiba ben bu kürü birkaç kişide okudum dedimya deti bekliyorum hemen başlayacağım,arkadaşımın bana yazdığı tarifi olduğu gibi alıntı yapıyorum

adetimin 1 .günü başladım,7-8 tane kuru inciri 2 bardak klorsuz suda tam 15 dk kaynattım,ayrı bir kapta 3 adet iri ve tazee havucu(7-8 parçaya bölerek)2 bardak klorsuz suda 20 dk kaynattım,ılıyınca ikisini karıştırdım ve sabah akşam aç karnına 1 er bardak içtim,geri kalanını dolaba koyup ertesi gün içtim,yani hazırladığım kürü 2 günde tükettim,yani yaptığın gün ve ertesi gün içiyosun sonra yine tazesini yapıyorsun,ben bunu direk saraçoğlunun kendi ağzından dinleyerek yazdım,21 veya 25 gün yapın dedi,ve 2 ay üst üste yapın dedi,sende böyle yap canım,inşallah sende faydasını görürsün.

hepimiz böyle testlerden geçiyoruz bilemiyorum senin doktorun neler yapıyor,aslında izlenecek yol belli,herkesinki aynı,ama iltihapsa hamile kalma ihtimalin yok,bir an önce çaresine bakman lazım
haklısın tatlım ihtimali ortadan kaldırıyo bu iltihap olayı.daha önce kendini belli etseydi çaresine bakardım ama buay böyle oldu ilk.bende sadece hormonlara bakıldı vede rahimfilmi çekildi eşimede spermiogram yapıldı çok şükür hepsi iyi çıkmıştı .ancak rahim filmiyle iltihap farkedilmiyormuş histereskopiyle tanı konulabiliyormuş.genetik testi, bağışıklık tahlili gibi bazı testlerde var bunlardan yeni haberim oldu oyüzden başka bir doktora gidicem.kendikendimize beklememiz gereken süreci geçtik artık yapılması gereken herşeyin yapılması lazım herhangibir eksik test, varsa bir problem onu öğrenmemizi engeller

kızlar yaa hafta sonum ii geçmedi hastayım çok ağrım var düşük tehlikem varmış üzgünüm mutsuzum dualarınza ihtiyacım var buarada bebiş 6+4 oldu inş meleğime birşey olmaz...

yasmincim geçmiş olsun, nasıl oldu? sadece ağrın mı var? ne zamandır sürüyor? bir de doktor ne tavsiye etti? senin için dua edeceğim canım, geçmiş olsun..

biz hamile kalana kadar değişmezse eğer,birazda inanmak önemli galiba ben bu kürü birkaç kişide okudum dedimya deti bekliyorum hemen başlayacağım,arkadaşımın bana yazdığı tarifi olduğu gibi alıntı yapıyorum

adetimin 1 .günü başladım,7-8 tane kuru inciri 2 bardak klorsuz suda tam 15 dk kaynattım,ayrı bir kapta 3 adet iri ve tazee havucu(7-8 parçaya bölerek)2 bardak klorsuz suda 20 dk kaynattım,ılıyınca ikisini karıştırdım ve sabah akşam aç karnına 1 er bardak içtim,geri kalanını dolaba koyup ertesi gün içtim,yani hazırladığım kürü 2 günde tükettim,yani yaptığın gün ve ertesi gün içiyosun sonra yine tazesini yapıyorsun,ben bunu direk saraçoğlunun kendi ağzından dinleyerek yazdım,21 veya 25 gün yapın dedi,ve 2 ay üst üste yapın dedi,sende böyle yap canım,inşallah sende faydasını görürsün.

hımm teşekkürler cnmm bakalım denemeye calışayım da havucun zamanı geciyo ne yapmak lazım ki

haklısın tatlım ihtimali ortadan kaldırıyo bu iltihap olayı.daha önce kendini belli etseydi çaresine bakardım ama buay böyle oldu ilk.bende sadece hormonlara bakıldı vede rahimfilmi çekildi eşimede spermiogram yapıldı çok şükür hepsi iyi çıkmıştı .ancak rahim filmiyle iltihap farkedilmiyormuş histereskopiyle tanı konulabiliyormuş.genetik testi, bağışıklık tahlili gibi bazı testlerde var bunlardan yeni haberim oldu oyüzden başka bir doktora gidicem.kendikendimize beklememiz gereken süreci geçtik artık yapılması gereken herşeyin yapılması lazım herhangibir eksik test, varsa bir problem onu öğrenmemizi engeller

cnmm bende rahim filmi cekilmiştim de 6 ay önce histereskopi ne oluyo anlamadım göbekten girilen yöntemmi yoksa o

Geri